ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAH4205BK/00 Bluetooth Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık
(29)
1.019 TL
SEPETTE
979 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAT2236WT/00 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
(4)
669 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips SHD8850/12 Kablosuz Kulak Üstü TV Kulaklığı
(2)
2.599 TL
SEPETTE
2.539 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAT3215BK/00 True Wireless Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
(9)
1.100 TL
SEPETTE
1.080 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAT1207 Bluetooth 5.2 Kulak İçi Kulaklık
(14)
749 TL
699 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAT5506BK ANC Pro IPX5 8+24sa BT 5.2 Kablosuz Kulaklık
(1)
4.499 TL
SEPETTE
4.419 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAK4206 Çocuklar İçin Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
(1)
1.329,05 TL
SEPETTE
1.299 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAT1215BK/10 True Wireless Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
(42)
699 TL
649 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAH6506BK/00 Bt Anc Kulak Üstü Kulaklık 30H
(2)
2.999 TL
SEPETTE
2.939 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips SHB4205 Flite Hyprlite Kablosuz Bluetooth Kulaklık
(24)
2.603,70 TL
SEPETTE
2.543,70 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips SHB1803 Bluetooth 4.2 Kulak İçi Kulaklık + USB 2.4A Araç İçi Şarj Adaptörü
(1)
649,13 TL
279,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAH4205BL/00 Bluetooth Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık
(16)
1.335 TL
SEPETTE
1.205 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAH8507BK ANC Pro Mikrofonlu Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
(1)
5.198 TL
SEPETTE
5.118 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips SHB5250BL Bluetooth 4.1 Kulak İçi Kulaklık
Philips SHB5250BL Bluetooth 4.1 Kulak İçi Kulaklık
(2)
599 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAH1108BK/00 Bluetooth 5.0 Kulak Üstü Kulaklık
999 TL
SEPETTE
979 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAUN102BK In-Ear Kablosuz Bluetooth Kulaklık
(20)
667 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips SHC5200/10 Wireless Kulak Üstü Kulaklık
(4)
2.999,90 TL
SEPETTE
1.804 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips TAUH202BK/00 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
(34)
1.399 TL
SEPETTE
1.379 TL

Philips uzun yıllardır televizyon, ses sistemi, ses aksesuarları gibi çeşitli ürünler üreterek sektörünün öncülerinden biri haline gelmiştir. Sektörde kazandığı bu başarını da ürünlerinin tasarım ve teknolojik donanımına gösterdiği özen sayesinde, müşterilerinin beklentilerini karşılayarak korudu ve korumaya devam ediyor. Teknolojinin son yıllardaki hızlı ve keskin gelişimine seyirci kalmamış ve kablosuz kulaklık kullanımını dikkate alarak Philips Bluetooth kulaklıkları üretmeye başlamıştır. Kablolu kulaklıkların kullanım zorlukları göz önüne alındığında Bluetooth kulaklık kullanımı pek çok avantajı beraberinde getiriyor demek mümkündür. Bu kolaylıklardan ilki kablosuz kulaklıkların taşımaya daha elverişli oluşudur. Kablolu kulaklıkların kablolarında meydana gelebilecek bozulma, düğümlenme ve yıpranmalardan kaçınmak amacıyla taşınmasına fazladan özen göstermek gerekir. Bu da hızlı ve yorucu yaşam temposu sırasında dikkat edilmesi gereken yüzlerce zor olabilir. Hareket halindeyken, ya da bir yandan işlerinizi yaparken diğer yandan telefon görüşmelerinizi kolaylıkla yapabilmeniz ya da bu işleri güzel bir müzik keyfi ile keyifli hale getirebilmeniz açısından Bluetooth kulaklıklar büyük rahatlık sağlarlar. Bluetooth kulaklıkların çalışma prensibi kablosuz yolla cihazın Bluetooth özelliği ile bağlantı kurulması ve ses iletimi yapmasıdır. Bu sebeple kablo ve bağlantı girişi gibi şeyler söz konusu olmadığı için kullanımı oldukça rahattır.

 Philips Bluetooth Kulaklıklar ve Ses

Philips Bluetooth Kulaklıklar ve Ses

Philips kulaklık modelleri kullanım alanı ve ihtiyaçlara göre farklı tasarım ve donanımlarla üretilir. Her Philips Bluetooth kulaklık özellikleri birbirinden farklıdır. Kulaklıklar kendi içlerinde de farklı özelliklere göre farklı modellere ayrılırlar. Bu özellikler kulaklığın ses kalitesi, kulağı kavrama durumu, şarj süresi ve pil ömrü gibi faktörlerle ilgilidir. Örneğin Flite serisinin biçimlerini ele alacak olursak diğer kulaklıklardan daha farklı bir tasarıma ve duruşa sahiptir. Philips Bluetooth kulaklık kulak üstü olarak da kulak içi olarak da her iki tarzda da aynı tema aynı çizgiler korunmuştur. Modern bir esinti vardır. Hoş kıvrımlar ve parlak detaylar yer alır. Tasarım genel itibariyle sade ama çekici, gösterişli ama kibardır. Fidelio serisi ise tasarım olarak daha farklı çizgilere sahiptir. Teknik özellikleri itibariyle de oldukça tatmin edicidir. Yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sayesinde müziğin en kaliteli ve yalın halini üretir. Sezgisel müzik kontrolü sağlar ve aramalar ve müzik için modül düğmeleri bulunur. Esneyebilen malzemeden üretilmiş olmaları ise rahat bir kullanım sağlar. Uzun süreli kullanımda kulak üstü kulaklıklar kullanıcıları yorar. Fakat Philips bu seri ile bunun önüne geçmiştir. Kulağın şeklini alan hafızalı, özel köpüklerle yapılmış yastıklar oldukça rahat, ergonomik bir kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda yastıkların nefes alabilme özelliği sayesinde hem rahatınız hem sağlığınız gözetilmiş olur. Kulaklığın optimize edilmiş sürücüleri sayesinde sesler oldukça net duyulur. Philips sadece sizin rahatınızı değil çevrenizi de düşünüyor. Akustik yalıtımı sayesinde kulaklıktan dışarıya ses vermez. Kulaklıklar size net, dengeli ve doğru sesleri iletir. Hatta Philips kulaklığınızdan çıkan ses gürültüsünden de öteye gider ve mikrofon ile konuştuğunuzda etraftaki ortam kirliliği olan sesleri ve gürültüyü de yalıtıp ayıklar. Böylelikle ortamda yalnız olmadığınızda bile karşınızdakiyle sağlıklı ve rahat bir iletişim sağlayabilirsiniz. Philips Bluetooth kulaklık bass konusunda oldukça iddialıdır. Hatta en belirgin ve öne çıkan özelliği bass olan bir modeli bile vardır. Philips Bluetooth kulaklık mor renk seçeneğiyle de rengarenk görünmeyi ve dikkat çekmeyi seven kullanıcılarını da unutmamış oluyor.

 Philips Bluetooth Kulaklıkların Öne Çıkan Özellikleri

Philips Bluetooth Kulaklıkların Öne Çıkan Özellikleri

Philips Bluetooth kulaklık fiyatlarını belirleyen en önemli faktörler hiç kuşkusuz kulaklığın özellikleri ve malzemesidir. Özellikler ne kadar üst düzey ve malzeme ne kadar kaliteli olursa fiyatı buna bağlı oranda o kadar artar. Fakat kulaklıkların üstün teknolojisi sayesinde kendisine ayrılan bütçenin hakkını mutlaka verir. Kullanıcılar Bluetooth kulaklıkları genel olarak aktif iş yaşantısında, spor yaparken ya da araba sürerken kullanmayı tercih ederler. Bu sebeple modeller özellikleri itibariyle değişkenlik gösterir. Çünkü farklı kullanıcıların farklı beklentilerini karşılayabilmek adına ürün çeşitliliği fazla tutulmalıdır. Philips’in sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde yıllardır farklı bütçelere ve beklentilere sahip kullanıcılar memnuniyetle alışveriş yapıyor ve aradıkları kulaklığı buluyorlar. Kulak üstü kulaklıklar ses kalitesi ve kullanılan malzeme itibariyle daha yüksek fiyatlara sahiptirler. Ses efekti, bas ayarları ve ses yüksekliği gibi özellikler de fiyatın artmasını sağlayacak önemli ve özel faktörlerden birkaçıdır. Philips Bluetooth kulaklık fiyatları ihtiyaçlarınız ve kalite beklentinize göre çok çeşitli fiyat skalasında yer alır.

 Philips Bluetooth Kulaklık Satın Almadan Önce

Philips Bluetooth Kulaklık Satın Almadan Önce…

Kullanıcıların deneyimlemiş ve çok sevmiş oldukları bütün bu kablosuz kulaklık modellerini inceleyerek, kullanıcı yorumlarından fikir edinebilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken nasıl bir Bluetooth kulaklık istediğinize karar vermek olacaktır. Bu tercihi yaparken yaşam tarzınızı, günlük rutinlerinizi, işinizi, hobilerinizi ve en belirleyici faktörlerden biri olan bütçenizi düşünmelisiniz. Bütün bunlara göre bir değerl