Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Schafer Düdüklü Tencere Modelleri ve Fiyatları  için 120 sonuç bulundu

120 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Schafer Düdüklü Tencere

Yemek pişirmenin en hızlı ve pratik yolu düdüklü tencerelerdir. Düdüklü tencerede pişen yemekler hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlar. Düdüklü tencerede pişen yemekler vitamin ve mineral açısından daha besleyicidir. Kendi suyu ve buharıyla pişen yemekler daha doyurucu olmanın yanı sıra daha da sağlıklıdır. Düdüklü tencere satın alırken en fazla dikkat edilmesi gereken konu güvenliktir. Dünya’nın en önemli düdüklü tencere üreticilerinden biri olan Schafer düdüklü tencere ürünlerinin tamamı güvenlik konusunda tam not almaktadır. Alanında uzman mühendisler tarafından üretilen Schafer düdüklü tencereleri, dünyada ilk defa içten kelepçe özelliği ile üretilen ürünlerdir. Güvenliğin son derece önemli olduğu düdüklü tencerelerin kullanımında yaşanabilecek olan aksaklıkların önüne Schafer ile geçin! Schafer düdüklü tencereleri üst derecede güvenlik sistemine sahiptir. Üretim bandından geçen her bir Schafer düdüklü tenceresi test edildikten sonra kullanıcıya ulaştırılır. Üç farklı emniyet sistemine sahip olan bu ürünler, güvenlik açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Schafer sayesinde düdüklü tencere kullanımdan korkmak tarihe karışıyor. Düdüklü tencerelerde güvenliği sağlayan bir diğer önemli unsur ise Schafer düdüklü tencere lastiği olarak karşımıza çıkar. Dışarıyla teması tamamen kesen Schafer düdüklü tencere lastiği uzun süreli kullanımlarda dahi yıpranmaz. Düdüklü tencerelerde en önemli olan özellik de budur. Uzun süreli kullanımlarda hiçbir güvenlik unsuru deforme olmayan Schafer düdüklü tencere sayesinde yemek pişirmek hiç olmadığı kadar güvenli.

Schafer Düdüklü Tencereleri ile Hızla Pişen Yemekler

Schafer Düdüklü Tencereleri ile Hızla Pişen Yemekler

Mutfak geçirdiğiniz zaman boyunca yemeklerinizin hızlıca pişmesini istersiniz. Düdüklü tencereler sayesinde hızla yemek pişirerek hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edersiniz. Bütün dünyada kullanılan Schafer Düdüklü Tencere modelleri ile siz de hızla pişen yemekler sayesinde rahat edeceksiniz. Düdüklü tencere üretiminde uzman olan Schafer’ın ürettiği ürünler sayesinde dünya üzerinde birçok mutfakta yemekler hızlıca pişer. Yoğun iş hayatında hepimiz son derece yoruluyoruz; eve geldiğimizde mutfakta da yorulmak en son tercihimiz. Yemeklerin hızlıca pişip servis edildiği bir dünya Schafer ürünleri ile hayal olmaktan çıkıyor. Mutfakta uzun süre vakit kaybedilmesine neden olan et yemekleri dahi Schafer düdüklü tencereleri ile en fazla 30 dakika içerisinde hazır oluyor. Üstelik kendi suyu ve buharıyla pişen et yemeklerini tüketmek sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecek. Schafer düdüklü tencere pişirme süreleri kullanılan tencerenin boyutuna ve pişirilen ürünün yapısına göre değişim gösterir. Schafer düdüklü tencere seti içerisinde 3 litre kapasiteli tencereden başlayan ve 7 litre kapasiteli tencereye kadar uzanan ürünler bulunur. Bu ürünlerden bir olan Schafer 3 lt düdüklü tencere içerisinde pişirmek istediğiniz yemekleri daha hızlı pişecektir; bu tencere içerisine konulan malzemelerin sayısı daha az olacağı için yemekler daha hızlı pişer. 3 litrelik Schafer düdüklü tencere içerisinde haşlama işlemi yapmak isterseniz ihtiyacınız olan süre sadece 8 dakika olacaktır. Elbette bu tencere çekirdek ailelerin son derece uygundur. Eğer kalabalık bir sofra kuracaksanız ve 7 litre kapasiteli düdüklü tencerede yemek pişirmek isterseniz ihtiyacınız süre 12 dakikaya çıkar. Schafer düdüklü tencerelerinin pişirme süreleri daha önce de belirtildiği üzere düdüklü tencerede pişirilmek istenen yemeğe göre farklılık gösterir. Hepimizin bildiği üzere düdüklü tencerelerde yemek pişirme süresini etkileyen en önemli unsur yemeğe koyulan su miktarıdır. Yemeğe konulan fazla su pişirme süresini uzatır. Schafer bu durumun yaşanmaması için önemli bir özelliği düdüklü tencerelerine ekledi: Maksimum ve minimum litre göstergesi. Düdüklü tencereye koydunuz yemeğe ne kadar su eklenmesi gerektiği konusunda sizi uyaran gösterge sayesinde yemekleriniz vakit kaybı yaşanmadan hızlıca pişer.

Schafer Düdüklü Tencereleri ile Sağlıklı Yemekler

Schafer Düdüklü Tencereleri ile Sağlıklı Yemekler

Schafer düdüklü tencereleri ile sofranıza sağlık katın! Düdüklü tencereler mutfakta geçirdiğiniz zamanı azaltırken aynı zamanda daha sağlıklı yemekler pişirmenizde de en büyük yardımcınız olur. Yediğiniz yemekler ne kadar sağlıklı olursa siz de aynı oranda sağlığa kavuşursunuz. Düdüklü tencereler genellikle haşlama işlemleri için kullanılıyor olsa da bu tencerelerde istediğiniz çoğu yemeği pişirebilirsiniz; üstelik daha sağlıklı bir şekilde. Düdüklü tencereler yemeğin bütün buharını hapsettiği için yemeklerinizdeki vitamin ve mineraller yemeğin içinde kalır. Schafer düdüklü tencereler hassas pişirme özelliğine de sahiptir. Hassas pişirme özelliğinde istediğiniz her sebzeyi kolaylıkla pişirirsiniz. Hassas pişirme özelliğine sahip Schafer düdüklü tencerelerinde balık dahi pişirilebilir. Schafer düdüklü tencere kullanımı size daha sağlıklı bir hayat garanti eder. Schafer düdüklü tencerelerinin hangisinde yemek pişirirseniz pişirin yemeklerinizi daha hızlı pişirirsiniz. Yemek pişirme süresi yapacağınız yemeğe göre farklılık gösterse de normal tencerelerde yapmak istediğiniz yemeklere nazaran 3/2 oranında daha hızlı bir sürede sağlıklı yemeklere kavuşursunuz. Schafer düdüklü tencerelerinin en önemli özelliği asla buhar kaçışına izin vermemeleridir. Schafer düdüklü tencere kapağı uzun yıllar boyu deforme olmaz. Deforme olmayan bu kapak sayesinde sofralarınızdan sağlık yıllarca eksik olmaz. Buharı tamamen yemeğin içine hapsetmeye yardımcı olan bu kapak düdüklü tencerelerdeki en önemli unsurdur. Düdüklü tencere Schafer ürünlerinde her bir malzeme son kalite maddelerden üretilmektedir. Tencerelerin yapımında kullanılan metaller yemeğin tadına doğrudan etki eder. Bu durumun farkında olan Schafer çoğu tenceresini paslanmaz çelikten üretir. Paslanmaz çelik sayesinde lezzeti artan yemeklerin besleyicilik oranları da artar. Çelik paslanmaya yatkın bir üründür. Çelik tencere yapımında kullanılırken doğru metal seçilmezse tencere paslanmaya başlar. Paslanan bu çeliklerin yemeğinizin tadını bozmasının yanı sıra sağlığınızı da kötü etkiler. Tencereleriniz paslanmaya başladığında bunu ilk aşamalarda kolay kolay fark edemezsiniz. Bu tencereler içerisinde yemek pişirmeye devam ettiğiniz her an sağlığınızdan da çalarsınız. Paslanma fark edilmeden pişen yemeklerin neticesinde mide rahatsızlıkları ve zehirlenmeler yaşanmaya başlar. Sağlığınızı ilk önceliği olarak belirleyen Schafer bu nedenlerle düdüklü tencere üretiminde kullandığı her malzemenin en yüksek kalitede olmasını tercih eder.

Schafer Düdüklü Tencere Özellikleri ve Modelleri

Schafer Düdüklü Tencere Özellikleri ve Modelleri

Düdüklü tencere satın alırken önünüzde çok geniş bir ürün yelpazesi uzanır. Schafer ürettiği tüm ürünlerde aynı kalite standartlarını göz etse de her ürün size uygun olmayabilir. Pişireceğiniz yemeklerin türüne uygun bir düdüklü tencere seçimi yapmanız gerekebilir. Örneğin düdüklü tencerenizde pişirdiğiniz yemeklerin güveçte pişmişçesine bir tada sahip olmasını istiyorsanız daha farklı bir ürün seçmeniz gerekir. Bir diğer yandan düdüklü tencere satın alırken kaç kişiye yemek pişireceğiniz de son derece önem arz eder. Büyük bir ailede yaşıyorsanız Schafer düdüklü tencere 7 lt sizin için en uygun olan üründür. Büyük aile toplantılarında dahi bu kapasiteye sahip bir düdüklü tencere kullanmak sizin için yeterli olacaktır. Schafer Exklusiv düdüklü tencere seti, markanın senelerdir en fazla satılan ürünüdür. Bu ürünün sapı tek bir yöndedir ve oldukça uzundur; plastikten yapılan bu sap, yemeğinizi ocaktan alırken elinizin yanma ihtimalini tamamen ortadan kaldırır. Bu ürünü tek başına satın alabileceğiniz gibi set olarak da satın alabilirsiniz. En düşük hacimli ürünü 4 litre ve en yüksek hacimli ürünü 7 litre olan bu düdüklü tencere kategorisi her kullanıma uygundur. Yemeklerinizi pişireceğiniz bu tencereler görsellikleri ile de sizi mest edecek. Rose, gold ve siyah renk seçenekleri bulunan bu ürünlerden mutfağınıza en çok yakışacak olan rengi seçebilirsiniz. Exklusiv serisi ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Schafer’ın en önemli düdüklü tencere kategorisinden biri bio granit serisidir. Ağırlığı son derece hafif olan bu düdüklü tencerelerin içerisinde istediğiniz çoğu yemeği pişirebilirsiniz. Pişmesi saatler alan ve sizi yemek davetlerinin yıldızı yapacak olan güveç yemekler bio granit tencereler içerisinde kısa sürede pişer. Bu tencerelerin sizi en mutlu edecek özelliği ise yanmaz yapıda olmalarıdır. Bio granit düdüklü tencereyi ocağın üzerinde unutsanız dahi yanmaz özelliği nedeniyle yemeklerinizin tadı asla bozulmaz. Bio Granit Schafer 4 lt düdüklü tencere ile başlayan seri hem küçük hem büyük ailelerin favorisi olacak. İşlevselliği ile sizi mutlu eden bu düdüklü tencereler tasarımları ile de göz dolduracak. Geniş renk skalasına baktığınız andan itibaren bu ürünlere hayran kalacaksınız.

Schafer Düdüklü Tencere Fiyatları

Schafer Düdüklü Tencere Fiyatları

Schafer düdüklü tencereleri, piyasada bulunan en geniş ürün kategorilerinden biridir. Her ailenin ihtiyacına hitap edebilecek olan bu düdüklü tencereler oldukça çeşitlidir. Çoğu paslanmaz çelikten üretilen Schafer düdüklü tencerelerinin yanı sıra granitten yapılan düdüklü tencereler de mevcuttur. Tencerelerin yapılış ham maddesi farklılık gösterdiği gibi ürün özellikleri de çeşitli bir yelpazede uzanır. Her biri uzman ve tecrübeli kişiler tarafından Schafer düdüklü tencere fiyatları da ürünler kadar çeşitlilik gösterir. Klasik düdüklü tencerelerin yanında teknolojiyi mutfakla buluşturan ürünler de üreten Schafer, ürün fiyatlarını ürün özelliklerine göre belirler. Schafer ürünleri arasında senelerdir satın alınan exklusiv model düdüklü tencereleri markanın en uygun fiyatlı ürünleridir. Paslanmaz çelikten üretilen bu ürünler, uzun süre boyunca mutfaklarınızda en büyük yardımcınız olur. Schafer düdüklü tencereleri arasında fiyatı en yüksek fiyatlı olan seri ise Bio Granit olarak göze çarpar. Hassas pişirme özelliğine de sahip olan bu tencereler içinde her türlü yemeği pişirmeye uygun bir yapıdadır. İlk defa düdüklü tencere alacak olanların Schafer serilerine bakması daha mantıklı olacaktır ancak Schafer düdüklü tencereleri tek tek de satın alınabilir. Tek başına satın alımı yapılan ürünlerde, tencerelerin yapıldığı madde kadar etkili olan bir diğer unsur, düdüklü tencerelerin litre kapasiteleridir. Tek başına satın alım fiyatı en uygun ürün Schafer 3 lt düdüklü tencere olarak öne çıkar. Satın alımı gerçekleştirecek olan litre hacmi konusunda dikkatli bir karar vermesi gerekir. Eğer yalnızca bakliyat haşlama gibi işlemlerde düdüklü tencere kullanılacaksa ve küçük bir aileniz varsa 3 litre hacimli düdüklü tencere yeterli olacaktır. Daha büyük bir aileye sahip olan kişilerin Schafer düdüklü tencere 5 lt hacimli ürünleri tercih etmesi daha mantıklı olacaktır. Schafer düdüklü tencere yedek parça fiyatları da kullanıcısının yüzünü güldürür. Schafer düdüklü tencereleri uzun ömürlü dostlarınız olsa da uzun yıllar boyu kullanıldığında deforme olabilir. Bu deformasyon yüzünden tencerenizi değiştirmek yerine yedek parça alırsanız, ürününüz daha uzun yıllar sizinle kalabilir. Schafer düdüklü tencere yorumları da bunu doğrular. Daha önceden satın alım yapan herkes sadece ufak bir parça değişimi ürününü eski kalitesinde kullanmaya devam ettiğini dile getirmektedir.

Schafer Düdüklü Tencerelerinin Kullanılışı

Schafer Düdüklü Tencerelerinin Kullanılışı

Kaliteli ürünleri ile yemek pişirme sürenizi yarıya indiren ve sağlıklı yemekler pişirmenizi sağlayan Schafer düdüklü tencerelerinin kullanımı son derece kolaydır. Düdüklü tencere kullanılırken en fazla dikkat edilmesi gereken konu güvenliktir. Schafer düdüklü tencerelerinin hepsi oldukça güvenli ürünlerdir. Çok çeşitli Schafer düdüklü tencerelerinin her biri kolay kullanıma sahiptir. Bu noktada Schafer düdüklü tencere nasıl kullanılır sorusuna cevap verilmesi gerekir. Schafer düdüklü tencerelerinin her biri farklı özelliklere sahip olduğu için kullanımları da birbirinden farklıdır. Genel itibariyle Schafer düdüklü tencereleri basit bir mantıkla kullanılır. Düdüklü tencerelere pişirilmesi istenen malzemeler konulur. Konulan malzemelerin yapısı ve miktarı bu noktada oldukça önemlidir. Bu malzemelerin yapısına göre düdüklü tencereye ne kadar su koymanız gerektiğine karar verirsiniz. Az malzemeli yemekler pişirecekseniz minimum oranda su eklersiniz. Schafer düdüklü tencerelerinde minimum ve maksimum seviye uyarıları olduğu için bu süreçte hiç zorlanmazsınız. Su eklenen tencerelerin ocakta ne kadar kalacağı ise tamamen pişirmek istediğiniz malzemenin yapısına göre farklılık gösterir. Örneğin 3 litrelik Schafer düdüklü tencerelerde pişen et yemekleri için 15 dakika yeterli olacaktır. Bu 15 dakika içerisinde tencerenin içi tamamen basınçla dolar buhar çıkarımı başlar. Sebze yemekleri için ise sadece 8 dakika size yetecektir. Pişen yemekler ocaktan alındıktan sonra Schafer güvenli kilit açılımının aktive olması için beş dakika beklersiniz. Bu sürenin sonunda pişen yemeklerinizi hızlıca servis edersiniz. Bu işlem eğer size karmaşık geldiyse Schafer dokunmatik düdüklü tencere kullanımı ile tanışmanızın tam da sırası! Schafer dokunmatik düdüklü tencereleri ile yemek yapmak daha da kolaylaşıyor. Schafer’in kapağı üzerinde bulunan dokunmatik ekrandan hangi yemeği pişirmek istediğinizi seçtikten sonra tencereniz en doğru pişme süresini belirler ve bu ekran üzerinden sizi her aşamayla ilgili bilgilendirir. Mesela tencereyi ne zaman açabileceğinizi bu ekran üzerinden görebilirsiniz. Schafer 3 kademeli düdüklü tencere kullanımı özelliği sizi son derece rahatlatacak olan bir diğer önemli konudur. 3 farklı pişirme özelliğine sahip olan Schafer düdüklü tencerelerinde istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Haşlama veya buğulama hangi özelliği kullanarak yemek pişirmek isterseniz Schafer düdüklü tencereleri ile yapabilirsiniz.

Schafer Düdüklü Tencere Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Schafer Düdüklü Tencere Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Schafer düdüklü tencere seti satın aldıktan sonra hayatınız kolaylaşır. Yemekleriniz daha kısa sürede pişer, daha besleyici yemekler yersiniz ve hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edersiniz. Kullanımı son derece kolay olan Schafer tencerelerinizin ömrünü uzatmak ve daha lezzetli yemekler pişirmek için bazı bilgilere sahip olmanız gerekir. İlk olarak yemek pişirme süreleri kullandığınız düdüklü tencerenin litre hacmine ve pişireceğiniz ürüne göre farklılık gösterir. 3 litre hacimli bir Schafer düdüklü tencerede pişen yemeğin süresi ile 5 litrelik düdüklü tencerede pişen yemeğin süresi aynı olmayacaktır. Bir diğer yandan pişireceğiniz malzemenin yapısı da yemek pişme süresini etkiler. Schafer düdüklü tencereleri yüksek buhar gücüne sahip oldukları için her yemeği hızlıca pişirir. Hassas yapılı sebze ve balık gibi ürünler 8 dakikanın altında bir sürede hazır olacaktır; bu nedenle eğer bu ürünleri ocakta fazla pişirirseniz yemekte dağılmalar meydana gelir. Aldığınız tencere ile birlikte size gelen Schafer düdüklü tencere kullanma kılavuzunda hangi yemeğin ne kadar sürede pişeceğine dair bilgiler bulunur. Her biri farklı özelliklere sahip Schafer düdüklü tencere kullanma kılavuzlarını okumanız yemeklerinizin doğru ölçüde pişebilmesi için gereklidir. Schafer 3 kademeli düdüklü tencere kullanımı bir diğer önemli konu olarak karşımıza çıkar. Sıkça satın alınan bu ürünün 3 farklı pişirme özelliği bulunmaktadır. Bu düdüklü tencerenin eğer buharda pişirme özelliğini kullanacaksanız kesinlikle ürünün sepetini kullanmalısınız. Bu ürün sayesinde sağlıklı yemekleri hızla pişirirsiniz. Bu üründe hangi pişirme özelliğini kullanacağınız tamamen size bağlıdır. İstediğiniz her yemeği bu ürünle kolaylıkla pişirebilirsiniz. Yemek yapacağınız malzemeleri hangi özellikte pişirecekseniz; kullanma kılavuzunda belirtilen pişirme talimatlarını uygulayarak işlem yapmalısınız. Yüksek buhar gücüne sahip Schafer düdüklü tencerelerinde fazla kalan yemeklerin çok pişme sorunu ile karşılaşması kaçınılmazdır. Alanında uzman kişiler tarafından size verilen talimatları okuyarak yemeklerinizi lezzetle pişirebilirsiniz. Düdüklü tencere kullanırken dikkat edilmesi gereken son unsur, yemeklere doğru su oranında eklemeler yapmaktır. Örnek gösterilmesi gerekirse Schafer düdüklü tencere 7 lt hacimli ürünlerden birine sahip olan kişi, tencereye 4 litreden fazla sıvı eklememelidir. Fazla sıvı nedeniyle yemekler geç pişerken aynı zamanda istenilen tat da yakalanamaz.