Activex Antibakteriyel Hassas Koruma Sıvı Sabun 1500 ML
Activex Antibakteriyel Hassas Koruma Sıvı Sabun 1500 ML
(23)
103,39 TL
89,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Duru Mandalina & Greyfurt Sıvı Sabun 2 x 1500 ML + 500 ML
(6)
115,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Newmix Lotus Fresh Özlü Sıvı El Sabunu 5 L
(408)
129,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sleepy Premium Serisi Sıvı Sabun 3x1500 ML
(0)
102,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Duru Organik İçerikli Kiraz Çiçeği Sıvı Sabun 2 x 1500 ML + 500 ML
(5)
159,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Omniwash SD-400 Köpük El Sabunu 5 L
(518)
299,15 TL
218,28 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Newmix Köpük El Sabunu 5 KG
(58)
109,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fomy Classic Sabun Kartuş 12 x 1 L
(60)
439,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Protex Ultra Uzun Süreli Koruma Antibakteriyel Sıvı Sabun 1500 ML
(22)
122,81 TL
116,79 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Green Clean Organik Portakal Yağlı Likit Sabun 2750 ML
(26)
275,90 TL
Sleepy Premium Blue Care Serisi Sıvı Sabun 1500 ML
(2)
36,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Powermax Kremli Köpük Sabun 5 KG
(23)
90,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Sleepy Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3 x 500 ML
(20)
105,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hobby Böğürtlen Sıvı Sabun 3600 ML
(13)
64,90 TL
61,89 TL
Hacı Şakir Zeytinyağı Sıvı El Sabunu 300 ML
(3)
25,09 TL
23,86 TL
Hacı Şakir Hindistan Cevizi Sütü Sıvı El Sabunu 1500 ML
(18)
95,59 TL
90,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Omniwash SD-400 Köpük Sıvı El Sabunu 20 L
(16)
1.038,35 TL
727,64 TL
Sleepy Premium Brown Care Serisi Sıvı Sabun 1500 ML
(0)
36,00 TL

Sıvı Sabun

Sağlıklı bir yaşam geçirmek için dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken birçok belirleyici nokta olduğu bilinmektedir. Her durum ve şartta kişilerin fiziki sağlıklarını gözetmek için dikkat etmesi gereken kriterler ise temel olarak beslenme düzeni, temizlik ve hijyen gibi konu başlıkları olarak bilinmektedir. Hijyen ve temizlik oldukça geniş bir alan olarak bilinmekte olup mikrop ve virüslerden uzak bir hayat geçirmek için dikkat edilmesi gereken maddelerin en başında yer almaktadır. Kullanımı dahilinde temizlik ve hijyenik bir sonuç vadeden birbirinden farklı birçok ürün seçeneği bulunmakta olup sıvı sabun ürün seçenekleri bu kategorinin en sık tercih edilen seçenekleri olarak adlandırılmaktadır. Sıvı formda geliştirilmiş olan banyo ürünleri sayesinde kişiler her an her yerde el dezenfekte edebilme imkanı bulmakta ve bu anlamda bakteri ve virüslere en yoğun tedbirleri alarak kendilerini koruyabilmektedir.

 Kişisel Bakım Rutinlerinin Vazgeçilmezi Sıvı Sabunlar

Kişisel Bakım Rutinlerinin Vazgeçilmezi Sıvı Sabunlar

Kişisel bakım hem sağlıklı bir yaşam hem de temiz ve güzel bir görünüm için günlük hayat içerisinde en çok dikkat edilen ve özen gösterilen alan olarak bilinmektedir. Kişisel bakım rutinleri her kullanıcı tipi için farklılık gösterebilmekte olup herkeste ortak olarak gözlemlenen belli başlı temel rutin ve işlemler olduğu da bilinmektedir. Bu temel bakım rutinleri duş almak, diş fırçalamak ve el yıkamak gibi gün içerisinde sürekli olarak gerçekleştirilen işlemler olmakta ve bunun dışında bakım rutinleri her kullanıcıda çeşitlilik gösterebilmektedir. El yıkamak su ve sabun yardımı ile gerçekleştirilen ve özellikle hijyenik bir süreç için en çok dikkat edilmesi gereken rutin işlem olarak bilinmektedir. El yıkama işlemlerine kullanıcılara destek olan sıvı sabun çeşitleri arasında doğru ve kaliteli bir ürün seçeneği tercih etmiş olmak büyük bir önem arz etmektedir. Kalitesiz bir sıvı sabun kullanımı ne yazık ki ellerde yeterli sterilize ve temizliği sağlamamakta ve bunun yanı sıra deri üzerinde tahriş, hasar gibi olumsuz etkilere neden olabilmektedir. Bu nedenle el yıkamanın önemi kadar kaliteli ve temiz ürün içeriklerine sahip bir sıvı sabun seçeneği tercih etmek gerekmektedir. Günlük hayat içerisinde kişisel gereksinimler, rutin işlemler, iş, okul gibi koşuşturmalar sebebiyle kişiler günlerini sürekli olarak dışarıda geçirmektedir. Kalabalık yaşam alanları, toplu taşımalar ve şehir hayatı her gün binlerce insan ile muhatap olunmasına neden olmakta ve bu durum ne yazık ki bakteri, mikrop ve virüs oluşumunu etkilemektedir. Virüs, mikrop ve bakteriler kişilere direk olarak el ile temas edebilmekte olup el aracılığı ile ağız, göz, burun boşluklarından vücuda girerek kişilerin bağışıklık sistemleri için büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenler doğrultusunda el yıkamak hayatın her anında ve alanında hem kişisel bakım için hem de hastalıklardan ve enfeksiyonlardan korunmak için alınması gereken en büyük ve uygulaması pratik tedbir olarak bilinmektedir. El yıkamak denildiğinde akıllara ilk gelen ürün seçenekleri olarak sıvı sabunlar; tam sterilize imkanı ve yüksek hijyen kalitesi sunması nedeniyle her alanda konforla tercih edilebilmekte olup her ne kadar aynı amaca hizmet eden ve ortak işlev gösteren ürünler olsalar da kendi içlerinde birçok belirleyici ve etken unsur dahilinde çeşitlilik göstermektedir. Sıvı sabun tavsiye edilen ve yüksek hijyen vadeden kişisel bakım ve temizlik ürünleri olarak bilinmekte ve bunun yanı sıra; ölçü ve boyut seçenekleri, üretim şekilleri, doğallık seviyesi, koku seçenekleri gibi unsurlar dahilinde de çeşitlilik sunmaktadır.

 Doğru ve Etkili El Yıkama İşlemi Nasıl Yapılmalıdır?

Doğru ve Etkili El Yıkama İşlemi Nasıl Yapılmalıdır?

El yıkamak kişisel bakımın en temel işlemi olarak bilinmektedir. Özellikle dış ortamlarda kişilerin kendilerini mikrop, bakteri ve virüslerden koruyarak sağlıklarına herhangi bir tehdit ve zarar oluşumunu önlemek amacıyla el yıkamak her zaman koruyucu bir kalkan ve önlem görevi görmektedir. El yıkamak her ne kadar basit ve sıradan bir işlem gibi gözükse ve detay içermese de bu işlem büyük bir önem arz etmekte ve içerisinde dikkat edilmesi gereken birçok kritik nokta bulunmaktadır. Doğru ve etkili el yıkama için elbette organik sıvı sabun kullanımı büyük ve etkili bir önem taşımaktadır. Organik sıvı sabunlar; içerisinde minimum oran ve seviyede kimyasal madde ve katkı maddesi içeren ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Organik sıvı sabunlar temiz ve yeterli, doğal bir içeriğe sahip olması nedeniyle kullanımı dahilinde ellerin mikroplardan ve bakterilerden hızlı bir şekilde arındırılarak sterilize edilmesine olanak sunmasının yanı sıra hassas cilt ve deri yapılarında tahriş, hasar gibi sorunların oluşmasının da önüne geçmeyi hedeflemektedir. Su ve doğal sıvı sabun kullanımı ile gerçekleştirilen etkili bir el yıkama işleminin en az 20 saniye sürmesi gerekmektedir. Bu durumun en temel nedeni ise gün içerisinde her ortam ve dış dünya ile direk temas eden bölgelerin eller olarak bilinmesi ve ellerin içerisinde gözle görülemeyecek kadar küçük mikrop ve virüslerin arındırılması için yeterli olan sürenin 20 saniye olarak tanımlanmasıdır. El yıkama süresi içerisinde ilk olarak eller sadece su ile ıslatılmalı ardından ise sıvı sabun ile köpürtülmeye başlanmalıdır. Eller 20 saniye boyunca ovularak yıkanmalı, tırnakların yardımı ile el üstleri ve el içleri yeterince ovulmalıdır. El yıkama tekniklerinin bu süre içerisinde gerçekleşmesi ve sıvı sabun ile iyice köpürtülmesi el yüzeylerinde bulunan tüm bakteri, virüs, mikrop gibi kalıntıların arındırılmasında oldukça önemli bir etken olarak bilinmektedir. Sıvı sabun ile elleri yeterli süre zarfı boyunca köpürterek yıkayan kişiler sonrasında hem ellerini hem parmak aralarını hem de tırnak içlerini su ile arındırmalı ve elleri sabundan temizleyerek sterilize etmelilerdir. El yıkamaktan ziyade doğru ve etkili el yıkamak büyük bir koruyucu kalkan görevi görmekte, mikroplara karşı savunma mekanizması oluşturmaktadır. Sayfamızdan Activex sıvı sabun seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 Birbirinden Farklı Kullanımları ile Sıvı Sabun Seçenekleri

Birbirinden Farklı Kullanımları ile Sıvı Sabun Seçenekleri

Gün içerisinde her an kişilerin kullanımına gereksinim duyduğu birçok farklı kişisel bakım ürünü ve ekipmanı olduğu bilinmektedir. Kişisel bakım ürünleri kullanım şekillerine ve hitap ettikleri kullanım alanlarına göre birbirinden farklı birçok ürün seçeneği ile çeşitlenmekte olup içerisinde bulunan bazı ürünler spesifik bir kullanıma hizmet etse de bazıları her kullanıcıya hitap etmektedir. Tüm kullanıcılar tarafından kullanımı gerçekleştirilen ve gün içerisinde neredeyse mecburi bir kullanım sunan sıvı sabunlar her ne kadar aynı işlev ve amaç doğrultusunda hizmet veriyor olsalar da kendi içlerinde birçok etken unsur ve kriter dahilinde çeşitlilik göstermektedir. Kullanımı sık sık gözlemlenen ürün seçenekleri arasında yer alan köpük sıvı sabun seçenekler köpük formda bulunan ve tasarruflu bir kullanım vadeden kişisel bakım ürünleri olarak bilinmektedir. Köpük formda bulunan sıvı sabunlarda bir pompa olarak adlandırılan miktar su ile temas ettiğinde el yıkama işlemi için yeterli bir miktar olarak bilinmekte ve tüm el yüzeyini kolaylıkla dezenfekte edebilmektedir. Köpük formda bulunan sıvı sabun seçeneklerinin yanı sıra tam sıvı formda bulunan seçenekler de güvenle tercih edilmektedir. Beyaz sıvı sabun seçenekleri birinci kalitede beyaz katı sabunun sıvı forma dönüştürülmüş versiyonları olarak adlandırılmaktadır. Kullanımı dahilinde el ve yüzeylerde kısa süre içerisinde arındırma, mikrop miktarını sıfıra indirme ve sterilize edilebilme olanağı sunmaktadır. Beyaz sıvı sabunlar sunduğu temiz ve doğal içerikleri, kaliteli arındırma seçenekleri, temizlemenin yanı sıra el yüzeylerini nemlendirmesi ve kurutarak tahrişe neden olmaması, güzel koku seçenekleri ile tüm kullanıcı tipleri tarafından güvenle tercih edilmektedir. Sıvı sabun özellikleri sunduğu çeşitlilik ve kriterler dahilinde her kullanıcının talep ve isteklerine uygun seçenekler sunabilmektedir. Sıvı sabun ürün seçenekleri arasında bir tercih ve seçim yapılacağı noktada koku farklılıkları, boyut özellikleri, sıvı sabun içeriği ve formu, eklenti ürünleri belirleyici olmakta ve kişiler istekleri doğrultusunda bir seçim yaparak mikroplara karşı alabilecekleri en büyük önlem ve savunmayı gerçekleştirebilmektedir.

 Boyut Seçeneklerine Göre Sıvı Sabun Seçenekleri Nelerdir?

Boyut Seçeneklerine Göre Sıvı Sabun Seçenekleri Nelerdir?

Sabun kullanımı günlük hayat içerisinde her an ihtiyaç duyulan ve kullanımı gerçekleştirilen bir durum olarak bilinmektedir. Özellikle her an ve zaman diliminde mecburi işlemler, gereksinimler ve günlük koşuşturmalar nedeniyle dış dünya ile iletişim kurulması zorunlu hale gelmektedir. Kalabalık şehirlerde hiç şüphesiz toplu taşıma alanları, alışveriş merkezleri ve yaşam alanları gibi aktivite konumları el ile temas gerektiren birçok konum ve durumu içerisinde bulundurmaktadır. Toplu taşımalarda tutulan bağlantı noktaları ve askılıklar, yürüyen merdiven kenarlıkları, asansörler direk olarak el ile temas edilen ve öncesinde kimlerin temas ettiğini bilmediğimiz herkese açık noktalar olarak adlandırılmaktadır. Tüm bu durumların tamamı kişilerin sağlığı için büyük bir risk olarak bilinmekte olup alınabilecek en büyük önlem ise hiç şüphesiz düzenli periyodik aralıklarla el yıkama işlemi gerçekleştirmek olarak bilinmektedir. Dezenfektanlı sıvı sabun ürün seçenekleri içerisinde bulunan sıvı formda sabunların yanı sıra dezenfektan ham maddesi ile de birleştirilmiş olan ve pratik bir kullanım sunan ürün seçenekleridir. İçerdiği dezenfektan yapısı ile kullanımı dahilinde %95 oranından daha yüksek bir temizlik vadetmekte ve el yüzeylerini arındırmayı hedeflemektedir. Sıvı sabun ürün seçenekleri sunduğu boyut özelliklerine göre de farklı kullanım seçenekleri sunmakta ve aralarında en kolay taşınabilir seçenek 400 ml sıvı sabun ürünleri olarak bilinmektedir. 400 ml ölçü yeterli bir kullanım sunmasının yanı sıra kişilerin yanında taşınabilmelerine imkan sunmakta ve bu nedenle de her an elleri sterilize edebilme olanağı sunmaktadır. 400 ml sıvı sabun seçeneklerinin yanı sıra çanta boy sıvı sabun seçenekleri tam anlamıyla taşınabilme kriterini karşılamak amacıyla geliştirilmektedir. Çanta boy sıvı sabun modelleri genellikle hayatın her anında ihtiyaç duyulan durumda kullanım sunabilmesi nedeniyle sprey formda ve sprey başlığı ile geliştirilmiş bir görünüm sunmaktadır. Sıvı sabunlar kullanımı sürekli olarak gerçekleştirilen kişisel bakım ürünleri olması nedeniyle mutlaka depo edilmesi gereken ve kullanım anında bile hazır halde bulundurulması önerilen ekipmanlar olması nedeniyle özellikle ev ve yaşam alanlarında genellikle litrelik olarak da adlandırılan büyük kapasiteli ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. 2 litre sıvı sabun, 4 lt sıvı sabun, 5 lt sıvı sabun ürün seçenekleri sunduğu geniş hacim ve kapasite ile ihtiyaç duyulan her anda sıvı sabunların erişilebilir olmasına imkan sunmakta ve kullanıcılar tarafından güvenle tercih edilmektedir.

 Hijyenin Temeli Olan Sıvı Sabun Fiyatları Nelerdir?

Hijyenin Temeli Olan Sıvı Sabun Fiyatları Nelerdir?

İnsanlığın tüm tarihi boyunca temizlik, kişilerin özen göstermesi gereken ve üzerine uzun emekler ayırdığı bir alan olarak bilinmektedir. Sağlıklı ve konforlu bir yaşamın en temel unsuru elbette temiz ve hijyenik bir görünümdür. Yoğun ve koşuşturmalı hayat temposu içerisinde ne yazık ki dış ortam ve alanlarda kişiler her an mikrop, virüs ve bakterilere açık halde savunmasız bir şekilde bulunmaktadır. Dış dünya ile iletişim kurulan ve her durumda temasın sağlandığı ilk yerin eller olması da ellerin arındırılmasında ve sterilize edilmesine gösterilen önemi arttırmaktadır. El yıkama işlemlerinde kullanılan birçok ürün ve ekipman olmasının yanı sıra hiç şüphesiz en temel ürün seçenekleri su ile beraber kullanılan sabun seçenekleridir. Sabunlar her ne kadar aynı amaca hizmet ediyor ve ortak bir işlev gösteriyor olsalar da sıvı sabun, katı sabun, sprey form sabun gibi farklı seçenekler sunmakta olup bu seçenekler de kendi içlerinde farklı kriterler ile çeşitlenmektedir. Kullanım kolaylığı ve kolay uygulanabilir olması sebebiyle en çok tercih edilen seçenekler ise sıvı sabunlar olarak adlandırılmaktadır. Sıvı sabun seti sahip olduğu doğal ve organik içerikler ile katkı maddelerden arındırılmış bir kullanım sunmasının yanı sıra birçok koku seçeneği ile de çeşitlenmektedir. Sıvı sabun fiyatları da tıpkı sıvı sabun ürünlerinin oluşturduğu seçenekler gibi içeriği ve doğalığı, koku seçenekleri, ölçü ve boyut özellikleri, dezenfektan eklentisi, sabunun yapısı ve formu gibi kriterler dahilinde çeşitlenmekte olup bu doğrultuda kullanıcılara oldukça geniş bir fiyat aralığı ile hizmet vermektedir. Kişiler kendi istek ve taleplerine en yüksek uyumluluğu gösteren sıvı sabun ürün seçeneğini tercih ederek güvenle kullanıma başlayabilmektedir. Sıvı sabun ürün seçeneklerinin çok geniş bir fiyat aralığı ile hizmet veriyor olması, her ekonomik durum, sınıf ve bütçe grubunda bulunan kullanıcı tipleri tarafından kolaylıkla erişilebilir ve tercih edilebilir olmasına olanak sunmakta olup bu nedenle her kullanıcının temiz, hijyenik, sterilize edilmiş eller ile mikrop, bakteri ve virüslere karşı maksimum savunma üretebilmesine etken bir rol oynamaktadır. Savon De Royal sıvı sabun çeşitleri ve hoş kokuları ile sayfamızda!

Sıvı Sabun Neyden Yapılır?

Kullanımı hayatın her anında gözlemlenen tüm sabun tipleri temel olarak ortak bileşenler ile geliştirilmiş olan fakat sunduğu seçenekler dahilinde içeriği de değişiklik gösteren ürünler olarak bilinmektedir. Sabun bileşenleri temel olarak; sodyum hidroksit olarak da adlandırılan kostik madde ve yağ olarak adlandırılmaktadır. Kostik madde ve yağların bir araya gelerek ölçülü denkleştirmeler ve hesaplamalar ile buluşturulmasıyla ortaya çıkan sabunlar sunduğu ürün seçeneklerine göre de içerikleri değişmektedir. Kokulu sabun seçeneklerinde hedeflenen koku türüne göre doğal koku esansları kullanılmakta ve sunduğu hijyenik, temiz ve sterilize olanaklarının yanı sıra aynı zamanda hoş kokular ile duyu organlarına hitap etmektedir. Tüm bileşenlerin hesaplı ve doğru bir şekilde birleşmesi ile ortaya çıkan sıvı sabunlar kullanıcılara binlerce farklı ürün seçeneği ile hizmet sunmakta ve yüksek hijyen vadetmektedir.