Oto Angel Far  için 413 sonuç bulundu

413 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Klas ve şık görünümü ile kolay kurulum özelliğine sahip olan angel xenon far modelleri, evrensel yuvarlak sis lambaları olarak da tanımlanır. Bu far modelleri genel anlamda her model ve marka araçlar için kullanılabilen, aydınlatma çözümleri arasında en fazla tercih edilen alternatiflerden biridir. Sis lambası olarak da kullanabileceğiniz xenon far çeşitlerini aynı zamanda gündüz farı, spot lambası ya da motosikletlerde de kullanabilirsiniz. Çok amaçlı kullanım avantajı sayesinde birçok noktada işlevsellik sağlayan angel çakar far otomotiv aydınlatma çözümlerinde kullanılan son teknoloji alüminyum alaşım malzemelerden imal edilir. Evrensel olarak tasarlanan bu parçalar, her araç ve modele monte edilebilir. Montaj sırasında aracın cinsine (motosiklet ya da otomobil) ve aracın modeline göre montajında farklılıklar olabilse de her araç için uygundur. Uzun ömürlü Led ile imal edilmiş olan bu parçalar genellikle temiz bir beyaz ışık vermesi için özel olarak tasarlanır.

Oto Angel Far Modelleri Nedir?

Oto Angel Far Modelleri Nedir?

Oto angel far günümüzde araç sahipleri tarafından en çok araştırılan otomobil parçalarının başında gelir. Angel far araba sahipleri tarafından düzenli olarak temizlenmesi gereken bir parçadır. Temizlenmediği durumlarda aydınlatma fonksiyonları tam olarak yerine getiremeyecek ve performansında azalmalar meydana gelecektir. Bunun yanı sıra melek gözü far çeşitleri güneşe maruz kalması durumunda zamanla deforme olabilir. Bu sebeple yeni ampul takıldığında farın zarar görmesini engellemek için far filmi kullanılması gerekir. Far filmleri şeffaf ya da renkli şekilde tercih edilebilir. Far filmleri, angel far ampülü koruması için önemli bir parçadır. Bu filmin kullanılması sayesinde ampulü daha uzun ömürlü kullanabilir ve farın daha kaliteli performans sergilemesini sağlayabilirsiniz.

Oto Angel Far Halka Nedir?

Oto Angel Far Halka Nedir?

Oto angel far halka modellerinde parklara bağlanma özelliğinin yanı sıra sislerin ayrı olarak da kullanılması mümkündür. Arzu ve ihtiyaçlarınıza göre yalnızca Angel bölümünü veya mercekli kısmını ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Dilerseniz iki bölümü de eş zamanlı olarak kullanmanız mümkün. Araçlarda sis farı olsa da olmasa da her otomobile kolayca monte edilebilir. Su geçirmez özelliğe de sahip olan oto angel far motor dış aydınlatma amacıyla kullanım için de uygundur. Özellikle gündüz farı kullanımı için de tercih edilebilen bu far çeşitleri, aracın daha estetik bir görünüme kavuşmasını da sağlar. Angel far ampulü genel anlamda otomobil için önemli parçalardan biridir. Far lambalarında herhangi bir sorunun meydana gelmesi durumunda kısa sürede değiştirilmesi gerekir. Aksi halde hem trafik kurallarına uyulmaması sebebiyle ceza kesilebilir hem de far ampulünün bozuk olması sebebiyle diğer araç ve yayaların hayatı riske atılabilir. Bu sebeple de mutlaka araçta yedek ampul bulundurulmalı ve bozulduğunda yenisi ile değiştirilmelidir.

Angel Oto Far Fiyatları Nedir?

Angel Oto Far Fiyatları Nedir?

LED’li melek gözü far çeşitleri, gündüz sürüşleri için daha az voltaj harcayarak tasarruf da sağlar. Yüksek parlaklıkta ışık veren bu parçalar aracın akü ve elektrik tesisatı için de oldukça tasarruflu bir özelliktedir. Trafikte fark edilme oranını artırmasıyla kaza riskinin azalmasını sağlar. Xenon mercek kullanılarak üretilmiş olan far çeşitleri ise ışığın çizgisel olarak ilerlemesini sağlar. Görünüşün daha verimli olmasını sağlayan bu özellik ile karşı yönden gelen araçlar tarafından fark edilebilirlik artsa da karşı araçların rahatsız edilmemesi de sağlanır. Angel Eye Far çeşitleri ise elektrik donanımına herhangi bir şekilde zarar vermeyen ve ışığın daha kuvvetli olmasını sağlayan modellerdir. Angel oto far fiyatları da tercih edeceğiniz markaya, modele ve aydınlatma çözümlerinin donanımlarına göre değişir. Aracınız ile uyumlu diğer aydınlatma ürünlerini de incelemek isterseniz Far & Aydınlatma kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.