Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Sevi Bebe Kanguru  için 82 sonuç bulundu

82 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Sevi Bebe Kanguru

Bebeğiniz ile rahatlıkla gezebilme imkânı sunan bebe kanguru modelleri arasında, bebeğiniz için en sağlıklı Sevi Bebe kanguru modelleri size özel olarak üretilmektedir. Bebe kanguru konusunda oldukça dikkat ve titizlikle ürünlerini çıkartan marka, kalitenin yanı sıra kolay taşıma için konforda sunmaktadır. Uzun yıllardır, bebe kanguru üretiminde adını duyuran markanın birbirinden farklı tarzda modelleri mevcuttur.

Sevi Bebe Kangurunun Omuzları Ağrıtmayacak Tasarımı

Sevi Bebe Kangurunun Omuzları Ağrıtmayacak Tasarımı

Bebe kanguru modelleri, bebeklerin ağırlığına göre omuzlarda kısa zamanda ağrı yapmaya başlayabilmektedir. Bu nedenle, bebe kangurusunu takan kişiye kolaylık ve konfor sağlamak isteyen Sevi Bebe kanguru modelleri, bu tarzda üretilmektedir. Kangurunun omuz kısımlarında yer alan kemer, yumuşak kumaşlardan yapıldığı için bebeğinizi taşırken, uzun süre size taşıma imkânı vermekte. Elbette ki insan doğası gereği çok uzun bir süre kanguru kullanımı, omuzlara ağrı yapacaktır, fakat bu ürün ile bu süreyi oldukça uzatma imkânı bulacaksınız. Ayrıca, bebe kangurusu yapımında hem taşıyan kişiyi hem de bebeğin rahatı göz önünde tutularak tasarlanmıştır. Sevi Bebe kanguru çeşitleri, kumaş yapısı olarak %100 pamuklu bir yapıda hazırlanmıştır. Ve bu sayede, kullanımı sırasında ne sizin omuz kısımlarınızda ne de bebeğiniz içerideyken, terleme yapmaz. Pamuklu yapısı nedeni ile de bebeğiniz için oldukça yumuşak bir ortam sunmaktadır. Bebe kanguruları, özellikle anneler için oldukça avantaj sağlayan bebek ürünlerinden biridir. Çok fazla kullanıldığı için konforlu olması da oldukça önemlidir.

Sevi Bebe Kanguru Farklı Modeller ve Renkler Zevkinize Hitap Etmekte

Sevi Bebe Kanguru Farklı Modeller ve Renkler Zevkinize Hitap Etmekte

Sevi Bebe kanguru özellikleri, farklı modeller ve renkleri ile karşınıza çıkıyor. Bebe kanguru modellerinde en sık kullanılan renkler ve tasarımlar ile sizlerin isteğinize uygun olabilecek modelleri sunan marka, aynı zamanda kullanacak kişilere birçok avantajda sunuyor. Bebe kanguru modelleri, bebek arabası kullanmak istemediğiniz zamanlarda ya da bebek arabası ile gidemeyeceğiniz yerlerde sizlere kurtarıcı bir görev rolü üstlenmektedir. Özellikle yeni doğmuş bebekler, anne kucağında olmadıkları zaman kendileri huzursuz hisseder ve ağlarlar. Sevi Bebe oturaklı kanguru sayesinde, bebekleriniz hem kucağınızda olacak hem de sizler kolaylıkla işlerinizi halledebileceksiniz. Bebe kanguru modellerine sayfamızdan ulaşabilir ve size uygun olan modelleri kolayca alabilirsiniz. Üstelik sayfamızda size değişim olanakları da sunulmaktadır. Sevi Bebe spor kanguru çeşitleri arasında, satın almış olduğunuz modeli, belirtilen süre içerisinde farklı renklerle ya da farklı modelleri ile değişme şansınızda bulunmaktadır. Son yılların en popüler modelleri olan bebe kanguru modelleri, bebeğinizi aynı zamanda dış etkenlerden de korur.

Sevi Bebe Kanguru Modelleri ve Özellikleri

Sevi Bebe Kanguru Modelleri ve Özellikleri

Sevi Bebe kanguru kullananlar, anne ve babalara sağlamış olduğu konforun yanı sıra başka özelliklere de sahip oldukları için ürünü herkese tavsiye etmektedir. Bu özellikleri sayesinde, kullanıcı olacak anne ve babalar, avantaj sağlamış olacak. Bebe kanguru modelleri arasında oldukça çeşitlilik sunan marka, pamuklu bir yapıda olduğu ve hava sirkülasyonuna sahip olduğu için bebeğinizi kesinlikle terletmez. Kangurunun ön kısmı, katlanabilir özelliktedir, bu sayede bebeğinizi ön tarafa çevirerek, çevreyi görmesine de olanak sağlar.Sevi Bebe oturaklı bebe kanguru modelleri arasında, en fazla 5 kilo ile 13 kilo aralığında, ağırlık taşıma şansı verir. Dışarıya çıktığınız ve dışarda olan mikroplar ve kirlilik nedeni ile kanguruları yıkama ihtiyacı duyarız, bu modelleri kolay yıkanabilir. Yıkama derecesi olarak önerilen 40 derecedir. Sevi Bebe ergonomik kanguru, anne ve babalara oldukça avantaj sağlamaktadır. Kullanıcıları tarafından, memnuniyet açısından geri bildirimler almaktadır. Sizlerde kaliteli ve aynı zamanda konforlu bir bebe kanguru modelleri arıyorsanız, bu ürün ve çeşitlerini incelemenizde fayda vardır. Üstelik sunulmuş olan farklı renkler arasından, istediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Sevi Bebe kanguru fiyatları, ürünün özelliğine ve tasarımına göre farklılık göstermektedir. Sizlerde kendinize uygun olan modeli seçerek, bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz.