Bosch Bulaşık Makinesi 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS44DI01T 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DI01T 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(21)
9.033,65 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS44DW01T 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(8)
9.198,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS4IMW60T 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(6)
11.024,52 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMI25DS01T 5 Programlı 13 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
(0)
9.826,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS4EKI60T 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi
(7)
12.613,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS4IKW51T 5 Programlı Bulaşık Makinesi
(7)
9.654,53 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS23BW01T 3 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi
(9)
8.944,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMI25DB01T 5 Programlı 13 Kişilik Yarın Ankastre Bulaşık Makinesi
(2)
9.979,75 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SGS4EKW60T 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi
(17)
12.479,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS4HMB60T 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(12)
16.040,18 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS4EKW60T 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi
(12)
11.474,32 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMV25DX01T 5 Programlı 13 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi
(3)
10.781,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS4IKI61T 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
Bosch SMS4IKI61T 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(3)
11.173,50 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SGI4IMS60T 6 Programlı 13 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
(1)
19.048,22 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS4HMW60T 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(2)
16.645,20 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS4IMI60T 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(8)
11.784,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS6ECI81T 7 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(0)
20.856,21 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch SMS4IKW62T 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
(0)
12.364,35 TL

Bosch Bulaşık Makinesi

Beyaz eşya kategorisinde yer alan elektronik ev aletleri yaşam standardını yükselten çözümleriyle biliniyor. Çamaşır makineleri, fırınlar, buzdolapları gibi bulaşık makineleri de yaşam alanlarının konforunu arttıyor. Evlerden iş yerlerine kadar pek çok farklı alanda bulaşıkların temizlenmesi ihtiyacını fonksiyonel makineler kısa sürelerde yapabiliyor. Beyaz eşya üreticileri arasında dünyanın önde gelen markalarından biri olan Bosch, yaşam için teknoloji sloganıyla geliştirdiği tasarımları kullanıcıların hizmetine sunuyor. Bosch bulaşık makinesi çeşitleri mutfak hayatınızı kolaylaştıran kullanım özellikleriyle beğeni kazanıyor. Uzun yıllar boyunca teknolojik ev eşyalarıyla pek çok farklı ürünü piyasaya kazandıran markanın yeni nesil bulaşık makineleri yaygın bir şekilde kullanılıyor. Dayanıklı materyal, estetik tasarım, gelişmiş yıkama programı özellikleriyle dikkat çekiyor. Her evin ihtiyacı olan temizliği ve hijyeni son teknoloji tasarımlar ile sağlamanız mümkün. Zamandan tasarruf ederek, ideal su tüketim miktarlarıyla bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Elde yıkamaya göre pek çok farklı avantajı sağlayan makinelerin çözümleriyle konforlu bir mutfak hayatı deneyimleyebilirsiniz. Solo ve de ankastre bulaşık makinesi modelleri ile yaşam alanınıza özel tasarımları kullanabilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi kullanımı ile beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayabilirsiniz. İdeal yıkama programlarına sahip olan, mutfağınızın tarzıyla uyumlu fonksiyonel modelleri keşfedebilirsiniz. Su ve enerji tasarrufu yapabilen cihazlarla bütçenizi de koruyabilirsiniz. Her türlü mutfak gereçlerini yıkayabileceğiniz tasarımların kullanım özellikleriyle hayalinizdeki temizliğe ulaşabilirsiniz. Hijyen beklentilerinize yönelik akıllı çözümlerle geliştirilen bulaşık makinesi modellerine göz atabilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makinesi ile Konforlu Mutfaklar

Bosch Bulaşık Makinesi ile Konforlu Mutfaklar

Bulaşık makineleri her türlü mutfak gereçlerinin, bulaşıkların yıkanarak temizlenmesi işlemi için önemli bir gereksinim olarak kendini gösteriyor. Elde yıkamanın sebep olduğu gereğinden fazla su kullanımı, yeterli hijyenin sağlanaması ve de yorgunluk gibi olumsuzluklar bulaşık makineleriyle son buluyor. Diğer beyaz eşya tasarımları gibi bulaşık makineleri giderek yaygınlaşan kullanım alanlarıyla göze çarpıyor. Evlerde, ofislerde, fabrikalarda, yemek tüketiminin olduğu her türlü alanda gelişmiş tasarımlarla kolay bir şekilde yıkama yapılabiliyor. Kısa sürelerde zorlu lekeler çıkarılıyor, eşyalar kullanıma hazır bir hale getiriliyor. Çatallardan bıçaklara, tabaklardan tavalara kadar mutfaklarda yer alan her araç ve gereç yıkanabiliyor. Bulaşık makinesi tasarımlarıyla mutfak konforu artıyor, yaşam standardı yükseliyor. Bosch bulaşık makinesi ankastre ve solo tasarımlarıyla ihtiyacınızın olan kullanımı sağlamaya devam ediyor. Bulaşıklardaki zorlu lekelerin giderilmesi, yeterli enerji kullanımı, uzun ömürlü malzemeleri gibi çeşitli özellikleriyle eşsiz bir deneyim sunuyor. Elektronik ev aletlerinin sahip olduğu konfor özelliklerini Bosch marka ürünlerde de kolaylıkla deneyimleyebilirsiniz. Son teknoloji yıkama sistemlerinin yer aldığı gelişmiş makinelerin fonksiyonlarıyla günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kalabalık ailelerden şirket çalışanlarına kadar farklı yerler için gerekli olan yıkama kapasiteleri arasından ihtiyacınız olan tasarımı seçebilirsiniz. Çeşitli kapsitelerde bulaşık yıkama olanağı tanıyan, farklı program fonksiyonlarıyla seçenekler sunan ankastre ya da solo modellerle aradığınız temizlik konforuna sahip olabilirsiniz. Uygun su sıcaklığı, sağlıklı durulama özellikleri bulunan makineleri tercih ederek beklediğiniz temiz kullanıma kavuşabilirsiniz. Çeşitli yıkama teknolojileri ve fonksiyonları sayesinde kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile hayatınıza değer katabilirsiniz. Cam koruma teknolojisinin etkisiyle cam malzemelerinizin parlaklığını muhafaza edebilirsiniz. Yıkama sonrası durulama işleminde cam eşyalara özel çalışma sağlayan modeller ile yemek takımlarınızı, bardaklarınızı yıpranma olmadan temizleyebilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi motoru ve parçaları ile güçlü performans, üst düzey temizlik sizleri bekliyor. Bulaşıkların istenilen düzeyde yıkanması, uygun fonksiyonlarla hijyen koşullarının sağlanması için geliştirilen yıkama teknolojileriyle tanışabilirsiniz. Mutfağınızın yapısal özelliklerine ve tarzına uygun ölçülere, renklere sahip olan şık makineleri inceleyebilirsiniz. Üstün performans özelliklerini göz alıcı dış tasarım detaylarıyla buluşturan Bosch marka kaliteli tasarımları tercih edebilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makinesi Çeşitleri

Bosch Bulaşık Makinesi Çeşitleri

Bulaşık makineleri solo ve ankastre olmak üzere iki tipte tasarlanıyor. Ankastre kullanımının giderek yaygınlaşmasıyla birlikte klasik tip solo makinelerin haricinde akastre modeller de yer alıyor. Hızlı ve de ekonomik yöntemlerle bulaşıkları temizleyen modeller çeşitli fonksiyonlarla destekleniyor. Standart sıcak su ve deterjan yardımıyla makine içindeki bulaşıkları yıkayan modellerin dışında yenilikçi ve gelişmiş detayların yer aldığı dikkat çekici modeller de bulunuyor. Solo ya da ankastre, son teknoloji tasarımlarla konfor beklentilerinizi büyük ölçüde karşılamanız mümkün. Bosch bulaşık makinesi modelleri sahip olduğu teknik özellikleriyle her evin ihtiyacı olan hijyeni sağlayabiliyor. Bosch tecrübesiyle ve de kalitesiyle piyasaya sunulan ürünler üst düzey kullanım avantajlarıyla yeni bir deneyim sağlıyor. Bulaşıklarınız yıkama performansının dışında gelişmiş ayrıntılarla desteklenen teknolojik sistemlerle korunuyor, ilk günkü gibi görünüyor. Göz alıcı dış tasarım özellikleriyle dizayn edilen modeller dekorasyon ihtiyaçlarınızı da karşılıyor. Alan sorunlarını gideren ankastre modeller ile mutfak dekorasyonunuzu da destekleyebilirsiniz. Kurulum ve de temizlik işlemlerinizde de ankastre kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Mutfak dolaplarınızla ve de setlerinizle uyumlu renklere sahip olan makinelerle dekorasyon bütünlüğünüzü koruyabilirsiniz. Mutfağınızın tarzını tamamlayan görünüme sahip olan bulaşık makineleriyle yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz. Ankastre kullanımının dışında solo bulaşık makinesi tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleriyle tasarlanan modellerin beklentilerinize uygun yıkama sağlayan fonksiyonlarıyla etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Farklı yıkama programları içerisinde size uygun temizlik imkanı tanıyan fonksiyonları belirleyebilirsiniz. Machine Care bakım programı, sessiz program, Glass 40 programı, Home Connect ve de PerfectDry fonksiyonlarıyla benzersiz bir deneyime sahip olabilirsiniz. Plastik malzemelere özel kurutma, otomatik su sertliği dengesi, camlar için hassas yıkama ve kurutma gibi pek çok farklı özellikten yararlanabilirsiniz. Home Connect teknolojisiyle akıllı cihazlarla entegre olarak fark yaratan bir kullanım yapabilirsiniz. Verimli enerji sınıfında yer alan, 12, 13 ya da 14 kişilik farklı kapasiteleri bulunan solo ya da ankastre seçenekler içerisinde ihtiyacınız olan makineyi bulabilirsiniz. 2 programlıdan 8 programlıya kadar çeşitli yıkama özellikleri bulunan modelleri keşfedebilirsiniz. Sayfamızda yer alan seçenekleri inceleyerek Bosch bulaşık makinesi fiyatları ve kullanım özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makinesi Yıkama Programları

Bosch Bulaşık Makinesi Yıkama Programları

Makinenizi her defasında sabit bir programda çalıştırmanın haricinde farklı yıkama programlarından da yararlanabilirsiniz. Bosch makinelerin yıkama programları farklı sürelerde yıkama yapabilen özellikleriyle her türlü beklentiye cevap verebiliyor. Bulaşıkların durumuna göre ideal yıkama programlarıyla üst düzey verim alabilirsiniz. Yoğun kir bulunan bulaşıklar için ön yıkama programlarının avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Günlük bulaşıklara kısa program, zorlu lekelere uzun program seçeneklerini uygulayarak temizlik beklentilerinizi karşılamanız mümkün. Otomatik yıkama programlarıyla da standart bulaşıklar için mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kullanım tipine ve amacına göre belirlediğiniz tasarımları gelişmiş fonksiyonlar ve de yıkama programları eşliğinde kullanabilirsiniz. Yaşam alanınızdaki bireylerin kullanım alışkanlarına ve ihtiyaçlarına göre ideal makineyi seçebilirsiniz. Bosch 4 programlı bulaşık makinesi ya da Bosch 6 programlı bulaşık makinesi gibi farklı programlarla yıkama yapabilen seçenekleri keşfedebilirsiniz. 2 programlıdan 8 programlıya kadar çeşitli tasarımları inceleyebilirsiniz. Farklı yıkama programları, bulaşıklara özel fonksiyonları ve yıkama kapasiteleri bulunan ürünlerden size en uygun olanı bulabilirsiniz. Bosch 2 programlı bulaşık makinesi ile başlayan 8 programa kadar varabilen gelişmiş modellerin arasından gereksinimlerinizi karşılayan ideal ürünü tercih edebilirsiniz. Bosch marka tasarımların sunmuş olduğu yıkama seçenekleri içerisinde her türlü çözümü bulabilirsiniz. Kullanım yapmak istediğiniz yerin bulaşık kapasitelerine ve de bulaşıkların leke durumlarına göre en uygun çözümleri sağlayan seçimlerle yaşam alanlarınızın konforunu destekleyebilirsiniz. Yıkanmasını istediğiniz eşyalarınızın malzeme özellikleri, leke özellikleri gibi farklı koşullara göre ideal programı seçerek çalıştırma yapabilirsiniz. Daha az su, daha az enerji ile yüksek performans sağlayan yıkama programlarıyla tasarruflu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Dönüşümlü yıkama tekniği, akıllı dozaj yardımcısı gibi son teknoloji yeniliklerle mutfaklarınızdaki en büyük yardımcınız olacak tasarımları keşfedebilirsiniz. Çeşitli yıkama sıcaklığı dereceleriyle, ekstra hijyen sağlayan opsiyonlarıyla beğeninize sunulan kaliteli cihazları tercih edebilirsiniz. Yoğun lekelerde uygulanmak üzere geliştirilen ideal sıcaklıkları ve su sertliğini ayarlayan yıkama programı seçenekleriyle en zorlu bulaşıkları tertemiz bir hale getirebilirsiniz.

Son Teknoloji Bosch Bulaşık Makinesi Tasarımları

Son Teknoloji Bosch Bulaşık Makinesi Tasarımları

Yaşam için teknoloji amacıyla ileri teknoloji ev aletleri tasarlayan Bosch'un bulaşık makinesi çeşitleri dikkat çekici fonksiyonlarıyla beğeninize sunuluyor. Standart eski tip bulaşık makinelerinin çalışma prensipleri ve özelliklerinin çok ötesinde gelişmiş kullanım avantajlarıyla fark yaratıyor. Son teknoloji makineler yeni nesil opsiyonları kullanım imkanı veriyor, her türlü ihtiyaca cevap verebiliyor. Mutfağınızın tarzıyla uyumlu dış tasarım özelliklerine sahip olan modelleri üst düzey yıkama özellikleri ile kullanabilirsiniz. Farklı sayıda yıkama programı, sağlıklı ve etkili yıkama teknolojileri ile hayalinizdeki kullanım deneyimini yaşayabilirsiniz. Kolay temizleme imkanı sağlayan dış materyal özelliğinden, kendi kendini temizleyen fonksiyonlara kadar çeşitli teknolojilerin konfor yaratan detaylarını inceleyebilirsiniz. Bosch marka modellerin uzun yıllar boyunca sağladığı kalite ve tecrübe avantajlarıyla günlük işlerinizde zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Zaman tasarrufunun haricinde ideal tüketim miktarlarıyla su ve enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Bosch ankastre bulaşık makinesi ve de solo modellerle bulaşıklarınız için en etkili yıkamaları yapabilen seçeneklere sahip olabilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi parçaları ve aksesuarlarıyla ideal yerleştirme yaparak, hijyen beklentilerinize çözümler bulabilirsiniz. Kolay kullanım sağlayan makine aksesuarlarıyla konforlu bir yıkama deneyimiyle temizlik beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Yüksekliği ayarlanabilir Rackmatik üst sepetten Varioflex sepetlere kadar çeşitli parçaların avantajlarıyla beklediğiniz işlevselliği bulabilirsiniz. Özel bardak koruma sistemi ve tuş kilidi gibi güvenlik özellikleriyle tanışabilirsiniz. Yoğun, eko, hızlı ya da glass, farklı tip yıkama programlarının sağladığı seçeneklerle gelişmiş bir kullanım sizleri bekliyor. Farklı ısı ayarları, farklı yıkama süreleri ile kullanım konforu getiren son teknoloji tasarımları keşfedebilirsiniz. A sınıfı yıkama ve kurutma opsiyonlarıyla, LED gösterge panelleriyle, her türlü işlevselliği sunan teknolojinin en güncel yeniliklerini barındıran modellerin özelliklerine göz atabilirsiniz. Activewater, Eco Silence, Home Connect gibi çeşitli fonksiyonların hayatınızı kolaştıran yenilikleriyle teknolojinin nimetlerinden yararlanabilirsiniz. 12 ya da 13 kişilik kapasiteye sahip olan A+, A++ ya da A+++ enerji sınıfında tüketim sağlayan çevre dostu makineleri tercih edebilirsiniz. Yük ağırlığını ve de su seviyesini tespit edebilen cihazların gerekli miktarda su tüketimi sağlamasıyla doğayı koruyan su kullanım özelliğiyle israfı engelleyebilirsiniz.

Sağlıklı Ve Kaliteli Yıkama İçin Bosch Bulaşık Makinesi

Sağlıklı Ve Kaliteli Yıkama İçin Bosch Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinelerinde klasik işlemlerinin haricinde mutfak gereçlerinin yıpranmaması, malzeme türlerine göre kurutma sağlanması gibi farklı beklentiler doğrultusunda çeşitli yenilikler yer alıyor. Standart işlevlerinin yanı sıra çok kapsamlı hijyen ve koruma sağlayan modeller mevcut. Sağlıklı ve kaliteli yıkama yapabilen bulaşık makinesi modellerini Bosch tecrübesiyle keşfedebilirsiniz. Markanın her ürününde olduğu gibi bulaşıklar için tasarlanan makinelerinde de teknolojinin en güncel gelişmelerinden yararlanılıyor. Elektronik ev aletlerinin içerisinde bulunduğu teknolojik gelişmelerin etkilerini yeni nesil tasarımlarda hissedebilirsiniz. Üstün hijyen fonksiyonları ile çalışabilen ürünlerin sağlıklı temizleme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Mutfak araç ve gereçlerinin materyal özelliklerine göre yıkama ve kurutma yapabilen gelişmiş modelleri tercih ederek konfor beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Cam ya da plastik gibi farklı eşyaların yapısal detaylarına göre uygun yıkama opsiyonlarıyla çalıştırma yaparak eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Cam malzemelerin parlaklığını koruyabilir, çizilmelere karşı önlem alabilirsiniz. Dönüşümlü yıkama teknoloji sayesinde farklı bölümlerin uygun aralıklarla yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Günlük, normal düzeyde kirlilik içeren bulaşıklarınızdan en zorlu lekelere sahip olan bulaşıklarınıza kadar farklı yoğunlukları bulunan her türlü malzemeyi uygun sıcaklıklarla yıkama yapan modellerle temizleyebilirsiniz. Üstün hijyen fonksiyonlarının sağladığı avantajlarla eşylarınızın ilk günkü halini muhafaza edebilir, sağlıklı malzemeleri tekrar tertemiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yemek takımlarınızın, bardaklarınızın, her türlü eşyanızın hijyen koşullarını istenilen seviyelerde tutabilirsiniz. Yıkama beklentilerinizi karşılayabilecek yeni nesil Bosch tasarımları seçerek konforlu kullanımla fark yaratabilirsiniz. Sevdiklerinizle ve de konuklarınızla birlikteyken temiz mutfak eşyalarıyla servis yaparak sağlıklı yemekler gerçekleştirebilirsiniz. Işıldayan bardakları ve çatalları içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Makine içerisindeki kullanışlı parçaların ve aksesuarların işlevleriyle ideal yerleştirme ve boşaltma yapabilirsiniz. 2 ya da 8, çeşitli yıkama programlarını, üstün konfor sağlayan yıkama teknolojilerini inceleyerek size en uygun modele ulaşabilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi A+++ modelleriyle ideal enerji tüketimi sağlayabilir, ankstre tasarımlarla göz alıcı bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Uygun ölçüleri bulunan, dekorasyonunuzla uyumlu renklerle tasarlanan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi yorumları ve fiyatları hakkında aradığınız cevaplara sayfamızda yer alan seçenekler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı ve Şık Bosch Bulaşık Makinesi Seçenekleri

Kullanışlı ve Şık Bosch Bulaşık Makinesi Seçenekleri

Bulaşık makinesi seçiminde bulunurken modellerin yıkama fonksiyonları haricinde yaşam alanınızın özellikleriyle uyumlu olması da göz önünde bulundurulmalıdır. Yıkama kapasitesi, yıkama programı gibi farklı beklentilerin yanı sıra kullanılacak alanın detaylarıyla uyumlu modelleri tercih ederek eşsiz bir deneyim sağlayabilirsiniz. Solo ve de ankastre kullanım tipleriyle satışa sunulan makinelerin içerisinde mutfağınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Diğer mutfak setlerinizle ve de eşyalarınızla uyum içerisinde kurulum yapabileceğiniz tasarımları tercih edebilirsiniz. Alanın yapısal özelliklerini dikkate alarak ideal genişlik ve yükseklik değerleri bulunan modelleri kullanabilirsiniz. Hayalinizdeki dekorasyonu tamamlayan şık bulaşık makineleri ile geniş kapsamlı kullanım sağlayabilirsiniz. Göz alıcı ve de kullanışlı makinelerle mutfağınızı güzelleştirebilir, dekorasyon bütünlüğünü sağlayabilirsiniz. Ankastre kullanım tercih ediyorsanız setlerinizle uyumlu ankastre makineleri keşfedebilirsiniz. Dış tasarım özelliklerinde kolay temizlik avantajı görmek istiyorsanız inox tasarımları değerlendirebilirsiniz. Inox görünümlü paslanmaz materyalin kolay temizleme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bosch inox bulaşık makinesi modelleriyle estetik görünümün yanı sıra hijyen avantajıyla da konforlu bir ürüne sahip olabilirsiniz. Siyah ve de beyaz cam görünümlü etkileyici tasarımların görüntüsüyle mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi siyah renk seçimiyle beyaz eşya kullanımında fark yaratan dizaynların etkisini yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi beyaz ya da siyah, cam görünümlü, inox tasarımlar içerisinde ilginizi çeken modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Çeşitli yıkama teknolojilerini ve programlarını tarzınızı yansıtan şık modellerle birlikte kullanabilirsiniz. Kullanışlı makinelerin mutfağınızı güzelleştiren dış tasarım ayrıntılarıyla konfor beklentinizin yanında estetik beklentinizi de karşılayabilirsiniz. Bosch marka yeni nesil makineleri seçerek hayalinizdeki kullanımı sağlayabilir, evinizin her türlü beklentisine cevaplar bulabilirsiniz. Evinizin renklerine uyum sağlayabilen, mutfak eşyalarınızın dizaynlarıyla bütünlük sağlayabilen yeni nesin tasarımları keşfedebilirsiniz. Benzersiz dış tasarım özellikleriyle mutfağınızın görüntüsünü değiştirebilir, size özel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Dayanıklı ve de kaliteli malzemelerle geliştirilen ürünlerin estetik ve de modern dizaynlarıyla beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Boch marka son teknoloji ürünü olan kullanışlı ve de şık makineler içerisinde aradığınız kullanım özelliklerini bulunduran modellere göz atabilirsiniz. Ürünlerin detayları ve fiyatları hakkındaki bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.