ÜCRETSİZ KARGO

Olefini OL12-010-2EA Nem Alma Cihazı 12 L /Gün
Olefini OL12-010-2EA Nem Alma Cihazı 12 L /Gün
(26)
4.365,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ebac 3850e Nem Alma Cihazı
Ebac 3850e Nem Alma Cihazı
(38)
6.900,00 TL
6.658,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Olefini OL22-271EA Nem Alma Cihazı 22 L/Gün
Olefini OL22-271EA Nem Alma Cihazı 22 L/Gün
(74)
6.355,00 TL
6.100,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Saban Naturel Nem Alıcı Yedek Tablet 12 x 500 G

REKLAM

Saban Naturel Nem Alıcı Yedek Tablet 12 x 500 G
(1)
500,00 TL
374,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Miss Flora Nem Alıcı Yedek 450 G 6 Adet
(184)
164,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Mi Air Purifier 3C Beyaz Hava Temizleyici
Xiaomi Mi Air Purifier 3C Beyaz Hava Temizleyici
(17)
2.999,00 TL
2.894,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Saban 1Kg Tabletli Nem Alıcı Rutubet Giderici Aparat
Saban 1Kg Tabletli Nem Alıcı Rutubet Giderici Aparat
(30)
168,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Olimpia Splendid Aquaria Silent 15 P Rutubet ve Nem Alıcı
(2)
4.690,00 TL
3.990,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Mi Smart Antibakteriyel Hava Nemlendirici
Xiaomi Mi Smart Antibakteriyel Hava Nemlendirici
(5)
1.249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Saban 2X2,5Kg Nem Alıcı Ve Rutubet Giderici Yedek Tablet
Saban 2X2,5Kg Nem Alıcı Ve Rutubet Giderici Yedek Tablet
(82)
220,00 TL
189,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Daikin MC70L Hava Temizleme Cihazı
(28)
7.740,90 TL
KONUMA ÖZEL
7.498,67 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Goldmaster GM-7912B Nemo Hava Nemlendirici
Goldmaster GM-7912B Nemo Hava Nemlendirici
(18)
1.000,00 TL
569,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Saban 5Kg Tabletli Nem Alıcı Rutubet Giderici Aparat
Saban 5Kg Tabletli Nem Alıcı Rutubet Giderici Aparat
(3)
362,29 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arçelik AP 8100 Hava Temizleme Cihazı
Arçelik AP 8100 Hava Temizleme Cihazı
(2)
2.399,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Winix Zero Pro Hava Temizleme Cihazı
(23)
6.099,99 TL
5.855,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Novasmart NS-5 Hipokloröz Cihazı
Novasmart NS-5 Hipokloröz Cihazı
(0)
699,00 TL
199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Miss Flora Nem Alıcı 200 G 12 Adet
(11)
310,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Miss Flora Nem Alıcı 450 g Yedek 10'lu Paket
Miss Flora Nem Alıcı 450 g Yedek 10'lu Paket
(2)
230,00 TL

Hava Temizleme ve Nemlendirme

Evler veya toplu halde bulunan iş yerleri, okullar ve hastane gibi kurumlarda hava kirliliğine ve ortamda bulunan toz, kir ve bakterilerin arındırılmasına daha sağlıklı ve rahat nefes almaya yardımcı olan hava temizleyici cihazlar gelişen teknolojiyle birlikte sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle alerjik hastalıkları olan kişiler, solunum yolu hastalıkları yaşayanlarda ve evcil hayvan tüylerine karşı hassasiyete olan kişiler tarafından en çok kullanılan ürünler arasında sayılmaktadır. Hava temizleyici yaşadığınız ortama daha sağlıklı bir hava alma şansı sağlarken çevredeki toz, kir, küf ve nemi hapsederek temiz bir nefes olanağı sunar. Oda hava temizleyici cihazlarını çocuklarınızın ve bebeklerinizin yaşam alanlarında güvenle kullanabilir onlara daha temiz ve oksijeni bol bir ortam oluşturabilirsiniz. Kullanacağınız alan boyutlarına ve çevresel faktörlere göre çeşitli boyutlarda ve farklı özelliklere sahip birçok ürün seçeneği mevcuttur. Ürün seçiminde hava temizleyici tavsiyesi olarak sunulan birçok özellikten faydalanmak ihtiyacınıza en uygun seçeneği kötü kokulara karşı güvenli bir temizleme yöntemi sunar. Evcil hayvan kokuları, sigara dumanı, yemek kokuları, küf ve gider kokularını önlemek için en çok kullanılan cihazlar arasında yer almaktadır. Ev ve iş yerlerinizde ortamı dezenfekte ederek hava yoluyla bulaşan hastalıklara karşı korunmada yardımcı olur. Hava temizleyici sprey sayesinde ortamda oluşan kötü kokular algılanıp yok edilirken farklı koku seçenekleri sayesinde güzel koku ve ferahlığın tadını çıkarmanız mümkündür.

 Hava Temizleyici Çeşitleri

Hava Temizleyici Çeşitleri

Kapalı alanlarda havada bulunan ve gözle görünmeyen zararlı maddeleri yok edebilmek için hava temizleyici önerileri günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Birçok farklı özelliğe ve ürün çeşitliliğine sahip bu cihazlar kullanım alanına ve ihtiyaca göre belirlenmelidir. Ozonlu hava temizleyici ortamdaki bakteri, virüs ve mikropları temizleyerek hava kirliliğine karşı koruma sağlar. Ortamdaki havayı temizlerken aynı zamanda kötü kokuların oluşumunu ve yayılmasını da engellemede yardımcı olur. Hava kalitesini arttırarak özellikle astım ve akciğer hastalıklarında ihtiyaç duyulan temiz hava olanağını en doğal şekillerde sağlamada yardımcı olur. Zihin açıklığına ve rahat uyumaya karşı oldukça etkili yöntemlerden biridir. Hava temizleyici kullananlar cihaz üzerinde bulunan ayarlama düğmeleri ile cihazın çalışma hızını ve yaydığı ozon miktarını ayarlayabilir. Sağlığa zararlı maddeler içermez. Havayı doğal yollardan temizlemeye yardımcı olur. Sessiz çalışır ve fazla enerji tüketimine sebebiyet vermez. Hava temizleyici fan sayesinde odanızın havasını temizleyerek hava kalitesini artırmanız mümkün olacaktır. Son teknoloji ile üretilen cihazlar sayesinde havada bulunan tüm zararlı mikroorganizmalar otomatik olarak algılanıp yok edilecektir. Ayrıca bazı ürünler ihtiyaç duyulduğu takdirde ortamı ısıtıp ya da soğutmaya yönelik olarak üretilmiştir. Hava temizleyici fiyatları ürün özelliklerine ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Her bütçeye uygun cihazlar ve fiyat seçenekleri için kategorilerimizi inceleyebilir ihtiyacınıza en uygun ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

 Hava Nemlendirici Çeşitleri

Hava Nemlendirici Çeşitleri

Oda içerisindeki havanın nem miktarını en doğru şekilde ayarlayan ve dengeli bir hale getiren cihazlara hava nemlendirici denilmektedir. Özellikle iklim şartlarından dolayı kuru bir havaya sahip olan bölgelerde geniz ve burunda oluşabilecek kuruluğu önlemede yardımcı olmaktadır. Küçük çocuğu ve bebeği olan ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği bu cihazlar ile odadaki nem oranı uygun bir seviyede tutularak çocukların daha rahat nefes almasında yardımcı olur. Oda hava nemlendirici olarak da adlandırılan bu cihazlar işlevselliğine göre farklı çeşitlerde üretilmiştir. Buhar verme, odayı nemlendirme, odadaki havayı temizleme ve nemlendirme gibi görevleri yerine getirebilirler. Hava nemlendirici buhar makinası özellikle gece yatmadan bir süre çalıştırıldığında nefes alıp vermede rahatlık sağlayacağı için daha sağlıklı bir uyku olanağı sağlayabilmektedir. Ortamda bulunan kötü kokuları içine hapsederek daha ferah bir hava oluşturabilir. Kış aylarında oluşan cilt kuruluklarını önlemede yardımcı olur. Hava nemlendirici tavsiye edilen ürünler arasında öncelikle dijital göstergesi bulunan odadaki nemi ve ısıyı bildiren cihazlar ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca kolay temizlenen cihazlarda en çok tavsiye edilenler arasında sayılmaktadır. Hava nemlendirici cihaz kullanırken cihaz kullanım kılavuzunda belirtilen süreyi aşmamalı ve cihazın temizliği sıklıkla yapılmalıdır. Su ilave edilen cihazlara eklenen suyun temiz olması ve cihazın çok yüksek ayarda çalıştırılmaması gerekmektedir. Hava nemlendirici yorumları soğuk ve sıcak buhar makinalarına göre farklı özellikler barındırmaktadır. Soğuk buhar makinaları oldukça sessiz çalışmakta olup az enerji tüketir. Ayrıca havayı temizleyebilme özelliğine sahip cihazlar en çok tercih edilenler arasındadır. Kireç önleyici özellikleri sayesinde cihazınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Suyu bitince otomatik olarak kapanan cihazlar kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 Hava Nemlendirici Faydaları

Hava Nemlendirici Faydaları

Özel bir teknoloji kullanılarak üretilen iyonik hava temizleyici çeşitlerinde bulunan çoklu filtreler sayesinde oda içerisindeki hava temizlenerek daha sağlıklı bir nefes olanağı sağlanmış olur. Havada asılı kalan ve görünmeyen virüs ve bakterilerin temizlenmesinde oldukça etkili bir cihaz olup büyük alanlarda kullanılmak üzere üretilen cihaz seçenekleri de mevcuttur. Hava temizleyici hepa filtre ile ortamda oluşabilecek en küçük toz ve bakteri taneciğini bile yakalayıp temizlemek mümkündür. En çok alerjiye sebep veren polen ve akarlar gözle görülmeyecek küçüklükte olup havada asılı kalabilmektedir. Hepa filtre sayesinde etkili bir temizlik sağlanmaktadır. Ultrasonik hava nemlendirici cihazlar ses dalgaları sayesinde suyun buharlaşmasını sağlayarak ortama yayılmasına ve nemlendirmesine yardımcı olur. Genellikle sanayi nemlendirme ve temizleme sistemlerinde tercih edilen bu cihazlar ortamdaki hava sirkülasyonunu çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Isı izolasyonu ve donma oluşumuna karşı rezistansı mevcuttur. Mini hava nemlendirici oldukça pratik bir cihaz olup boyutlarına göre üstün performans sağlayan ve taşınabilen cihazlardır. Küçük alanlarda ve yatak odalarında kullanıma uygun olup ışıklı modelleri de mevcuttur. Kablosuz bağlantı ve usb kablo girişi bulunan bu cihazların mavi, pembe, sarı ve beyaz gibi farklı renk çeşitleri bulunmaktadır. Hava temizleyici fan odadaki havayı temizlerken aynı zamanda ihtiyaca göre ortamı ısıtma ve soğutma işlemlerini de gerçekleştirebilir. Hava temizleyici küre musluk suyu eklenerek çalışan boyutları oldukça küçük ve dekoratif bir ürün olup özellikle ev ve ofislerde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renk ve koku seçenekleri mevcuttur. Havayı temizlerken aynı zamanda nem oranını dengeler ve ortama hoş bir koku yayılmasını sağlar. Koku seçeneği tercihe bağlı olarak çalıştırılmaktadır. Hava temizleyici koku giderici ürünler sayesinde birçok işlemi bir arada yapabilmek oldukça kolaydır. Enerji tasarrufu sağlayan bu ürünler sayesinde az elektrik harcayarak üstün verimlilik alabilmeniz mümkündür. Hava nemlendirici fiyatları ürün modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca, ihtiyacınız olan sağlık ürünleri için de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.