Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Cep Telefonu Hoparlör  için 4106 sonuç bulundu

4106 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Günümüzde cep telefonlarının kullanım amaçlarından biri de müzik dinlemek ve bir performans seyretmektir. Cep telefonu hoparlörlerinin sunmuş olduğu ses performansı kimi kullanıcıları tatmin etmemektedir. İşte burada da devreye önemli cep telefonu aksesuarlarından biri olan hoparlörler girmektedir. Kompakt yapıları sayesinde taşınabilir olan bu hoparlörlerle müzik ziyafetini dilediğiniz an dilediğiniz yerde yaşayabilirsiniz.

Hoparlör Çeşitleri

Hoparlör Çeşitleri

Kategorimizde her ihtiyaca ve her kullanıma yönelik hoparlör çeşitleri bulunmaktadır. Bunların arasında Bluetooth hoparlörden ışıklı hoparlöre, FM radyolu hoparlörden LED göstergeli hoparlöre kadar pek çok model yer almaktadır. Siz de bunlardan tarzınıza, kullanım amacınıza en uygununu seçerek kaliteli müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Genel olarak 10 metre mesafeye kadar kesintisiz müzik ve ses performansı sunan bu hoparlörleri ister dışarıda isterseniz evde ya da iş yerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sizi kablo dağınıklığı ve karmaşasından kurtaracak olan Bluetooth özellikli hoparlörlerle cep telefonlarınızla kolayca eşleşme yapabilir ve hemen müzik dinlemeye başlayabilirsiniz. Evin bir odasından diğer odasına rahatlıkla duyabileceğiniz bir sese sahip olmanızı sağlayacak olan bu hoparlörlerle müzik dinlemek şimdi hiç olmadığı kadar keyif verici olacak. Üstelik bu hoparlörlerden birçoğunu yalnızca cep telefonlarınızla değil; tablet, bilgisayar, müzik çalar ve oyun konsollarıyla da kullanabilirsiniz.

Cep Telefonu Hoparlörünün İşlevleri

Cep Telefonu Hoparlörünün İşlevleri

Cep telefonu hoparlörlerinin işlevleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde; sadece müzik ve ses dinleyebileceğiniz hoparlörlerin yanı sıra, telefon görüşmeleri yapmanıza olanak sağlayan hoparlör modelleri de bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza bağlı olarak Bluetooth özellikli, Wi-Fi özellikli ya da kablolu hoparlörlerden birini tercih edebilirsiniz. Kablolu hoparlörlerin kablo sorunu olsa da birçok markaya ait kaliteli hoparlör bu sorunun göz ardı edilmesini sağlıyor. Bluetooth bağlantı özellikli hoparlörünüzle kablo gereksinimi olmadan müzik dinleyebilir ya da film izleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra eğer Wi-Fi özellikli bir hoparlör tercih edecekseniz bununla, bir odadan diğer odaya müzik ya da ses yayabilirsiniz. Böylece evin her yerinde kaliteli müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Cep Telefonu Hoparlörü Fiyatları

Cep Telefonu Hoparlörü Fiyatları

Cep telefonu hoparlör fiyatları marka, model ve özelliğe göre farklılık göstermektedir. Sitemizde; Samsung, Jabra, Philips, Logitech, Xiaomi, Alpha, Awei, Goldmaster ve çok daha fazla markaya ait hoparlör seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan Jabra markasına ait olan Solamate Taşınabilir Stereo hoparlör ile 10 saate kadar kesintisiz telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Bu sayede telefonu kulağınıza götürmenize gerek kalmadan kaliteli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bu; iş yerleri ve telefon konuşması gerektiren toplantılar için de büyük kolaylık sağlar. Bunun yanı sıra Samsung’un grand mikrofon şekilli ses bombası hoparlörler ile de müziği, dilediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Eğer siz de bir hoparlör satın almaya karar verdiyseniz göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli husustan bahsedeceğiz. Öncelikle; hoparlörden beklentinizi ve onu kullanacağınız alanı doğru bir şekilde saptamalısınız. İhtiyacınızı saptadıktan sonra, hoparlörün ses frekans aralığının geniş olmasına, batarya ömrüne ve iyi, güvenilir bir markaya ait olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca eğer hoparlörü portatif olarak kullanabilmek istiyorsanız boyutu ve ağırlığı da önemlidir. Kategorimizde bulunan her ihtiyaca yönelik hoparlörlerden birini siz de kolayca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Cep Telefonu Aksesuarları kategorisinde yer alan binlerce ürüne de göz atabilirsiniz.