Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

BB & CC Krem Modelleri ve Fiyatları  için 228 sonuç bulundu

228 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

BB ve CC Krem

Makyaj yaparken artık doğallık aranmakta ve doğal olana yönelim söz konusudur. Dolayısıyla da artık daha temiz içeriği olan makyaj malzemeleri üretilmektedir. Cilt ürünlerinde deri altına geçiş yaptığı için içeriği son derece önemli olup zararlı maddelerden arındırılmış olmalıdır. Fondöten ve kapatıcılarında daha temiz içerikli ve cilde zararı olmayan versiyonları BB kremlerdir. BB krem kusur kapatıcı olarak işlev gören ten makyajı ürünleridir. Ciltte yer alan lekeleri ve sivilce izlerinizi örtmeye yardımcı olmaktadır. Temiz içeriği ile izlerinizin zarar görmeden yalnızca görünümlerini yok eder. Sürüldüğü anda cilt rengini eşitler ve ten renginiz bir bütün haline gelir. Bu sayede de üzerine uyguladığınız makyaj malzemelerinin tamamı çok daha iyi durmaktadır. Taptaze ve canlı görünen bir cilt tonu sunarken üzerine pudra allık ve bronzer gibi makyaj malzemelerini uyguladığınızda pürüzsüz bir görünüm yaratmaktadır. BB kremleri tek başına da makyaj öncesi baz olarak kullanabilirsiniz. Baz olarak BB krem tercih ettiğinizde üzerine uyguladığınız fondöten ve kapatıcılar daha iyi bir şekilde cildinize oturacak. Makyaj bazı olan BB kremler gözenekleri kapatarak fondötenin cildinizdeki çizgilere dolmasına engel olmaktadır. Bu sayede de çok daha pürüzsüz bir makyaj tabanı elde edebilirsiniz. Fondöten sürdüğünüzde belirli bir süre sonr çizgilere dolma yapabilir bunun önüne geçmek için BB kremleri kullanabilirsiniz. BB krem kullanımı ile pratik makyajı sunarken uygulanması da son derece kolay ürünlerdir. BB kremlerin karşılığı ‘blemish balm’ olarak geçmektedir ki bu da kusur kapatıcı anlamına gelmektedir. Cildinizdeki kusurları kapatarak pürüzsüz cildi sizlere sunmaktadır. Kapatıcılığı ile cilt lekelerini örter ve harika bir ten makyajı için ilk adımı oluşturur. BB kremi tek başına da tercih edebileceğiniz gibi makyaj öncesi baz olarak da kullanabilirsiniz. Fondöten altına uygulayarak fondötenin kalıcılığı artırabilirsiniz. Aynı zamanda fondötenden daha ince bir yapıya sahip olduğu için yüzünüzde ağırlık yapmaz. BB krem kullananlar da en çok bu hafif yapısı dolayısıyla tercih etmektedir. Hafif yapısı ile özellikle yaz aylarında makyaj yapmayı çok daha kolay hale getirmektedir.

BB Krem Faydaları ile Sağlıklı Makyaj İmkânı Sunuyor

BB Krem Faydaları ile Sağlıklı Makyaj İmkânı Sunuyor

Makyaj malzemelerinin cildi yıprattığı sanılırken BB krem tüm bu olumsuzlukların ötesindedir. BB krem faydaları çokça olup çeşitli açılardan ciltte olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Nemlendirici özelliği sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi ona sunar. Bu sayede de ciltte bulunan kuru görünümü alır. Kuru ciltli bireylerinde nemlendirme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Dolayısıyla burun kenarları ve kaş üstü özellikle kuruyan noktalarda pürüzler oluşmasını önler. Nemlendirici özelliği bulunan BB kremler makyaj öncesi nemlendirici kremler uygulamanıza gerek kalmadan cildinize gerek duyduğu nemi verir. Antioksidan özelliği ile de cildinizi yaşlanmaya karşı savaş açar ve her daim genç bir cilt yapısını sağlar. Cildinizin adeta nefes almasını sağlar ve içerisinde bulunan kötü içeriğin temizlenmesini sağlamaktadır. BB kremler yalnızca makyaj malzemesi değildir aksine çokça faydası bulunan ürünlerdir. Cildin sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlayarak üzerine uygulanan makyajın daha da güzel görünmesini sağlar. İçerisinde güneş koruma faktörü bulunan BB kremler ise zararlı güneş ışınlarına karşın cildinizi korur. BB krem ile makyaj yapmak cilde zarar veren değil cildi daha da iyi hale getiren bir aktivite olmaktadır. Cilde zarar veren güneş ışınları yüzünüzde lekelerin oluşmasına sebep olabilirken öncesinde uyguladığınız koruma faktörlü BB krem güneş ışınlarının zararlı etkilerinden sizleri korur. Doğa görünümü sunan BB kremle aynı zamanda cilde de iyi gelmektedir. Hem cildi besler hem de pürüzsüz makyajları sizlere sunar. Ten makyajında tercih edeceğiniz BB kremler ile gözenekler kapanacak ve cildiniz korunacaktır. Üzerine uygulanan fondöten ise iyice cilt tarafından emilecek ve oldukça doğal bir görünüm yaratacaktır. Bir yandan cilt tonunu eşitlerken bir yandan cildi nemlendirir bir yandan da güneşin zararlı ışınlarından sizleri korur. Çokça faydası bulunan BB kremler aynı zamanda kozmetik ürünü olup makyajın çok daha güzel görünmesini sağlar. BB krem kapatıcı görevi görür ve hafif yapısının aksine güçlü etki gösterir. Temiz içerikli ve hafif yapılı bu BB kremler cildi koruyarak yüz bakımı rutininizi tamamlar.

Birbirinden Farklı Renk Tonları ile Herkese Uygun BB Kremler

Birbirinden Farklı Renk Tonları ile Herkese Uygun BB Kremler

Cildinizdeki sivilce ve kızarıklara ayrıca bir ürün uygulamanıza gerek kalmaksızın BB krem ile bu lekeleri örtebileceksiniz. Kırmızı sivilce lekelerini, güneş yanıklarını ve daha birçok lekeyi BB krem ile örterek hem cildinize zarar vermeyecek hem de cildinizi besleyeceksiniz. İçeriği kötü olan makyaj malzemelerini kullanmanıza gerek kalmadan temiz içerikli BB kremler ile lekelerinizi görünmez hale getirebileceksiniz. BB kremler birbirinden farklı tonları sayesinde her cilt rengine uygun ürün çeşitliliğine sahiptir. Böylelikle ister esmer tenli ister sarışın olun cildinize en uygun BB kremi kolaylıkla bulabilirsiniz. BB krem tonları açıktan koyuya doğru numaralandırılmaktadır. Dolayısıyla 0 gibi rakamlar en açık renk tonunu ifade etmektedir. Sayısal değeri en düşük olan renk tonu en açık tonu belirtmektedir. Çoğu zaman yalnızca numaraları ile değil isimleri de BB kremler farklı tonlara ayrılmaktadır. Açık renk tonu genelde light ismi ile belirtilirken 00 ya da 01 numarasına sahip olmaktadır. BB krem açık ton tamamen beyaz tenliler için kurtarıcı bir üründür. Açık tenliler genelde bu tarz ten ürünlerini kullanırken renk sıkıntısı yaşabilmektedir. Ancak BB kremler bu sorunun tamamen önüne geçiyor. Sürüldüğünde daha da şeffaflaşan BB kremler en açık ten rengine sahip bireylerinde rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdir. Farklı tonları ile beyaz tenliler için yalnızca tek renk seçeneği bulunmamaktadır. Açık tenliler içinde farklı alt tonları olan BB kremler bulunduğu için yalnızca tek tip renge bağlı kalmanızın önüne geçer. Her açık tenli insan aynı ten rengine sahip olmayacağı için BB kremlerde çeşitlenmiştir. BB kremlerin light, fair gibi daha açık tenliler için uygun olan renkleri mevcuttur. Bu gibi açık ten rengine sahip olanlar için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunun yanı sıra medium gibi orta koyulukta olan renkler kumral tenli bireylerin kullanımına uygundur. BB krem medium yani orta denilen rengi de kendi içinde farklı renk tonlarına ayrılmaktadır. Açıktan ortaya ve ortadan koyuya şeklinde farklı renk tonlarına sahip BB kremler ile herkese uygun renk tonu kolaylıkla bulunabilmektedir.

BB Krem Yağlı Ciltler İçin Kurtarıcı Oluyor!

BB Krem Yağlı Ciltler İçin Kurtarıcı Oluyor!

Yağlı cilde sahip olanların en büyük sorunu özellikle burun, çene ve alın gibi noktalarda göze hoş görünmeyen bir parlaklık oluşumudur. Bu parlaklık ışıldayan bir ciltten ziyade terlemiş imajı verdiği için yağlı ciltliler genelde mat bitişli ürünler tercih etmektedir. BB krem yağlı ciltler için son derece kurtarıcı bir üründür. Pamuksu bir bitiş sunarak ciltte görünün o terlemiş parlaklığı yok eder. BB kremler kapatıcılığı tıpkı bir fondöten işlevi görürken çok daha ince bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra içerisinde çok daha az madde bulunmaktadır. Bu sayede de cildinize zararlı madde girilmesini engeller. Yağlı bir cilde sahipseniz BB kremler sizler için son derece faydalı olacaktır. Cildinizdeki parlamayı alarak yerine porselen gibi pürüzsüz bir cilt bırakacaktır. Pamuksu görünümü ile cildinize uyguladığınız tüm makyaj malzemelerinin çok daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Hem doğal görünüm bırakacak hem de temiz içeriği ile ciltte oluşabilecek olumsuz etkileri yok edecek. Güçlü içeriği ile cildinizdeki lekeleri kapatacak ve parlamayı önleyeceksiniz. BB kremler cilt tarafından kolayca emildiği için sürüldüğü anda sabitlenir ve uzun süreli kapatıcılık sağlar. Fondöten altına tercih ettiğinizde ise çok daha yüksek kapatıcılık sunacaktır. Makyaj bazı olarak kullandığınız BB krem üzerine uyguladığınız fondötenin cilde daha iyi bir şekilde tutunmasını sağlamaktadır. Fondöten ciltteki çizgilere dolmadan çok daha tok bir görünüm sunacaktır. Bu sayede de far ve allık gibi üzerine uyguladığınız diğer tüm ürünler çok daha güzel görünecektir. Cilde iyi tutunan ürünler saatlerce sabit kalıp saatlerce makyajının bozulmasını önleyecektir. BB krem makyajın ilk adımını oluşturduğu için denli kapatıcı ve pürüzsüz olursa üzerine uygulanan ürünlerde o kadar pürüzsüz olmaktadır. BB krem çeşitleri farklı yapıları ile her cilt tipine uygun bireylerin kullanabileceği türden ürünlerdir. Kimi BB kremler daha mat bitişli iken kimi BB kremler daha pamuksu bir bitişe sahiptir. Cildinizin ihtiyaç duyduğu BB kremi kolaylıkla bulabilir ve en iyi şekilde makyaja başlayabilirsiniz. Yağlı bir cildiniz varsa mat bitişli BB kremler, karma yapılı bir cilde sahipseniz ise daha pamuksu bitişli BB kremler sizler için uygun olacaktır.

Kuru Ciltler İçin CC Krem ile Makyaj Yapmak Çok Kolay!

Kuru Ciltler İçin CC Krem ile Makyaj Yapmak Çok Kolay!

BB kremlerin kuru ciltlere uygun versiyonları da CC kremlerdir. CC krem color corretting anlamına gelen renk eşitsizliklerini gideren bir üründür. Cilt dengeleyici bir ürü olarak ciltte meydana gelen renk eşitsizliklerini giderir ve pürüzsüz bir cilt sunar. Ten renginizin kızarıklıklar ve lekelerden bağımsız olarak tek bir renge sahip olmasına yardımcı olur. Önceden çıkan sivilcelerin bıraktığı morumsu lekeleri, güneş lekelerini ve çok daha fazlasının görünümünü yok eder. Pürüzsüz ve tek renk bir cilt elde etmenize yardımcı olur. Cildinizde renk dengesini sağlayarak kötü görünüm oluşmasını önler. Bu sayede çok daha sağlıklı görünen bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz. Yapısı ve kıvamı itibariyle hafif bir ürün olmasını yanı sıra kapatıcılığı son derece yüksek olan ürünlerdir. İnce yapısı sayesinde cildinizde ağırlık oluşturmaz ve katmanlı görünüm oluşmasını da önler. Önce kapatıcı ve ardından fondöten uygulandığında ciltte fazlasıyla ağırlık yapmaktadır ancak cc kremler bu durumların önüne geçer. Lekelerin giderilmesi ve ipeksi bir cilt için cc kremler taban oluşturur. CC krem kullananlar en çok da bu hafif yapısına rağmen yüksek kapatıcılığa sahip olmasını sevmektedir. Hafif yapılı cc kremler özellikle yaz aylarında kurtarıcı ürünler olmaktadır. Kuru ciltli bireylerin çokça sevdiği cc kremler cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak kuruluk oluşmasını önler. CC kremler ciltte oluşabilecek pullanmaları önleyerek çok daha kremsi bir bitiş bırakır. Bu sayede de burun kenarları ve laş üstü gibi sıkça kuruyan noktalar ihtiyaç duyduğu nemi alır ve kuruma yapmaz. Kuruya ciltleri üzerine uygulanan tüm makyaj malzemeleri kötü dururken cildinize önce cc krem uygularsanız bu kötü görünümün oluşmasını önlersiniz. Kuru ciltler için cc krem son derece uygundur çünkü içerisinde bulunan yağlar cildi besler. Aynı zamanda cc krem içerisinde bulunan partiküller sayesinde cildinize ışıltı katacaktır. Çok daha canlı ve sağlıklı görünen bir cilt elde etmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.

BB Krem ile CC Krem Farkı ve Kullanım Şekilleri

BB Krem ile CC Krem Farkı ve Kullanım Şekilleri

BB krem daha çok karma ve yağlı ciltler için uygunken CC krem kuru ciltler için uygun olmaktadır. CC kremi yalnızca kuru ciltler değil sivilce oluşumuna müsait yağlı ciltler içinde uygundur. Böylelikle içerisinde bulunan partiküller sivilce oluşumunu önler. Antioksidan özelliği sayesinde de cildinizin nefes almasını sağlar ve zararlı etkilerden uzaklaştırır. CC krem ve BB krem cilt tonunu eşitleyerek tek renk bir cilt elde etmenizi sağlar. Cildinizde yer alan lekelerin görünmesini engeller ve kapatıcı özellik sunar. BB krem ile CC krem farkı aslında genel anlamıyla cilt tiplerine göre değişkenlik göstermeleridir. BB krem daha mat bitişli olduğu için kuru ciltli bireylerin kullanılması için daha yağlı olan CC krem önerilmektedir. Bu sayede pullanmış ve kuru bir cilt oluşmasını önlenir. CC krem içerisinde yağ bulunmasına rağmen cildinizde sivilce oluşumunu önler çünkü içerisinde cilde faydalı yağlar bulunmaktadır. Bu sayede karma ve sivilce oluşumuna müsait olan ciltlerinde kullanımı için uygun olmaktadır. Çok yönlü ürünler olarak her ikisi de farklı şekillerde kullanılabilir. İsterseniz kapatıcı olarak tercih edip özellikle lekelerin olduğu yerlerde kullanabilirsiniz. Dilerseniz komple yüzünüze uygulayarak fondötenmiş gibi kullanabilirsiniz ki bu ürünler cildinizi tamamen örtmeye yardımcı olacaktır. Bir başka şekilde ise makyajda biz baz oluşturması amacıyla tercih edebilirsiniz. Makyaj öncesi cildinize uyguladığınızda makyajın kalıcılığını artırır. Yalnızca tek bir şekilde değil çokça farklı açılardan bu kremleri kullanabilirsiniz. Tıpkı BB krem gibi CC krem ile makyaj yapmak da son derece kolaydır. Kolay sürümü ve hızlı emilen yapısı ile sizlere vakitten kazandırır.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli BB ve CC Kremler

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli BB ve CC Kremler

Renk skalası oldukça geniş olan bu kremler her cilt rengine uyumlu olarak kolaylıkla seçilebilmektedir. Ten rengi koyu olan bireylerde açık olan bireylerde kendilerine en uygun BB ya da cc kremi kolaylıkla bulabilir. Cildinize en iyi kapatıcılığı sağlayan BB krem ile hızlıca makyaj yapabilir ve makyajın kalıcılık süresini uzatabilirsiniz. Renkli kozmetik ürünlerinin çoğunda olan renk sıkıntısı BB ve CC kremlerde yaşanmaz çünkü ince yapısı ile teninize açık dahi olsa kötü görünüme sebep olmaz. Hafif bir bronzer ile anında dengeleyebilirsiniz. BB krem orta ton daha çok ne açık ne de koyu ten rengine sahip bireylerin kullanması için uygundur. Bu sayede çeşitli ürünlerle beraber kullanıldığı takdirde hem açık ten rengine sahip bireyler hem de koyu ten rengine sahip bireyler tercih edebilir. Orta ton olan BB kremlerinde çeşitleri bulunduğu için her iki amaç için de ayrı ürünler mevcuttur. Ortadan açığa ve ortadan koyuya şeklinde iki farklı orta ton rengi olduğunda yalnızca tek bir renge bağlı olmadan teniniz ile en uyum kremi kolayca seçebilirsiniz. Hassas bir cilde sahipseniz hem BB krem hem de cc krem içerisinde bulunan değerli yağlar sayesinde cildinizi iyileştirecektir. Makyajı olumsuz etkisini tamamen ortadan kaldıran bu kremler aksine faydalıdır. Renkli kozmetik ürünlerinin cildi olumsuz etkilemesi durumunu tamamen yok eder. BB krem light rengi ise ne açık tonu ifade etmektedir. Açık ten rengine sahip bireylere diledikleri aydınlığı sunmaktadır. Birbirinden farklı renk tonları sayesinde herkese uygun BB ve CC kremler bulunmaktadır. BB krem fiyat skalası de oldukça geniştir. Ancak genel anlamda uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünlerdir. Uygun fiyatlı ve kaliteli içeriğe sahip BB ve CC kremler için sayfamıza bakabilir ve teniniz ile en uyumlu kremi kolaylıkla seçebilirsiniz.