Teslimat Bölgeniz: İzmir / Çiğli

Değiştir
Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Asus Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri ve Fiyatları  için 26 sonuç bulundu

26 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Asus, artan teknolojik ihtiyaçlar doğrultusunda bilgisayar ve bilgisayar parçaları üretimlerini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Hemen hemen her birey için kişisel bir ihtiyaç haline gelen tablet ve telefonların şarj sorunu da bu teknolojik gelişmelerle ortadan kaldırılmaya çalışılıyor. Taşınabilir şarj cihazları artık bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yolculuklarda elektronik cihazların şarj sorunsalını ortadan kaldırıyor. Asus taşınabilir şarj cihazları son teknoloji kullanılarak üretilmiş üstün fonksiyonel özelliklere sahip aletlerdir. Bu açıdan piyasada en çok tercih edilen powerbank modelleri arasında yer alıyorlar.

Birbirinden Farklı Asus Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Birbirinden Farklı Asus Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Gündelik hayatta çok sık aralıklarla kullanılan tablet ve telefonların şarjları, kimi zaman kullanıcıların kullanım hızına yetişemiyebiliyor. Bu yüzden şarjları çabuk biten tablet ve telefonları pratik bir şekilde şarj edebilecek powerbank modelleri üretilmiştir. Asus powerbank’ler bu ihtiyacı karşılayabilecek işlevsel özelliklerde ve yüksek kalitede üretilmişlerdir. Asus powerbank 20000 mAh modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Powerbank’lerin mAh değerleri, elektronik aletleri şarj edebilme kapasitesini gösteriyor. Ürünün mAh değeri ne kadar yüksek olursa, batarya şarj edebilme kotası da aynı oranda artış gösteriyor. Bu yüzden Asus marka taşınabilir şarj aletlerinin mAh değerleri yüksek olan modelleri sıkça tercih ediliyor. Asus powerbank 4000 mAh modelleri de en çok tercih edilen Asus powerbank modelleri arasında yer alıyor. Bu modeller görünümleri itibari ile oldukça estetik ürünlerdir. Modelin ince yapısı ve zarif tasarımı farklı renk alternatifleriyle de kullanıcıların ilgisini çekiyor. Ürün pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan cep ve çantalarda kolaylık muhafaza edilebilir. Aynı zamanda küçük ebatlarda üretilmiş bu modeller hafif formda tasarlandıklarından ağırlık yapmazlar. Pratik taşıma imkanları ile kullanıcıları için avantajlı bir seçim haline geliyor. Akıllı telefonlarla sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan bu modeller oldukça kaliteli ve güçlüdürler. Bunun yanı sıra telefonunuzu şarj ederken eş zamanlı olarak kullanabilme hatta arama yapabilme imkanları da sunuyor. Aynı şekilde tabletiniz taşınabilir şarj cihazı ile bağlantıda iken kullanabilir ve sorunsuz iletişim kurabilirsiniz. Bu modeller Asus PowerSafe teknolojisi kullanılarak üretilmişlerdir. Bu özellik sayesinde taşınabilir şarj cihazının kullanım aşamasında maksimum önlemler alınmış olunur. Bu teknoloji kullanılarak üretilen modeller, giriş ve çıkış voltajlarını kontrol altında tutarak herhangi bir oluşabilecek kazaya mahal vermezler. Aynı zamanda cihaz çalışırken sıcaklık da devamlı olarak ölçülür ve kontrol altında tutulur. Ürün oluşabilecek kısa devrelere karşı da koruma önlemi alır. Bu gibi güvenlik önlemleri sayesinde ürünlerden en yüksek verim elde edilir. Asus powerbank modellerinin sıkça tercih edilmelerinin bir diğer nedeni ise kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalarıdır. Bu sayede cihazlar uzun süreli kullanım imkanları sağlarlar. Birçok farklı güçte üretilen Asus marka taşınabilir şarj cihazları özgün tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile de oldukça rağbet görüyorlar. Asus taşınabilir şarj cihazı özellikleri arasında en kullanışlı olanı ise bir seferde çok fazla sayıda şarj edebilme kapasitesine sahip olmalarıdır. Bunun yanı sıra ürünün kendini şarj etme süresi de yaklaşık olarak 6 saatten az bir zaman dilimini kapsıyor. Bir seferde çok defa kullanım imkanları sağlayan bu modeller oldukça pratik ve kullanışlıdır.

Asus Powerbank Fiyatları ve Özellikleri

Asus Powerbank Fiyatları ve Özellikleri

Piyasada farklı modelleri bulunan Asus taşınabilir şarj cihazları, farklı işlevsel özelliklerine bağlı olarak çeşitli fiyat aralıklarına sahiptirler. Asus powerbank fiyatları mAh değerlerine göre değişiyor. Daha yüksek mAh değerlerine sahip Asus marka taşınabilir şarj cihazlarının fiyatları da bu özelliğe paralel olarak daha fazladır. mAh değeri arttıkça ürünün tek seferde kaç defa şarj edebileceği de değişiyor. Çok amaçlı kullanımlar için daha yüksek mAh değerine sahip taşınabilir şarj aletleri tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra ürünlerin kendilerini şarj etme süreleri de modeller arasında değişkenlik gösteriyor. Kendini daha kısa sürede tamamen şarj edebilen cihazların fiyatları klasik modellere göre artış gösteriyor. Asus powerbank’lerin tasarımları da modeller arası farklar doğuruyor. Farklı tasarımlarda üretilen modellerin renk alternatifleri de bulunuyor. Zarif tasarımlara sahip bu modellerin en cazip özellikleri boyutlarının küçük olması ve kolay muhafaza edilebilir olmalarıdır. Bu açıdan minimal ebatlardaki güçlü powerbank’ler en çok tercih edilen modeller arasında yer alırken fiyat bantları da değişiklik gösteriyor. Sizler de sizin için en uygun Asus taşınabilir şarj cihazını bulmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızdan en yeni Asus marka taşınabilir şarj cihazlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Model çeşitliliğine bağlı olarak değişiklik gösteren Asus powerbank fiyatlarına sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Asus Powerbank Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Asus Powerbank Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Asus taşınabilir şarj cihazı satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Farklı modellerde üretilmiş olan bu ürünleri seçerken ayırt edici özellikler dikkate alınmalıdır. Ürünü satın almadan önce ne kadar kapasiteye sahip bir powerbank istediğinize karar vermelisiniz. Powerbank’in kapasitesini mAh değerine göre anlayabilirsiniz. Eğer düşük pil kapasitesine sahip bir akıllı telefonunuz varsa ve sık aralıklarla powerbank kullanmıyorsanız düşük mAh değerlerine sahip powerbank’ler tercih edebilirsiniz. Fakat yüksek pil kapasitesi olan akıllı telefonlar ve sık kullanımlar için daha güçlü powerbank’lere ihtiyaç duyulur. Bunun yanı sıra tablet şarj etmek için de mAh değerleri daha yüksek olan powerbank modelleri tercih edilmelidir. Asus marka powerbank satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise cihazın USB çıkışlarının kaç amper değerine sahip olduğudur. Powerbank’in USB çıkışlarının amper değeri arttıkça cihazlarınızı daha hızlı sürede şarj edebilirsiniz. Eğer zamandan tasarruf sağlamak istiyorsanız amper değeri daha yüksek powerbank modellerini tercih etmelisiniz. Powerbank’inizi satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise USB çıkış sayısının kaç tane olduğudur. Eğer çok amaçlı bir kullanım imkânı istiyorsanız tek USB çıkışlı modeller yerine 2 veya daha fazla USB çıkışına sahip modeller tercih etmelisiniz. Bu sayede aynı anda hem akıllı telefonunuzu hem de tablet ya da başka elektronik cihazınızı powerbank’iniz ile şarj edebilirsiniz. Sizin için en ideal powerbank’i satın almak istiyorsanız bu ayırt edici özellikleri dikkate alarak bir seçim yapabilirsiniz. Cihazların bu gibi teknik özellikleri fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Sizin için en doğru Asus marka taşınabilir şarj cihazını satın almak için online sitemizden Asus powerbank fiyatlarına ve modellerine göz atabilirsiniz. Marka ürünlerini yenilemeye ve geliştirmeye devam ettikçe sitemiz üzerinden en yeni modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Gündelik yaşamı kolaylaştıracak bu minik güç aletleri artık bir ihtiyaç halini alıyor. Gelişen teknolojiyle beraber sizler de hayatınızı daha pratik hale getirebilir ve Asus taşınabilir şarj cihazı modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.