ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Creme Soft Kremsi Dokunuş Banyo ve Duş Jeli 750 ML
(18)
64,71 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Men Deep Dimension Duş Jeli 6 x 500 ML
(6)
309,90 TL
Nivea Men Active Clean Aktif Karbon Duş Jeli 500 ML
(7)
49,67 TL
Nivea Men Sport Erkek Saç Yüz ve Vücut Yıkama Jeli 500 ML
(7)
49,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Deep Dimension Deo Sprey 150 ML + Tıraş Jeli 200 ML + Duş Jeli 500 ML
(21)
169,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Men Energy Erkek Duş Jeli 2 x 500 ML
(3)
99,84 TL
Nivea Men Energy Erkek Saç ve Vücut Şampuanı 500 ML
(14)
59,90 TL
Nivea Men Deep Dimension Clean Erkek Duş Jeli 500 ML
(10)
59,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Sunshine Love Tatil Kokulu Banyo ve Duş Jeli 6 x 500 ML
(4)
213,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Men Protect & Care Vücut Yüz ve Saç Duş Jeli 2 x 500 ML
(4)
124,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Active Clean Duş Jeli 3 x 500 ML
(0)
169,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Men Sport Vücut Yüz ve Saç Duş Jeli 3 x 500 ML
(2)
169,90 TL
Nivea Men Protect & Care Aloe Vera Nemlendirici Erkek Duş Jeli 500 ML
(10)
59,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Men Deep Dimension Duş Jeli 2 x 500 ML
(5)
117,69 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Energy Erkek Duş Jeli 3 x 500 ML
(2)
169,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Men Sport Vücut Yüz ve Saç Duş Jeli 2 x 500 ML
(2)
98,14 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Deep Duş Jeli 3 x 500 ML
(1)
169,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Nivea Men Sport Erkekler İçin Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ML + Hassas Tıraş Jeli 200 ML + Deep Dimension Deodorant 150 ML
(2)
169,90 TL

Kozmetik sektörünün en iyilerinden biri olan Nivea, cilt bakımı ve temizlik sağlayan, günlük kullanıma uygun duş jeli serisini tasarlamıştır. Duş jelleri cildi kurutmadıklarından dolayı yumuşacık bir cilde kavuşmanızı sağlar. Nivea duş jeli kullananların deneyimlerini paylaştıkları yorum sayfalarını okuyarak size uygun olan duş jeline karar verebilirsiniz.

Nivea Duş Jeli Cildinizi Nemlendirir

Nivea Duş Jeli Cildinizi Nemlendirir

Duş jelleri, vücudunuzda biriken yağ, kir ve toz gibi maddelerden vücudunuzu arındırırken içerdikleri parfüm nedeniyle vücudunuzun güzel kokmasını sağlar. Günümüzde birçok kişinin duş jellerini tercih etmesinin nedenleri arasında duş jellerinin sabuna göre daha kaygan olması ve çeşitli güzel kokular içermesi gelir. Duş jellerinin tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise farklı ve özgün aromalara sahip olmalarıdır. Duş jelleri cinsiyet farkı gözetmeksizin tasarlandığı gibi, kadınlara ve erkeklere özel olarak üretilen çeşitleri de bulunur. Nivea erkek kullanıcıların kullanımına uygun çeşitli duş jelleri geliştirmiştir. Örneğin, Nivea Sport duş jeli erkek kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Ferahlatıcı bir kokuya içeren Nivea Sport duş jeli bakım yapan formülü ile uzun süreli ferahlık sağlar. Aynı zamanda cildinizi canlandırır. Nivea duş jeli Sport 500 ml erkek cildine uygun duş jellerinden kullanmak isterseniz, sayfamız üzerinden dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz. Duş jellerini düzenli olarak ve kullanımına uygun olarak kullandığınızda cildinizi yumuşak ve pürüzsüz bir hale getirir.

Nivea Duş Jeli Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nivea Duş Jeli Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kozmetik sektörünün tercih edilen markalarından olan Nivea, tasarladığı ürünlerin zengin ürün çeşitliliğiyle kullanıcıların favori markaları arasına girmiştir. Nivea markasının duş jeli çeşitleri, Nivea Creme Care, Nivea Skin Delight, Nivea Creme Soft, Nivea Fresh Pure, Nivea Care & Cashmere ve Nivea Care serilerinden oluşur. Nivea Skin Delight serisinin lavanta ve gül kokulu olmak üzere iki çeşidi bulunur. Nivea erkek duş jeli çeşitleri , Nivea Men Sport, Nivea Men Active Clean, Nivea Men Energy, Nivea Men Silver Protect ve Nivea Men Protect & Care serilerinden oluşur. Ürünler, 500 ml, 400 ml ve 250 ml’lik ambalajlarda kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Nivea marka duş jelleri içeriğinde bulunan değerli yağlar ve ipek yumuşaklığındaki köpüğü ile cildinize bakım yaparak duyularınızı harekete geçirir ve sizi rahatlatır. Ayrıca, içerdiği güzel kokular sayesinde güzel kokmanızı ve ferahlamanızı sağlar. Yeni bir duş jeli almak istiyorsanız, siz de sayfamız üzerinden Nivea duş jeli fiyatları için filtreleme yapabilir, kendinize uygun bulduğunuz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Nivea Duş Jeli Nasıl Seçilir?

Nivea Duş Jeli Nasıl Seçilir?

Duş jeli seçerken, ürünlerin paraben ya da kimyasal madde içermemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ferahlatıcı kokulardan hoşlanıyorsanız, deniz mineralleri içeren kokularla formüle edilmiş duş jellerini deneyebilirsiniz. Almayı planladığınız duş jelini cilt tipinize uygun olarak seçin. Kuru bir cilde sahipseniz, içeriğinde nemlendirici bulunan duş jellerini tercih edebilirsiniz. Nivea’nın tasarladığı duş jelleri arasında Nivea nemlendiricili duş jeli bulabilirsiniz. Kişisel bakım markaları erkek kullanımına özel duş jelleri tasarlar. Nivea duş jeli erkek kullanımına özel olarak tasarlanmış çeşitleri de deneyebilirsiniz. Duş jeli kullanırken vücudunuzun hassasiyetlerine özen gösterin. Alerjiyi önlemek için köpürmeyi sağlayan sodyum sülfat ve parfüm içermeyen duş jellerini kullanabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Duş Jeli, Tuz, Köpük kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.