Profilo Bulaşık Makinesi 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BM4321EG 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(46)
7.801,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BMS681V1 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi
(2)
10.082,24 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BMS621V1 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(13)
8.588,72 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BM5221MA 5 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(4)
8.205,54 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BM6481MA 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi
(21)
12.890,00 TL
11.343,20 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BMA6253EG 6 Programlı 13 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
(5)
9.990,00 TL
8.991,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BM4381EG 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(7)
8.252,26 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BMS622V5 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
Profilo BMS622V5 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(0)
15.380,00 TL
13.073,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BM4261EG 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(0)
9.966,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BM6483MA 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(0)
9.384,79 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BMA5161EG 5 Programlı 12 Kişilik Ankastre Bulaşık
(11)
9.750,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BM3124EG 3 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi
(2)
8.869,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BMA5102EV 5 Programlı 13 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi
(2)
8.126,10 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BM3126EG 3 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(0)
10.999,00 TL
10.189,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BMS662V5 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi
(1)
13.699,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BMA5162EG 5 Programlı 13 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
(5)
8.899,65 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BM6422MA 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(1)
9.592,98 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Profilo BMA6252EG 6 Programlı Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Inox
(22)
12.482,57 TL

Profilo Bulaşık Makinesi

Mutfaklarda sıklıkla kullanılan ürünler arasında bulaşık makineleri yer alır. Profilo, kalite ve şıklığı bir araya getiren tasarımlara imza atarak büyük ilgi görür. Kullanıcıların mutfakta tercih ettiği bu ürünler, markanın öne çıkan modelleri arasındadır. İşlevselliği ile kullanım kolaylığı sağlayan Profilo bulaşık makinesi, aynı zamanda görsel şıklığı ile adından söz ettirmeyi başarır. Program sayısının çeşitliliği sayesinde her türlü bulaşığın yıkanmasına imkan veren modeller, sorunsuz bir şekilde temizlik işlemi yapılmasını sağlar. Tabak, bardak, çatal, kaşık ve tava gibi küçük eşyalar yıkanırken zamandan tasarruf sağlayan bulaşık makinesi modelleri, mutfakta verimli işler yapılmasına yardımcı olur. Markanın ürünlerinde kullanılan ve hayatı kolaylaştıran teknolojik uygulamalar sayesinde kalabalık ailelerin ilk seçeneği haline dönüşür. Su tüketiminde artışa sebep olan kirli kapları elde yıkama yöntemine son veren dizaynlardaki eşsiz özellikler, kullanıcılardan tam not alır. Kullanıcı dostu olan Profilo A++ bulaşık makinesi ile günlük enerji tüketim miktarında azalmalar oluşur ve bunlar tüketiciye önemli faydalar sağlar. Kirli bulaşıkların az olması nedeniyle elde yıkamanın önüne geçen yarım yük yıkama özelliğine sahip modeller, kullanıcıların vazgeçilmezi arasındaki yerini korur. Bu sayede yıllık su harcamalarında gözle görülür azalmalar meydana gelir. Profilo ürünlerinde bulunan sepetlerin fonksiyonel olmasıyla beraber badakların boyutuna göre ayarlanabilirlik ön plandadır. Yeni nesil teknolojilerle üretilen markanın dikkat çeken tasarımları arasında bulunan deterjan otomatiği sistemi ile camlı ürünlerde çizilme sorunu yaşanmaz. Toz, jel ya da tablet kullanımlarında sistemin bu deterjanları algılaması mükemmel bir temizliğin ortaya çıkmasına yardımcı olur. İdeal ölçülere sahip makineler, mutfak değişimlerine büyük uyum sağlar. Beyaz, siyah ve inox renkli ürünlere sahip olan Profilo, mutfaklara şık dokunuşlarda bulunarak günün her anında kendinizi keyifli hissetmenize imkan verir. Ayrıca ses seviyesinin az olması kullanıcıların dikkat ettiği özellikler arasındadır. Ergonomik tasarımlarıyla farklı ebatlardaki bulaşıkların makineye yerleşmesi halinde rahat kullanılabilirliğini ispat eder. Geniş iç hacminin büyük öneme sahip olması da uzun vadeli yıkama performansı sunar. Mutfakta vakit geçirirken temizliğin kalıcı olmasına özen gösteren kullanıcılariçin Profilo gri bulaşık makinesi leke tutmayan özelliği ile tercih edilen mutfak eşyaları arasında yer alır. Geniş ürün yelpazesiyle her türlü ihtiyaca uygun cevap veren markanın fiyatlandırması, model özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Sayfamızdan araştırma yaparak modeller arasında seçim yapabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Profilo Bulaşık Makinesi ile Rahat Bir Nefes Alın

Enerji Tasarrufu Sağlayan Profilo Bulaşık Makinesi ile Rahat Bir Nefes Alın

Yıllık tüketilen enerji miktarında yaşanan düşüş sayesinde Profilo bulaşık makinesi kullanımı, gereken enerji tasarrufunu sağlar. Bu özelliğiyle başarılı sonuçlar veren makineler, bulaşıkları derinlemesine temizleyip mutfaktaki zaman kaybını engeller. Bulaşıkların kirlilik durumuna göre markanın birçok program çeşidine sahip olan ürünleri bulunur. Profilo 2 programlı bulaşık makinesi ile günlük kullanım ihtiyacı rahat bir şekilde karşılanırken istenilen sonuca kusursuz şekilde ulaşılmasına imkan olur. Markanın modellerinde üstün performans sağlayan yüksek dereceli yoğun yıkama seçeneği, çıkması mümkün olmayan lekelerden eser bırakmaz. Ekonomik yıkama özelliğine sahip bulaşık makinesi çeşitleri, kullanıcıların ürün tercihlerinde önem verdiği detayların başında gelir. Bu özelliğiyle bütçe dostu olduğunu gösteren ürünler çok sık biriken bulaşıkların mutfakta yer kaplamasına müsaade etmez. Ayrıca Profilo 3 programlı bulaşık makinesi pratik çözüm arayan temizlik tutkunlarının yardımına yetişerek hızlı sonuçlar alınmasına katkı sağlar. Evde kalma süresi kısıtlı olan ya da acil bir görüşmeye gidecek olan kullanıcılar için tasarlanan Ekspres 55 dakika seçeneği kısa sürede hızlı sonuç veren temizleme işlemi gerçekleştirir. Eksik tuz göstergesi ile kirli kapların yıkanmasına olumsuz etki edecek faktörler ortadan kalkar. Markanın modellerine çoklu su koruma sisteminin dahil etmesi, kullanıcı ihtiyaçlarını ön planda tutan bir anlayışa sahip olduğunu gösterir. Su taşmalarının yaşanmaması için optimum güvenlik sağlayan tasarımlar, güvenli bir kullanım deneyimi yaşatır. Geniş ürün yelpazesiyle her türlü isteğe cevap veren marka, kullandığı malzemelerin kaliteli olmasına oldukça değer verir. Bununla beraber yeni nesil teknoloji kullanarak üretim faaliyetlerine büyük bir hızla devam ederken, seri üretim aşamasında herhangi bir problemin yaşanmasına izin vermez. Kullanıcı memnuniyetini önemseyen markanın dayanıklı malzemeler ve aksesuarlar kullanılarak ortaya çıkan tasarımları büyük talep görür. Makinelerde bulunan sepetler, tencere, tava ve çaydanlık gibi geniş yer kaplayan eşyaların darbelerine karşı sağlam malzemelerden üretilir. Markanın modellerinde bulunan yarım yük yıkayan fonksiyon sayesinde, biriktirmek istemediğiniz ya da tekrar kullanmak istediğiniz mutfak ürünlerine kısa sürede kavuşabilirsiniz. Profilo bulaşık makinesi kullananlar hangi deterjanı tercih ederlerse etsinler, Auto 3in1 seçeneği ile karşılaşır. Böylelikle deterjan çeşidine göre yıkama işlemi gerçekleşir. Markanın son teknolojik özelliklerden yararlanarak üretilen bulaşık makinelerinde bulunan özel bardak koruyucu sistemi mutfak malzemelerinin kullanım ömrünü uzatır. Günlük kullanımın yanı sıra bazı zamanlarda evde oluşan kalabalığın daha iyi ağırlanmasını sağlayan ürünlerin enerji tasarrufu sağlaması kullanıcıları memnun eder. Mutfaktaki temponun azaltılmasına yardımcı olan bulaşık makinesi modellerinden ihtiyacınıza göre seçim yaparak kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Mutfaklardaki Şıklık: Profilo Bulaşık Makinesi

Mutfaklardaki Şıklık: Profilo Bulaşık Makinesi

Mutfak, salon ve banyoların ihtiyacına uygun seçeneklere sahip beyaz eşya çeşitleri, evlerin düzenli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Profilo 4 programlı bulaşık makinesi kirlilik durumuna uygun 4 farklı sıcaklık derecesi ile temizlik işlemini gerçekleştirir. Hızlı yıkama seçeneği sayesinde 60 derecelik sıcaklık ile bulaşıklarınız 1 saatte bütün kalıntılardan rahatça arındırılır. 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip olan model ile kalabalık misafirlerinizi ağırlarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Konforlu bir temizlik deneyimi yaşanmasına imkan veren marka, modern bir çizgide ilerleyerek göze hitap eden tasarımlara imza atmayı başarır. Estetiğin şıklıkla buluştuğu Profilo ankastre bulaşık makinesi sade ve düz hatlardan oluşan dizaynı ile mutfaklara eşsiz bir hava katar. İstendiğinde ankastre dolap içine yerleştirilen bu ürün sayesinde minimalist tasarımdan hoşlananların beğenisini kazanır. Mutfakta etkileyici rengiyle tüm ilgiyi kendine doğru çeken Profilo inox bulaşık makinesi dayanıklı bir mutfak eşyası olduğunu kanıtlar. Markanın modelinde bulunan kazan bölümü paslanmaz çelikten üretilerek kullanıcılara uzun süreli bir temizlik performansı sağlar. Profilo tasarımlarının asıl hedefi olan dayanıklılık özelliği mutfaklarda tercih edilme sebebini doğrudan karşılar. Yoğun kullanılan yaşam alanı olarak nitelendirilen mutfaklar, markanın zengin model seçenekleriyle dikkat çeken bir ortama dönüşür. Beklentileri karşılayan kurutma sistemi, özellikle camlı ürünlerin büyüleyici parlaklığının korunmasında etkilidir. Suyun sıcaklığını kirlilik derecesine göre belirleyen modeller sayesinde, ön temizlik yapmadan hijyenik bir yıkama gerçekleştirilir. Mutfakta kullandığınız ürünler gönül rahatlığıyla yıkanırken, tasarım harikası olan ses düzeyinin seviyesi sizi rahatsız etmez. Bulaşık makinesinin kapağına ekstra bir efor sarf etmeden kendi kendine kapanmasını sağlayan servo kilit özelliği sayesinde, markanın modellerine olan ilgi üst seviyeye çıkarak kullanıcıların farklı deneyimler yaşamasına fırsat verir. Zengin model ve renk seçeneğine sahip ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun temizlik modelini belirleyebilirsiniz.

Mutfaklara Anlam Katan Profilo Bulaşık Makinesi Modelleri

Mutfaklara Anlam Katan Profilo Bulaşık Makinesi Modelleri

Estetik ve modern anlayışı tasarımlarına yansıtan marka, dijital çağın gereksinimlerine uygun adımlarıyla yenilikçi çizgisini korumayı başarır. LED göstergeli modelleriyle sıcaklık derecesini rahatlıkla görebilir ve ayarlayabilirsiniz. Bununla beraber süre takibi yapabilirsiniz. Dokunmatik fonksiyonlara sahip modellerde ufak bir dokunuşla istenilen işlem gerçekleşebilir. Ergonomik özelliklere sahip modeller arasında bulunan Profilo tam ankastre bulaşık makinesi, mutfaklara özel anlamlar yükleyerek sadeliğin büyüleyici etkisini ortaya çıkarır. Sadece ankastre mutfaklar için özel olarak tasarlanan ürünlere, mutfak dolaplarıyla aynı görünüme sahip bir dizayn uygulanır. Tam ankastre modelinin ön kapağı açılarak üst kısımda yer alan kullanım paneline ulaşılır. Yüksek kapasiteli yıkama özelliğiyle gün içerisinde biriken kaplar, çevre dostu kullanıma elverişli ekonomik program ayarı sayesinde içiniz rahat bir şekilde yıkanır. Kullanıcılar için tam anlamıyla hayat kurtaran bir özellik olan 3 kademeli asansör özelliği ile istenilen geniş alana kavuşulur. Böylelikle tencere, çaydanlık ve tava gibi büyük yer kaplayan mutfak eşyaları makineye sığdırılabilir. Profilo 5 programlı bulaşık makinesi, farklı hız ve derece seçenekleri sunarak kullanıcıların ihtiyacına uygun olan yıkama gerçekleştirilir. Yıkanacak kirli kapların miktarındaki ayarlamanın yapılmasını sağlayan yük sensörü özelliği sayesinde, tüketilmesi gereken su miktarı kolaylıkla belirlenerek tasarruf yapılır. Bulaşık makinesi markanın geniş model seçenekleri ve eşsiz tasarımlarıyla bir araya gelerek kullanıcılara konforlu bir temizlik imkanı yaratır. Günlük kullanımda vazgeçilmez olan bu modeller, markanın zengin özellikleriyle birleşerek temizlikseverlere hayatı kolaylaştıran deneyimler yaşatır. Yoğun ya da hafif bir şekilde oluşan kirlilik seviyesine uygun seçeneklerin yanı sıra kapların türüne göre ayarlanabilen fonksiyonlara sahip modeller ile sorunsuz kullanımın keyfini yaşayabilirsiniz. Tarzınıza uygun modelleri bulabileceğiniz tasarımları inceleyerek mutfağınızda size özel bir dünya oluşturabilirsiniz.

Profilo Bulaşık Makineleri ile Kaliteyi Uzun Süreli Yaşayın

Profilo Bulaşık Makineleri ile Kaliteyi Uzun Süreli Yaşayın

Mutfaklarda tercih edilen beyaz eşyaların sürekli kullanıma uygun yapıda üretilmesi kullanıcı bütçesini etkileyen faktörlerin başında gelir. Profilo mutfak eşyaları, sık kullanım durumlarına göre dizayn edilmesiyle dayanıklı ev aletleri olma özelliğini korumayı başarır. Markanın modern üretim tesislerinde ön plana çıkan kaliteli malzemeler, ürünlerin uzun süreli kullanılmasına imkan verir. Bulunduğu mutfaklarda gizemli bir hava oluşturan Profilo siyah bulaşık makinesi, tasarımıyla şıklığı ve zarafeti simgeler. Leke ve parmak izi bırakmayan siyah görünümlü model sorunsuz kullanımıyla herkesin beğenisini kazanırken rengi ve dizaynı sayesinde kullanıcılara etkileyici bir görsellik sunar. Teknik donanımındaki kaliteli malzemelerin tercih edilmesiyle uzun süreli temizlik hizmeti sağlayan marka, kullanıcıların istekleri doğrultusunda hijyen sağlayıcı modeller dizayn eder. Ayrıca, paslanmaz çelikten üretilen iç haznesi sayesinde antikorozyona karşı 10 yıla yakın garanti verir. Yüksek kalite standartlarına uygun olarak tasarlanan Profilo 6 programlı bulaşık makinesi, inatçı lekelere ve kalıntılara karşı etkili sonuçlar çıkaran ürünler arasında yer alır. Mutfakta geçirilen vakitleri verimli hâle dönüştüren modellerin yeni nesil teknoloji özellikleri kullanarak tüketicilerle buluşturan marka, potansiyel kullanıcıların ilgisini çekmeye devam eder. Bulaşık makinesi kullanımında suyun ısınmasını sağlayan sistemin kaliteli olması önemli bir husustur. Bununla beraber özverili çalışmalar sonucunda üretilen Profilo bulaşık makinesi rezistansı, üreticiden tüketiciye güvenilir ve uzun soluklu bir kullanım hizmeti sunar. Emniyet sistemine yönelik çalışması olan çocuk kilidi özelliği sayesinde çalışır durumdaki temizlik eşyaları hiçbir tehlike faktörü taşımadığı için ailelerin güvenini kazanır. Alanında en iyilerden biri olan marka, temizlikseverlerin mutfakta göz alıcı dekorasyonlar yapmasını sağlayan zengin modelleriyle farklı tarz sahiplerine hitap eder. Özel koleksiyonlarıyla iddialı olan markanın yaşam alanınıza değer katan tasarımlarına sayfamızda göz atarak tercihte bulunabilirsiniz.

Kalitesiyle Dikkat Çeken Profilo Bulaşık Makineleri Fiyatları

Kalitesiyle Dikkat Çeken Profilo Bulaşık Makineleri Fiyatları

Mutfaklar için düşünülen beyaz eşyaların tercihinde fiyat aralıkları önemli yer tutar. İhtiyaçlarına uygun model seçeneklerine bakan kullanıcılar, fiyatları dikkatle inceler. Profilo ürünleri, mutfaklarda özel bir yere sahip olmasının yanı sıra işlevsel özellikleri sayesinde beklentilere cevap verir. Profilo bulaşık makinesi fiyatları programların çeşitliliğine göre farklılık gösterir. Derinlemesine temizlik yapan modellerin farklı program çeşitleri ile birçok işlemin kısa ve etkili bir biçimde yapılması mümkündür. İstenilen sıcaklık derecesi ve dakikasını seçebilme imkanı tanıyan ürünler, ekonomik temizleme özelliği sayesinde çevre dostu bir kullanım deneyimi sağlar. Markanın model fiyatları, tasarlanan özellikler bakımından farklı seçenekler içerir. İnceleme yaparken kalite ve ihtiyaçlar doğrultusunda karar vererek doğru bir tercihte bulunmanızı sağlayabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerle üretilen modellerin fonksiyonel özelliklere sahip olması zamandan tasarruf yapılması açısından önem kazanır. Deterjan türüne duyarlılık gösteren beyaz eşya ürünleri, hijyenik bir yıkama işlemi yapılmasına olanak tanır. Ayrıca, markanın hijyenik temizleme modellerinin farklı renklerle tasarlanması da fiyat belirlenmesinde önemli rol oynar. Ön yıkamasız derinlemesine temizlik yaparken enerji tasarrufu sağlayan modellerin bütçeye dost olması kullanıcılardan büyük ilgi görür. 12 kişilik bulaşık yıkama özelliği bulunan derin iç hacimli makineler sayesinde mutfaklar düzenli bir görünüme kavuşur. Çıkması imkansız gibi görünen lekeler için detaylı bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sürekli kullanım gerektiren kapları kirlerden arındırarak kesin sonuç elde edilmesi için özel opsiyonlu tasarımlar üretir. Konforlu bir kullanım sunan marka, makine iç bölümlerinde oluşan bulaşık kalıntılarından ''Makine Temizlik Programı'' sayesinde kurtulmayı vadeder. Bu özellik sayesinde makinelerin ömrü uzun süreli olur ve kullanımı sorunsuz devam eder. Fiyat performansıyla en uygun Profilo bulaşık makinesi modellerini karşılaştırarak zevkinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Profilo ile Zamanınız Size Kalsın

Profilo ile Zamanınız Size Kalsın

Profilo, yenilikçi yaklaşımıyla çeşitli tasarımlara imza atarak kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Geniş ürün yelpazesinde yer alan farklı özellikteki modelleri inceleyerek fiyatlar doğrultusunda tercih yapabilirsiniz. Ergonomik yapıda tasarlanan ürünlerdeki renk seçeneği ile mutfağınızı cesurca düzenleyebilirsiniz. Markanın ürünleri modern ve şık görünüşüyle yaşam alanlarına ahenk katar. Profilo 7 programlı bulaşık makinesi sunduğu fırsatlarla kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Model özellikleri arasında bulunan yıkama hızı ile kısa sürede etkili sonuçlar alınır. Enerji sınıfıyla önemli ölçüde tasarruf yapılmasına imkan veren 7 programlı model ile mutfaklarda hiçbir bulaşık göz önünde kalmaz. Uygun fiyatlar kapsamında kullanıcılara birçok seçenek sunan markanın ürünleri, beklentileri karşılayıp kısa sürede tercih edilebilir. Profilo bulaşık makinesi yorum kısmından yapılan olumlu incelemeler sayesinde doğru ürünü aldığınızdan emin olabilirsiniz. Kullanıcı memnuniyetinin ön planda olması markanın modellerinin daha çok seçilebilir olmasını sağlar. Sıklıkla takip ettiğiniz bir ürüne uygun fiyat avantajlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. Markanın modellerinde tercih ettiği teknik detaylar, mutfakta vakit geçirmeyi sevenlere sorunsuz kullanım imkanı verir. Marka, tasarımlarında tercih ettiği dayanıklı malzemeler sayesinde uzun soluklu bir yıkama performansı yaşatır. Rezistans kireçlenmelerinin ve makine içlerinde oluşan kalıntıların önüne geçebilmek için düzenli bakım işlemleri yapılması bulaşık makinelerinin ömrünü uzatır. Hızlı, etkili ve kısa sürede yapılan temizlik işlemleri kullanıcıların beğendiği özellikler arasında yer almasının yanı sıra servo kilit sisteminin sağladığı kolaylık ile mutfaklarda konfor devri yaşanmaya başlar. Profilo dünyasının zengin ürün yelpazesinde bulunan tasarımlarla mutfağınıza modern ve şık bir hava katabilirsiniz. Markanın öne çıkan modellerine sahip olmak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.