Altus Ankastre Setler 

için sonuçları listeledik.
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 137 I - ALA 182 GID - ALA 520 Inox Ankastre Set
(11)
9.550,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 132 I - ALA 182 GID - ALA 520 Inox Ankastre Set
(6)
9.150,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 137 I - ALA 182 GID - AL 37 I Inox Ankastre Set
(2)
9.200,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 133 B - ALA 185 GBD - ALA 540 B Siyah Cam Ankastre Set
(1)
10.699,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 137 B - ALA 185 GBD - ALA 530 B Siyah Ankastre Set
(0)
11.750,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 140 B - ALA 185 GBD - ALA 520 B Siyah Ankastre Set
(0)
11.490,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 137 B - ALA 185 GBD Siyah Ankastre Set
(0)
8.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 133 B - ALA 185 GBD - ALA 530 B Siyah Ankastre Set
(0)
11.250,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 137 W - ALA 176 GWD - ALA 540 W Beyaz Ankastre Set
Altus ALA 137 W - ALA 176 GWD - ALA 540 W Beyaz Ankastre Set
(0)
13.017,85 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 137 B - ALA 520 B Siyah Ankastre Set
(0)
7.695,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 140 B - ALA 185 GBD Siyah Ankastre Set
(0)
8.899,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 137 B - ALA 185 GBD - ALA 520 B Siyah Ankastre Set
(0)
10.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 137 I - AL 37 I Inox Ankastre Set
(0)
6.850,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 132 I - ALA 185 GB Siyah Ankastre Set
(0)
8.499,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 132 I - ALA 182 GID - AL 37 I Inox Ankastre Set
(0)
8.750,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Altus Ala 137 W - 185 GW - 540 W Beyaz Cam Ankastre Set
(0)
11.055,56 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 137 G - ALA 185 GGD - ALA 540 G Gri Cam Ankastre Set
(1)
11.055,56 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Altus ALA 133 W - ALA 182 WD - ALA 521 W Beyaz Ankastre Set
(1)
8.126,06 TL

Yenilikçi olmak ve yenilikleri takip etmek modern çağın gerekliliklerindendir. Teknolojinin ve fırsatların her geçen gün değişim göstererek farklı formlarda karşımıza çıktığı modern dönemde zamanınızı verimli olarak kullandığınız müddetçe, yenilikleri de takip edebilirsiniz. Bu anlamda Altus markasının mutfak alanında harcadığınız zamanı verimli hale getiren ankastre setleri, yenilikçi tarzlarıyla size ilham verirken, işlerinizi pratikleştirerek yenilikleri kaçırmamanızı sağlıyor. Altus ankastre set içinde yer alan ocak, davlumbaz ve fırınlar yemek pişirme işlerinizi keyifli hale getiren beyaz eşyalar olmanın ötesinde arkadaşlarınız da olacak. Şık tasarımlarıyla mutfak estetiğinizin bütünüyle uyum sağlayan Altus marka ankastre set seçenekleri geniş bir yelpaze ile kullanıcılara sunuluyor. Bu sayede siz de kendi istek ve ihtiyaçlarınız ile denk düşen modelleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Altus Ankastre Setler, Fark Yaratan Lezzetler

Altus Ankastre Setler, Fark Yaratan Lezzetler

Yaptığınız işleri keyifle ve zevkle yapıyorsanız, sonuç olarak elde edeceğiniz şeyler de size keyif verecektir. Bu anlamda kendiniz, aileniz ve misafirleriniz için keyif veren lezzetler yaratmak istiyorsanız mutfak ortamınızın başta sizi mutlu ediyor olması lazım. İster atıştırmalık bir şeyler hazırlamak için, ister kalabalık sofralar hazırlamak için girin mutfağınız dekoratif açıdan bir bütünlük içinde olduğunda, orada geçirdiğiniz zaman size keyif vererek hazırladığınız her lezzeti benzersiz kılacaktır. Bu düşünceden yola çıkarak yarattığı mutfak beyaz eşyalarında estetik açıdan başarılı işler çıkaran Altus ankastre set modelleri ile mutfağınız için oldukça zarif çözümler üretiyor. Mutfağınızın genişliği, dekorasyonu ve renkleriyle uyum içindeki Altus ankastre takımı görsel açıdan zevkinize hitap ediyor olacak. Farklı zevkler ve istekler için dizayn edilen fırın, ocak ve davlumbazlarda Altus markasının sunduğu çok sayıda tasarım seçeneği mevcuttur. Dizayn olarak birbirinden ayrışan modeller arasından beyaz, siyah ve inox renk seçeneklerine sahip olan modelleri inceleyerek tarzınıza uygun olan modeli mutfağınız ile buluşturabilirsiniz. Altus ankastre set beyaz renk seçeneği, mutfağında temiz ve düzenli görünümleri önemseyenler için tercih edilebilecek bir modeldir. Kolay temizlenebilen dış yüzeyi ve lekeleri gösteren açık rengiyle hijyenik mutfaklar yaratmak isteyenler için bu model idealdir. Altus siyah ankastre set ise mutfağının daha zarif ve asil bir görünüme sahip olmasını isteyenler tarafından tercih edilebilir. Siyah rengin dinamik ve dolgun görünümü mutfağınıza ankastre setin getirdiği ergonomiyi iyi bir uyumla tamamlayacaktır. Modern çizgileri ve profesyonel duruşu benimseyenler için Altus inox ankastre set modelleri de bulunmaktadır. Renk çeşitliliğine göre markanın ürünleri ele alındığında, fonksiyonel açıdan benzer özellikte oldukları söylenebilir. Bu anlamda istediğiniz özelliklere sahip renk seçeneğini bulmanız Altus markası çatısı altında oldukça kolaydır. Ankastre kavramı entegre olmak ile ilgilidir. Bu yönden Altus ankastre modelleri hem dar hem de geniş mutfaklar için ergonomik çözümler sunarak, alandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Sonuç olarak estetik açıdan bütünleşik bir görünüm sunan ocak, davlumbaz ve fırından verimli bir şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Altus Ankastre Set Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Altus Ankastre Set Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüketim alışkanlıkları birbirinden farklı olan kullanıcılar, günlük hayatlarında farklı istek ve ihtiyaçlar ortaya koyarlar. Bu kapsamda da kullanılan eşya, ekipman ve beyaz eşyalar kullanıcılarına zamandan ve enerjiden tasarruf katmakla yükümlüdürler. Altus markası, ankastre grubunda yer alan beyaz eşyalarda kullanıcıların talep ettikleri çeşitli fonksiyonları ve özellikleri uygulamayı önemseyerek, verimli ürünler piyasaya sunuyor. Mutfaklar için ankastre çözümleri sunan Altus ankastre set fiyatları ile farklı kullanım tiplerine göre değişkenlik gösteriyor. Genel anlamda kapasite, özellik ve tasarım gibi özelliklere göre fiyat yönünden ayrılan Altus 3’lü ankastre set içinde yer alan ocak, fırın ve davlumbazlar farklı ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. Setin en alt parçası olarak fırınlar, pratik pişirme özellikleriyle, Altus’un üst düzey teknolojik olanaklarıyla şekillendirilmiş. 8 fonksiyona kadar farklı pişirme seçeneklerini uygulamanızı sağlayan Altus ankastre set fırın modelleriyle, tarifleriniz için optimum pişirme yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. 5 kademeli raf ile çoklu ve farklı katmanlarda pişirme imkanlarını sunan fırınlar iç tasarımlarıyla hijyenik açıdan yüksek performansa sahiptir. İç tasarımı oluşturan emaye kaplama yiyeceklerden sıçrayan yağ ve kirlere karşı kolay temizlenebilir olup buharlı temizleme fonksiyonundan yararlandığında fazladan zahmet etmenize gerek kalmadan fırınınızı temizleyebilirsiniz. Elektro turbo özelliği ile fırınladığını yiyecekleri fırını önceden ısıtmadan, her noktada eşit bir şekilde pişirebilirsiniz. A enerji tüketim sınıfındaki Altus ankastre modelleri buz çözme, 3D pişirme gibi tasarruf sağlayan özellikleri de ihtiva eder. Dokunmatik LED ekrana sahip modeller, fırın ayarlarınızı kolay bir şekilde belirlemenize olanak tanır. 67 litreye kadar geniş iç hacim seçeneklerine sahip fırın modellerinden istifade ederek tek seferde daha fazla yiyecek fırınlayabilir ve kalabalık sofralar için ayrı ayrı pişirme yapmaya ihtiyaç duymadan işlerinizi halledebilirsiniz. Soğutma fanına sahip modeller ile ardışık olarak pişirme işleriniz olduğunda, bir sonraki pişirme öncesinde fırını soğutarak yeni sıcaklık düzeyini belirleyebilirsiniz. Böylelikle de hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ederek çalışma standartlarınızı verimli kılabilirsiniz.

Altus Ankastre Setler Sıradan Beyaz Eşya Beklentilerinizi Değiştiriyor

Altus Ankastre Setler Sıradan Beyaz Eşya Beklentilerinizi Değiştiriyor

Lezzetli yemeklere imza atarken, tüm pişirme ve ısıtma işlerinizde faydalandığınız ocaklarınız için beklenenin üzerinde performansı her zaman bulmak kolay olmaz. Verimli ve fonksiyonlu ocak alternatifleri geliştirirken, dekoratif özellikleri de bütün olarak kullanmaya özen gösteren Altus, ürettiği ocaklar ile ankastre setlerinin beğenilen parçalarını kullanıcılara sunuyor. Altus 3’lü ankastre set grubunda yer alan ocak modelleri, tasarımlarıyla büyüleyici tezgâh görünümleri yaratmaya imkân tanıyor. 4 gözlü ankastre ocak modelleri gazlı olarak tasarlanmıştır ve bu modellerden bazılarında 1 göz WOK olarak kullanıcılara sunuluyor. Fonksiyonel yönden iyi bir pişirme performansı sağlayan Altus ankastre set ocak LPG ve doğalgaz bağlantısıyla farklı gaz kullanım tiplerine göre tercih edilebiliyor. Her iki gaz tipinde de verimli gaz kullanımı ve kaliteli kontrol standartlarıyla dikkat çeken ocaklar düğmeden kontrol ile kolayca kullanılabiliyor. Çakmak ve kibrit benzeri yanıcı araçları kullanmanıza ve evde bulundurmanıza gerek bırakmayan düğmeden çakmaklı Altus ankastre ocak çocuklu aileler için ekstra emniyet standartlarının elde edilmesine olanak tanıyor. Cam ve inox doku seçenekleri ile karşımıza çıkan ocak tasarımları, her yüzey türünde de başarılı hijyen sonuçları sağlıyor. Kolay temizlenebilir, çizilmez ve kırılmaz cam ocak modelleri modern görünümleri ile dikkat çekici tezgâh düzeni kurmanızı mümkün kılar. Ocakların tamamlayıcısı niteliği ile mutfak ortamında yemek pişirdiğiniz sürenin kalitesini arttıran davlumbazlar ise yine Altus standartları ile karşınızda. Piramit ve duvar tipi seçenekleri ile şık mutfaklar yaratmaya imkân tanıyan Altus ankastre set davlumbaz modelleri en ağır yemek kokularına hiç pay vermeden emer ve evinize yemek kokusu yayılmasını ve sinmesini engeller. 3 farklı emiş gücü seçeneği bulunan davlumbazlar, en yüksek güçte çalışırken dahi düşük seste çalışarak yemeklerinizi hazırlarken sizi rahatsız etmez, görevini başarılı bir şekilde yerine getirir. Kaset ve opsiyonel olarak karbon filtre ile çalışan davlumbaz modelleri, yemeklerden yükselen buharı ve yağı güçlü bir şekilde tutarak uzun vadeli temiz hava standartları sağlar. Altus ankastre setlerin yanı sıra diğer ankastre set marka ve modellerini incelemek isterseniz Ankastre Setler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.