RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell B66-SF2 MT - LX-40 TAHDF - DA6-832 Beyaz Cam Ankastre Set
(0)
6.735,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell B66-SF2 MT Pop-up - LX-40 TAHDF - DA6-835 Siyah Ankastre Set
(1)
6.293,17 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell B66-S2 - LX-40TAHDF - DA6-833 Siyah Ankastre Set
(16)
5.481,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell B66S2 - LX-40TAHDF - DA-830 Siyah Cam Ankastre Set
(72)
5.534,72 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell B66-SF2 DDT - LX-50 OAHDF Antrasit Ankastre Set
Luxell B66-SF2 DDT - LX-50 OAHDF Antrasit Ankastre Set
(0)
6.599,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-A6SF2-DT - LX-40TAHDF - DA-830 Siyah Ankastre Set
Luxell LX-A6SF2-DT - LX-40TAHDF - DA-830 Siyah Ankastre Set
(1)
6.195,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-420F - DS6-905 Inox Ankastre Set
Luxell LX-420F - DS6-905 Inox Ankastre Set
(0)
2.349,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-A6SF2-MT - LX-40 TAHDF - DS6-905 Beyaz Ankastre Set
(7)
5.974,03 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-A6SF2-MT - LX-40TAHDF - DA-830 Siyah Cam Ankastre Set
(6)
5.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell B66 DDT - LX-40TAHDF - DA-835 Beyaz Ankastre Set
(11)
7.849,47 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell A6SF2 DT - LX-40TAHDF - DA-835 Siyah Cam Ankastre Set
(4)
7.499,00 TL
6.499,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell A6SF2 DT - LX-40TAHDF - DA-835 Beyaz Cam Ankastre Set
(4)
7.999,00 TL
7.129,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-A6SF2-DDT - LX-40 TAHDF - DA-835 Siyah Ankastre Set
(4)
7.343,18 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell B66-SF2 DDT - DA-835 Beyaz Cam Ankastre Set
(1)
6.999,00 TL
6.319,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell LX-40 TAHDF - DA6-835 Beyaz Ankastre Set
(2)
4.999,00 TL
3.849,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell B66-SF2 DT - LX-40 TAHDF Siyah Ankastre Set
Luxell B66-SF2 DT - LX-40 TAHDF Siyah Ankastre Set
(1)
5.999,00 TL
5.219,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell A6SF2 DT - LX-40TAHDF - DS6-905 Beyaz Ankastre Set
(1)
6.999,00 TL
6.179,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Luxell A6SF2 DDT - LX-40TAHDF - DS6-905 Beyaz Ankastre Set
(2)
6.913,72 TL

Yaşam standartlarımızı yükseltmenin ve sürdürülebilir verimliliğe sahip olmanın yolu sadelik ve odaklanmadan geçer. Bu iki özel şart, modern dönemde hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalarda kendisini gösterirken Luxell markası ürettiği ankastre beyaz eşyalar ile yaşam standardımızı arttırıyor. Kalabalık mutfak ortamını sadeleştiren çözümler sunan Luxell ankastre set modelleri, sundukları fonksiyonlar ile ihtiyaçlarınıza odaklanıyor. Luxell ankastre set içerisinde yer alan ocak, fırın ve davlumbazlar ile mutfakta geçirdiğiniz vaktin verimliliğini arttırabilir, sofralarınızı keyifle hazırlayabilirsiniz. Luxell ankastre set kullanıcı yorumları ile de sadeliği ve odaklanmayı sunduğunu kanıtlarken, siz de kendinize uygun modelleri inceleyebilirsiniz. Luxell 3’lü ankastre set modelleri arasından evinizin estetiğine ve kişisel ihtiyaçlarınıza uygun özelliklere sahip modeli satın alabilirsiniz.

Luxell Ankastre Setler Pratik ve Zarif Mutfaklar Yaratır

Luxell Ankastre Setler Pratik ve Zarif Mutfaklar Yaratır

Ankastre kavramı başlı başına oldukça modern bir tasarım olgusudur. Ankastre tasarıma sahip beyaz eşyalar, yerleştirildikleri alan ile uç bırakmadan bütünleşir ve kullanım sırasında alan işgal etmeden görevlerini yerine getirir. Yoğun ve zorlu yemek hazırlama süreçlerini kolaylaştırarak, mutfak alanında sinerji yaratan Luxell ankastre set modelleri mutfağınızda ocak, fırın ve davlumbaz kombinini alandan tasarruf ederek kullanmanızı sağlar. Çeşitli fonksiyonlara sahip modeller, sundukları özelliklerle yemek hazırlama deneyiminizi de farklı bir boyuta taşır. Luxell markası, ürettiği ankastre mutfak eşyalarında kullanıcıların sahip olduğu farklı mutfak tiplerine ve dekorasyonlarına uygun seçenekler yaratarak, estetik çözümler üretmiştir. Sade ve şık bir görünüm sunan Luxell ankastre set beyaz renk seçeneğiyle mutfağınızda doğal ve parlak bir hava yaratıyor. Düzenli dizaynıyla, yerleştirildikleri alanda kendilerini cesurca ortaya koyan fırın, ocak ve davlumbaz üçlüsü cam ve inox doku seçenekleriyle arzu ettiğiniz dekoratif çözümü sizinle buluşturuyor. Luxell Black Gold ankastre set ise siyah rengin asilliğini ve gücünü cam dizayn ile birleştirerek mutfağınızda dinamik bir aura yaratıyor. Cam tasarıma sahip Black Gold set keskin hatlarıyla mutfağınızın dekorasyonunun net çizgilerini belirginleştiren bir havaya sahiptir. Farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkan Luxell cam ankastre set modelleri arasında beyaz renk opsiyonu da yer alır. Camın doğal ve şeffaf yapısının, beyaz ile sağladığı uyumu iyi bir şekilde ortaya koyan ocak, fırın ve davlumbaz modelleri mutfağında ferah bir stili önemseyen kişiler için oldukça iyi bir seçenek olabilir. İşaret ettiğimiz üzere, Luxell markası ürettiği ankastre beyaz eşyalar ile kullanıcıların farklı dekoratif arzularını gerçekleştirirken, ürettiği modellerde özel tasarımlara imza atmıştır. Bu sayede siz de farklı renk ve doku seçeneklerine sahip ankastre set modelleri içinden, mutfağınızın dekorasyonu ile uyumlu seçenekleri inceleyebilir ve istediğiniz özellikleri de ihtiva eden modeller arasından seçim yaparak satın alabilirsiniz. Mutfağınızda, dolaba veya duvara gömülmek suretiyle yerleştirilen ankastre setiniz ile mutfak alanından da büyük ölçüde tasarruf edersiniz.

Luxell Ankastre Set Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Luxell Ankastre Set Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mutfak işleri özellikle yoğun ve yorucu geçen günlerin sonunda biraz sıkıcı gelir. İhtiyacımız olan pişirme ve kızartma işlerini en kısa sürede halletmek ve tempolu günün ödülünü sofrada görmek isteriz. İşte bu şartlar dikkate alındığında mutfağımızda yer alan beyaz eşyaların işlerimizi zorlaştıran değil kolaylaştıran özelliklere sahip olması gerekir. Luxell ankastre setler sahip oldukları fonksiyonlar ile kullanıcıların mutfakta yemek hazırlama ve temizleme süreçlerini pratikleştirir. Farklı özelliklerin ve kapasite seçeneklerinin kullanıcılara sunulduğu Luxell ankastre set modelleri arasında fiyatlar da bu anlamda çeşitlilik gösterir. Luxell ankastre set fiyatları kapasite, enerji tüketim sınıfı, tasarım ve fonksiyonlara göre değişiklik göstermektedir. Ankastre set içinde yer alan modeller de fiyatlar açısından belirleyici rol oynar ve Luxell ankastre fiyatları modellere göre de değişiklik gösterir. Luxell ankastre set içinde yer alan fırın modellerine yakından bakacak olursak; A class enerji sınıfına sahip modeller, fırında pişirme işleriniz gerçekleştirilirken düşük enerji tüketimi ile tasarruflu sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bu sayede aileniz için lezzetli yemekler hazırlarken, hane bütçesine de tasarruf ettirmiş olursunuz. Farklı pişirme işleri için uygun olarak dizayn edilmiş 9 farklı pişirme fonksiyonuna sahip modeller, en pratik pişirme çözümlerini sunar. Et, sebze, hamur işi gibi farklı pişirme şartlarını isteyen yiyecekleri en uygun pişirme senaryosuyla fırınlayabilirsiniz. Tam dokunmatik dijital kontrol paneline sahip Luxell ankastre set fırın modelleri kullanım kolaylığı sunarken, fırınlama işini pratik bir hale getirir ve kontrolü elinizde tutmanıza olanak tanır. Kısıtlı vaktinizin olduğu ve kalabalık sofralar hazırlayacağınız günlerde buzu çözünmesi gereken gıdalar için özel olarak tasarlanmış buz çözme programıyla zaman tasarrufu yakalayabilirsiniz. Önceden ısıtma devrini kapatan konveksiyonel turbo fan ile pişirdiğiniz yemeklerin her noktasına eşit seviyede sıcaklık uygulanır ve bu sayede enfes sonuçlar alırsınız. Isıya tam dayanıklı sökülebilir cam kapaktan pişme sürecini gözlemleyerek takip edebilirsiniz, iç aydınlatmalar takibinizi kolaylaştıran görüş imkânı sağlar. 70 litreye kadar geniş iç hacme sahip fırın modelleri özellikle kalabalık aileler için ideal pişirme ortamı sunar. Soğutma fanına sahip fırın modelleri ise ardışık pişirme işlemleri için fırınınızı kolayca bir sonraki pişirmeye hazırlamanızı sağlar.

Luxell Ankastre Setler ile Tamamlanmış Mutfaklar

Luxell Ankastre Setler ile Tamamlanmış Mutfaklar

Mutfak ortamında yemeklik malzemelerin hazırlanması, pişirilmesi, servis edilmesi gibi işler uzun vakit alabilir. Bu nedenle de mutfak ortamında geçirdiğiniz vaktin keyifli olmasını istemek en doğal hakkınız. Luxell ankastre setler tasarımları ile estetik açıdan mutfağınızı keyifli kılarken, çoklu özellikleri ile de kullanım sürecini eğlenceli hale getiriyor. Luxell ankastre set ocak modelleri kullanıcılara tencere ve tavada pişirilen yemekleri hazırlarken hem pişirme hem de hijyen kolaylığı sağlıyor. Inox ve cam tasarıma sahip model seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan ocak modelleri, ankastre set içinde göz alıcı parçalar olarak öne çıkıyor. 4 göze sahip ocak modelleri farklı enerji tiplerine uygun olarak dönüştürülebiliyor. LPG ve doğalgaz uyumlu başlığa sahip gazlı ocak modelleri, ihtiyacınız olan ocak çözümünü vadediyor. Cam yüzeye sahip ankastre ocaklar, kolay temizlenebilir ve çizilmeye karşı dayanıklı tasarımlarıyla yemeklerin hazırlanmasından sonra temizlik için ayırdığınız vakti azaltarak, zaman tasarrufu yaratıyor. Yandan düğmeli olarak tasarlanmış set üstü ocak, çakmak ve kibrit gibi yanıcı nesnelere gerek bırakmayan düğmeden çakmaklı fonksiyonuyla çocuklu ailelere emniyet sağlıyor. Estetik açıdan uzun vadede performansından ödün vermeyen Luxell ankastre ocak modelleri paslanmaz emaye bek kapaklarına sahiptir. Emniyet tertibatlı gaz musluklarını özel olarak dizayn eden Luxell, evinizin güvenliği için kalıcı emniyet sağlarken, gaz emniyet sistemiyle güvenilir ocak isteğinizi karşılıyor. Ocaktan ve fırından yükselen buharı ve yağı absorbe eden Luxell ankastre set davlumbaz modelleri ise mutfağınızın havasını sürekli olarak temiz tutuyor. Evinizde istenmeyen kokuların yayılmasını engelleyen davlumbaz modelleri, estetik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 3 hız kademesine sahip davlumbazlar, koku ağırlığına bağlı olarak verimli çalışma standartlarıyla da mutfak konforunuz için pratik çözümler sunuyor. Dokunmatik kontrol paneline ve uzaktan kumandaya sahip davlumbaz modelleri kullanım kolaylığıyla da sizi yormadan, ferah mutfaklara sahip olmanıza olanak tanıyor. Dilerseniz Luxell ankastre setlerin yanı sıra diğer set ürünlere de Ankastre Setler kategorimizden ulaşabilirsiniz.