Electrolux Bulaşık Makinesi 

için sonuçları listeledik.
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux ESF5534LOW AirDry Solo 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(3)
9.595,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux ESF5534LOX AirDry 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(0)
9.686,25 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux EEA17100IX 5 Programlı 13 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
(0)
10.999,00 TL
10.989,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux ESF5512LOW 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
Electrolux ESF5512LOW 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(7)
9.439,61 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux ESF2400OS 6 Programlı 6 Kişilik Tezgah Üstü Bulaşık Makinesi
(8)
7.499,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux ESF2400OW 6 Programlı 6 Kişilik Tezgah Üstü Bulaşık Makinesi
(17)
7.995,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux EEA717110L Airfry 5 Programlı 13 Kişilik Tam Ankastre Bulaşık Makinesi
Electrolux EEA717110L Airfry 5 Programlı 13 Kişilik Tam Ankastre Bulaşık Makinesi
(0)
14.580,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux ESF5512LOX 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(1)
9.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux EEC87315L ComfortLift 8 Programlı 14 Kişilik Tam Ankastre Bulaşık Makinesi
Electrolux EEC87315L ComfortLift 8 Programlı 14 Kişilik Tam Ankastre Bulaşık Makinesi
(0)
21.622,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux EEA717100L A+ 5 Programlı 13 Kişilik Tam Ankastre Bulaşık Makinesi
(2)
14.500,00 TL
11.900,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux EEM48321L MaxiFlex A+++ Ankastre Bulaşık Makinesi
(4)
12.900,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux ComfortLift XXL ESC87300SX 9 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
Electrolux ComfortLift XXL ESC87300SX 9 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(0)
22.125,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux ESI5205LOX 5 Programlı 13 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi
(0)
15.000,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux EEA12100L 5 Programlı 9 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi
(1)
13.580,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux EEM48300IX MaxiFlex 8 Programlı 14 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi
(3)
13.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux ESF9500LOX 14 Kişilik 6 Program Bulaşık Makinesi
(5)
16.300,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Electrolux GlassCare ESM89300SX 8 Programlı 15 Kişilik Bulaşık Makinesi
(0)
17.890,00 TL

Merkezi Stockholm’de bulunan Electrolux, şık tasarımı ve kaliteli yapısı ile bilinen beyaz eşyalar ve diğer elektronik ürünler ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Electrolux tarafından üretilen bulaşık makinesi ve elektrikli süpürge modelleri, dünyanın dört bir yanında kullanılıyor. Electrolux tarafından üretilen bulaşık makinesi modelleri, düşük su tüketimi ve üstün enerji tasarrufu özellikleri ile birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Markanın sunduğu bulaşık makinesi çeşitlerinin yüksek su ve enerji tasarrufu, gerekli sertifikalar sayesinde kanıtlanıyor. Electrolux’un özel olarak tasarladığı ve satışa sunduğu bulaşık makinesi modelleri, tüketicilerin birçok ihtiyacını kolaylıkla karşılayabiliyor. Electrolux bulaşık makinesi çeşitlerinin imalatı esnasında cıva ve kurşun gibi insan sağlığına zarar veren hiçbir malzeme kullanılmıyor. Böylelikle marka, insan sağlığına ve doğaya olan saygısını da göstermiş oluyor. Marka, sunduğu satış sonrası hizmetler ile de birçok tüketici tarafından öncelikli olarak tercih ediliyor. Electrolux tarafından üretilen modeller, cazip fiyatları sayesinde birçok tüketici tarafından kullanılıyor. Şık bir tasarıma sahip olan bulaşık makinesi modelleri ile bilinen Electrolux, bulaşık makinelerini üretirken ince işçilik ve kaliteli malzemeler kullanıyor. Böylelikle markanın ürettiği modeller, çok daha dayanıklı oluyor ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Electrolux bulaşık makineleri ile en hassas bulaşıklar bile çok rahat bir şekilde yıkanabiliyor. Electrolux, iş yerleri ve yemekhaneler için uygun endüstriyel bulaşık makinesi modelleri de üretiyor. Electrolux endüstriyel bulaşık makinesi modelleri, birçok kafenin ve restoranın ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyor.

Ayarlanabilir Sepet Özelliği Electrolux’te

Ayarlanabilir Sepet Özelliği Electrolux’te

Electrolux bulaşık makinesi çeşitleri, yüksekliği ayarlanabilir rafları ile birçok tüketicinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Böylelikle çok büyük ya da çok küçük boyutlardaki bulaşıklar, çok kolay bir şekilde yıkanabiliyor. Bulaşık makinesi modellerinde ayarlanabilir üçüncü sepet özelliği de bulunuyor. Üçüncü sepet sayesinde çatallar, bıçaklar ve kaşıklar, çok rahat bir şekilde temizlenebiliyor. Üçüncü sepette yer alan iç hazne çıkarılarak fırın tepsileri de bulaşık makinesine rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Electrolux bulaşık makinelerinde yer alan GlassCare teknolojisi, kadeh gibi hassas camdan üretilen eşyaların rahatlıkla yıkanabilmesine olanak sağlıyor. GlassCare teknolojisinin SoftPike özelliği, kadehlerin ağız kısmından tutulmasına ve SoftGrip desteği ise kadehlerin sabitlenmesine olanak tanıyor. Bu iki özellik sayesinde kadehler, çok rahat ve güvenli bir şekilde yıkanabiliyor ve kesinlikle zarar görmüyor. Electrolux tarafından üretilen bulaşık makinelerinde birçok farklı yıkama modu yer alıyor. Bulaşık makinelerinde yer alan hızlı yıkama modu sayesinde bulaşık makinesindeki bulaşıklar, çok kısa sürede yıkanabiliyor ve kullanıcılara zaman yaratıyor. Electrolux, bütçesini düşünen kullanıcıları da unutmuyor ve bulaşık makinesi modellerinde ekonomi moduna da yer veriyor. Electrolux bulaşık makinelerinde yer alan ekonomi modu sayesinde su ve elektrikten tasarruf edilerek bulaşıklar kolaylıkla yıkanabiliyor. Bulaşık makinelerinde kullanılan yoğun yıkama modu sayesinde en kirli bulaşıklar bile oldukça iyi bir şekilde temizlenebiliyor. Üstelik, Electrolux bulaşık makineleri ile yıkanan mutfak eşyalarında hiçbir iz kalmıyor. Üstelik uygun bulaşık makinesi fiyatları sayesinde kullanıcılar, üstün temizlik gücüne rahatlıkla kavuşabiliyor.

Inverter Motoru ile Bilinen Electrolux Bulaşık Makineleri

Inverter Motoru ile Bilinen Electrolux Bulaşık Makineleri

Electrolux’ün bulaşık makinesi modellerinde kullanılan Inverter motoru, bulaşık makinelerinin üstün bir performans göstermesine olanak sağlıyor. Ayrıca, inverter motor ile elektrikten ve sudan önemli miktarlarda tasarruf yapılabiliyor ve kullanıcıların elektrik ve su faturaları düşüyor. Modellerde yer alan inverter motor, bulaşık makinelerinin oldukça sessiz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar, bulaşık makinelerini gecenin geç saatlerinde ve sabahın erken saatlerinde gönül rahatlığıyla çalıştırabiliyor. Üstelik, inverter motor modellerinde kullanılan teknoloji ve ham maddenin dayanıklı yapıları sayesinde sistem, uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Inverter motor sayesinde bulaşık makinesi önerileri isteyen herkes, Electrolux bulaşık makinelerini tercih ediyor. Electrolux’ün ürettiği bulaşık makinesi modelleri, oldukça geniş yıkama alanı ile dikkat çekiyor. Böylelikle ortalama 15 kişilik bir yemek takımı, inverter motoru ile rahatlıkla yıkanabiliyor. Markanın birçok modeli, bu özelliği ile kalabalık ailelere de hitap ediyor. Modelde yer alan AirDry özelliği sayesinde yıkama işlemi bittikten sonra bulaşık makinesinin kapısı açılıyor ve kurutma işlemi doğal havanın yardımıyla kısa sürede bitiriliyor. Electrolux’ün bulaşık makineleri, teflon ve plastik malzemeden yapılan mutfak eşyalarını çok kolay bir şekilde temizleyebiliyor. Electrolux’ün tasarladığı modellerde yarım yük modu da bulunuyor. Böylelikle bulaşık makineleri, tam doldurulmadan bile çalıştırılabiliyor ve kullanıcılar, zamandan kazanıyor. Electrolux bulaşık makinesi yorumları sayesinde kullanıcılar, daha detaylı bilgiler elde edebiliyor ve tercihlerini aldıkları bilgilere göre yapabiliyor.

Electrolux Kaliteli Bulaşık Makineleri ile Dikkat Çekiyor

Electrolux Kaliteli Bulaşık Makineleri ile Dikkat Çekiyor

Şık tasarımları ve uzun ömürlü olmalarıyla bilinen Electrolux bulaşık makineleri, birçok kullanıcının öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Siyah bulaşık makinesi ve gri bulaşık makinesi çeşitleri, tüketicilerin en çok tercih ettiği bulaşık makinesi modelleri olarak biliniyor. Electrolux, siyah ve grinin dışında birçok farklı renkte bulaşık makinesine de ürün grupları arasında yer veriyor. Ayrıca inox bulaşık makinesi de markanın sıkça tercih edilen renk seçenekleri arasında yer alıyor. Son zamanların en önemli güvenlik önlemleri arasında yer alan su taşma emniyeti de Electrolux tarafından üretilen bulaşık makinesi modellerinde sıkça kullanılıyor. Ayrıca bulaşık makinelerinde yıkama ve durulama durumlarını da gösteren birer LED gösterge de bulunuyor. Bu LED göstergeler sayesinde yıkama ve durulama süreçleri, rahatlıkla takip edilebiliyor. Bulaşık makinesi modellerinde yer alan FlexiSprey teknolojisi sayesinde bulaşık makinesinin her tarafına su iletilebiliyor ve hiçbir nokta kuru kalmıyor. FlexiSprey teknolojisi sayesinde bulaşıklar, oldukça etkili bir şekilde yıkanabiliyor. FlexiSprey teknolojisi, önemli miktarda su tasarrufu yapılmasına da fırsat tanıyor. Modelde yer alan başlangıç zamanını erteleme özelliği, kullanıcılara yıkama işlemini istedikleri zaman başlatma olanağını da sağlıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, yıkama işlemini 24 saate kadar erteleyebiliyor. Electrolux bulaşık makinesi fiyatları, birçok kullanıcının bulaşık makinesi alırken dikkat ettiği faktörlerin başında geliyor. Electrolux, bütçe dostu fiyatları sayesinde birçok tüketicinin tercihi oluyor ve kaliteli ürünleri ile de tüketicileri mutlu etmeyi başarıyor.