Snowboard Kıyafetleri 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Kayak- Snowboard- Kaykay- Bisiklet- Kalça Koruyucu Şort
(0)
619,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Quiksilver Mission Prınted Block JK Erkek Snowboard Ceketi
(0)
5.599,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Quiksilver Mission Printed JK Erkek Snowboard Ceketi
(0)
5.599,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Quiksilver Mission Solid Erkek Snowboard Kar Montu
(0)
5.099,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Charles Bıb Erkek Snowboard Tulum Pantolon (519522297)
(1)
3.950,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Trifid Erkek Snowboard Montu (519537215)
(0)
4.250,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Track Erkek Snowboard Montu (519531288)
(0)
5.950,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Naikoon Erkek Snowboard Pantolon Camel
(0)
3.950,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Westy Çocuk Snowboard Pantolonu (519443103)
(0)
1.690,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Pluma Kadın Snowboard Montu
(0)
5.550,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Kate Kadın Snowboard Montu (470775102)
(0)
3.550,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Exa Kadın Snowboard Montu (470775788)
(0)
4.990,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Johnna Kadın Snowboard Montu
(0)
3.700,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Week End Kadın Snowboard Pantolonu
(0)
3.390,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Exa Kadın Snowboard Pantolonu (470779366)
(0)
3.690,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Treva Kadın Snowboard Pantolonu (470775492)
(0)
3.390,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Week End Kadın Snowboard Montu (470776846)
(0)
3.990,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Picture Organic Tanya Kadın Snowboard Montu
(0)
4.900,00 TL

Snowboard Kıyafetleri

Snowboard kıyafetleri, kış sporlarının vazgeçilmez parçası haline gelmiş olup çeşitli ürün modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Kaliteli yapısı ve modern dizaynı ile eşsiz tasarımlar sergileyen bu modeller, cinsiyet fark etmeksizin her yaş kesimine uygun kıyafetler tasarlıyor. Uzman kadrolar aracılığı ile hazırlanan bu snowboard kıyafetlerinde ilk olarak kalite ilkesi benimseniyor. Üreticilerin büyük bir titizlikle hazırladığı ürünler piyasa üzerinden kullanıcısına ulaştırılarak belirli bir konum hedefleniyor. Kış sporları için özel olarak tasarlanmış ürün modelleri, pazarın en iyisi olmak için çabalıyor. Genellikle kayak ve soğuk havalarda yapılan kış sporları için tercih ediliyor. Bu modellerden bir tanesi Snowboard montu çeşitleri içerisinde her yaş kesimine uygun modeller sunuluyor. Snowboard çocuk, kadın ve erkek montları, nefes alabilirlik özelliği ile dikkat çekiyor. Patentli ziptech teknolojisi ve GrowTech özelliği sayesinde montlar kış ve soğuk havalar kullanım sağlarken boyunda uzatma yapabilme fırsatı sunuyor. Ürünlerin kalıplarında kullanıcı tercihine bağlı olarak değişiklik görülüyor olup belirli modeller standart kalıp sunuyor. Snowboard kıyafetleri, keen, elyaf, yün ve süet materyal ile soğuktan koruma sağlanırken aynı zamanda özel yalıtım sistemi ile kar sızmaları engelleniyor. Astarlı yapısı sayesinde kalitesi gözler önüne serilen modeller, triko kumaş ile el ısıtıcı cepler tasarlıyor. Cep içinde gizli ayar kordonu tasarlayarak özel eşyalar için koruma alanı sunuluyor. Snowboard mont modelleri pazarın en iyisi olma hedefini yakalamaya çalışıyor. Modellerinin kış sporları için özel olarak tasarımı teknik makineler ile üretiliyor. Kış sporları giyim modelleri ile kullanıcısının her türlü ihtiyacını karşılamaya ve etkileyici tasarımları sunulmaya devam ediyor. Son dönemlerde popülaritesi hızla artan bu ürünler her yaş grubuna ve cinsiyete hitap eden, farklı tasarım ve renk kombinasyonları sunuyor. Snowboard mont modelleri pratik, konforlu yapısı ve geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

 Snowboard Kıyafetleri ile Kış Sporları

Snowboard Kıyafetleri ile Kış Sporları

Kış sporları için özel olarak tasarlanmış olan snowboard kıyafeti, iki parçadan oluşuyor. Snowboard pantolonu ve snowboard montu. Bu iki parça ile farklı spor deneyimlerine zamin hazırlanırken aynı zamanda snowboard kıyafetlerinde kombinleme fırsatı sunuluyor. Kış mevsiminin soğukluğundan kaynaklı olarak normal bedenden biraz geniş tasarlanmış bu ürünler, tercihen bir termal içlik, sweatshirt ya da spor kazak için uygun tasarlanıyor. Alt pantolonu da aynı şekilde hazırlanmış olup pantolon altından tayt giyme imkanı veriliyor. Snowboard kıyafetleri, snowboard eldiveni ve snowboard beresi gibi aksesuarlar ile kış sporlarına konforlu bir hazırlık sunuluyor. Snowboard pantolonu modelleri diğer tasarımları ile birleştirme özelliği sergiliyor. Kullanım alanlarına bağlı olarak çeşitli tasarım yansımaları ile dikkat çeken aynı zamanda özel tasarımı ve pek çok rengi ile kullanıcısına sunuluyor. Snowboard kıyafetleri kırmızı, yeşil, mavi, beyaz, siyah gibi birçok renk ile eşsiz modeller sergiliyor. İç materyalleri sayesinde nefes alan kumaş türüne sahip ürünler, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile kullanıcısına üst düzey konfor sağlıyor. Alerjen olmayan ürünlerin tasarımı ile güvenli alanlar oluştururken kadınlar ve erkekler için tasarlanmış olan modeller farklı beden seçenekleri ile sergileniyor. Modellere özel yalıtım sistemi, pamuk iç yüzeyi, elyaf kaplama gibi farklı teknikler sağlanıyor. Kar, soğuk, yağmur gibi koşullarda koruma ve konfor sağlarken aynı zamanda ekstra sıcaklık ile nefes alabilen teknoloji ile hazırlanıyor. Su geçirmez ve soğuk sızdırmaz özelliğe sahip olan modeler, ölçüleri ile dikkat çekiyor. Snowboard kıyafet modelleri, yaka tasarımı açısından birbirinden ayrılan modeller ile geniş kullanıcı kitlesi oluşturuyor. Kullanıcıların zevk ve tercihlerine göre çeşitlilik gösteren bu ürünler, geniş ürün yelpazesi ile sunuluyor. Belirli bir kesim açık renkler ve sade tasarımlar tercih ederken daha canlı renkler ve dikkat çekici özellikler yansıtılıyor. Kış sezonu için tasarlanmış olan ürünler eğlenceli alanlarda tercihler arasında bulunan modellerden olup sade ve minimal bir tasarım rengiyle eşsiz bir güzellik sunan ürünler dokulu kumaş yapısı sayesinde kalitesini sergiliyor.

Modern Tasarımlı Snowboard Kıyafetleri

Modern Tasarımlı Snowboard Kıyafetleri

Çevresel koşullar ve doğa üzerindeki değişimler insanoğlunun yaşamını günden güne değiştiriyor. Değişen iklimler ile birlikte her mevsim farklı bir spor dalı gün yüzüne çıkıyor. Snowboard kıyafetleri de kış sporları için özel olarak tasarlanmış olan giyim tarzlarından biri. Bu kıyafetler, gelişmiş seçenekleri ile her daim yeniliğe açık ve inovatif ürünler olup hem Türkiye'de hem de yurtdışında büyük ilgi görüyor. Kırmızı, yeşil, siyah, mavi gibi birçok renk alternatifi bulunan bu kıyafetler renk seçenekleri ile kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor. Spor tarzların dışında daha minimalist ya da gösterişli tarzı benimseyen kullanıcılar içinde çeşitli modeller tasarlanıyor. Snowboard tulumu ve diğer giyim tarzları hem erkekler hem de kadınlar için üretiliyor. Çeşitli renkleri ile eşsiz bir tasarım sunulurken kar, soğuk, yağmur gibi koşullarda koruma ve konfor sağlıyor. Ekstra sıcaklık ile nefes alabilen teknoloji ile hazırlanıyor. Su geçirmez ve soğuk sızdırmaz özelliğe sahip olan bu modeller, özel olarak tasarlanıyor. Pantolon üzerinde sunulan detaylar ile kritik bölgelerde dikiş bantlama sağlanarak güvenli kullanım sunulurken bunun yanı sıra bel ayarı özelliği bulunduruyor. Kemer sistemi, fermuarlı cepler ve diğer güvenli tasarımlar ile kullanışlı ürünler yansıtılıyor. Ön el cepleri ve file astarlı bacak havalandırma delikleri ile birçok alanda tercih edilebiliyor. Snowboard pantolon modelleri kullanıcı beğenisine sunuluyor. Modeller, geniş kalıp, salaş, normal ve dar kalıbı ile konforlu kullanım fırsatı sunuyor. Kullanıcıların tercihleri doğrultusunda modeller hazırlanıyor olup her yaş kesimine ve beden ölçülerine uygun tasarımlar sergileniyor. Modeller, üzerinde file astarlı koltuk altı ve bacak havalandırma delikleri sayesinde terlemeyi engelliyor ve cildin hava almasını sağlıyor. Başparmak delikli dahili streç bilek tozlukları ve izolasyon özelliği ile etkili bir ürün modelleri sunuluyor. Snowboard tulum modelleri dayanıklılığı ve aynı zamanda kaliteli yapısı ile kullanıcılar için önemlilik taşıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik tasarlanan bu ürünler, klasik ve spor tarzda ve farklı renk modelleri bulunan seçenekleri ile kullanıcılarını karşılıyor. Kış sporlarını konforlu bir şekilde yapabilmek için kar, yağmur ve buz ortamlarına uygun olarak tasarlanıyor.

 Snowboard Kıyafeti Çeşitleri

Snowboard Kıyafeti Çeşitleri

Kış sporları için kullanıcıların özel olarak tasarlanan snowboard kıyafetleri bulunuyor. Bu kıyafetleri tercih eden kullanıcıların rahat ve güvenli bir şekilde snowboard yapabilmeleri için kayma stiline uygun olarak kıyafet öneriliyor. Kullanılan ürün modelleri ve kayma stili doğru orantılı olup bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Snowboard kıyafetleri, İdeal olarak su geçirmez, rüzgar geçirmez ve ısı yalıtımına sahip özelliklerle sunuluyor. Kıyafetler ile kask uyumunun yanı sıra yaka tasarımına da dikkat edilerek nefes alan kumaş türleri tercih ediliyor. İnsan sağlığı konusunda hassas davranan üreticiler, bu kumaş türleri ile terlemeyi önleyerek tedbirli ürünler sergiliyor. Snowboard kaskı özel boyutları, kütlesi ve hacmi ile kaliteli bir yapı sergiliyor. Tasarımı sayesinde tüm kayak ve snowboard sporları için uygun olan modeller, ayarlanma özelliği ile dikkat çekiyor. Kaskın içinde kullanılan astar yapısı ile nem çekici, antialerjik, antimikrobiyal özellikler mikropları öldürerek kullanıcısına sağlıklı ürün modelleri sunuyor. Kış sezonuna uygunluk gösteren kıyafetler kırmızı turuncu, mavi, yeşil, beyaz ve siyah gibi renkler ile geniş ürün alternatifleri üreticisi tarafından piyasaya sunuluyor. Tüm giyim modelleri mevsime bağlı olarak kalın kumaş türleri ile özel bir tasarım sergilerken aynı zamanda dokuma kumaş özelliği ile kaliteyi dayanıklı bir yapı sunuyor. Modeller, farklı kullanım alanları ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda cildi koruyan özelliği ile naylon polyester, keten ve diğer kumaş materyallerini yansıtıyor. Modeller, tüm kayak tipleri için uygun bir ürün sergiliyor. Snowboard kaskı, ayakkabısı, montu pantolonu gibi ürünler ile konforlu alanlar oluşturuyor. Yıkama kolaylığı sunulan modellerin, yapıları gereği kullanıcısına sağlıklı modeller yansıtılıyor. Kullanıcıların tercihleri ile markaların sunduğu ürünler, birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Piyasaya sürülen modeller, farklı kullanım alanları ile gözlemleniyor. Snowboard giyim tarzı, zevki doruklarda yaşamak isteyen tedbirl kullanıcıların oldukça sık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Pratik ve kolay kullanımı ile hem Türkiye'de hem de yurt dışından geniş kullanıcı kitlesi oluşturuyor.

Rahat ve Şık Snowboard Kıyafetleri

Rahat ve Şık Snowboard Kıyafetleri

Kullanıcıların beğenileri ve tercihleri doğrultusunda üretilen snowboard kıyafetleri son zamanlarda popülerliğini artırıyor. Snowboard ekipmanları sevilen markaları en favori ürünlerini piyasa üzerinden kullanıcısı ile buluşturuyor. Profesyonel kadrolar ile ihtiyaca uygun kıyafet ve ekipmanlar özel olarak tasarlanıyor. Snowboard gözlükleri, termal özellikli snowboard eldivenleri, snowboard çorapları ve diğer gerekli ürünler alternatif modeller ile sergileniyor. Snowboard kıyafetleri tasarımını yapan markalar, kullanıcılarını oldukça tatmin edici seçenekler sunuyor. Her ihtiyaca uygun modelleri kullanıcısıyla buluşturuyor. Özel tasarımı sayesinde tüm kayak türlerinde kullanılan bu ürün hem kadınlar hem de erkekler için uygun modeller sergiliyor. Özel kullanıcıların özel tercihleri arasında yer alan snowboard giyim modelleri, birçok alanda kullanım fırsatı sunuyor. Ürünler, özel zamanlar için alternatif modeller ile tasarlanmış olup özel seriler sunuyor. Profesyonel kadrolar aracılığıyla dinamiklik ve kaliteyi göz önünde bulundurarak büyük bir hassasiyetle hazırlanıyor. Kullanıcılarının beklenti ve ihtiyaçlarının yanı sıra özel tarz tasarımları da üretiliyor. Her kademesinde farklı bir testten geçerek müşteri sağlığı düşünülürken alerjen hiç bir materyal kullanılmıyor. insan sağlığını korumaya yönelik bir model tasarlanıyor. Aynı zamanda anti alerjik özelliği ile cildin koruyuculuğunu sağlıyor. Snowboard modelleri, düğme ve toka tasarımları ile pratik kullanım sağlıyor. Üzerinde bulunan fermuar yapısı ve geniş dikişleri ile esneklik sunarken aynı zamanda hareket özgürlüğü yansıtılıyor. Kıyafetlerin konfor sağlaması için özel olarak tasarlanıyor ve kullanım kolaylığı sağlanıyor. Klasik ve spor giyimde birçok farklı tarz yansıtırken ürünler farklı kombinasyon karşımıza çıkabiliyor. Modeller, potansiyel aypılerı ile geniş ürün yelpazesine sergiliyor. Üst yüzeyinde bulunan tasarımları ile sade ve şık modeller sunuyor.

İşlevsel Snowboard Kıyafetleri

İşlevsel Snowboard Kıyafetleri

Modern dünyanın gelişmesiyle farklı spor dalları ortaya çıkmakta olup gerekli materyaller ile bu sporların gerçekleştirilmesi kolaylaşıyor. Özellikle markalar ile ortaya konulan ürünler, ciddi oranda hassasiyet gösteriyor. Çeşitli alanlarda kullanıma uygunluk gösterirken farklı tarz ve kullanıcılarında tercihleri göz önünde bulunduruluyor. Modeller arasında Snowboard ayakkabısı ve diğer materyalleri kolay hareket imkanı sağlarken aynı zamanda pratik ve hızlı bir kullanım sunuluyor. BOA sistemi, STW sistemi ve Flexi taban özellikleri ile konforlu ürün modelleri sergileniyor. Bu özel teknolojiler sayesinde kullanımı kolay bir bot hazırlanıyor ve konforlu modeller kullanıcı beğenisine sunuluyor. Snowboard giyim tarzı teknik özellikleri ile kullanıcı sağlığını koruyor ve önleyici sistemler ile ayak burkulma ve eğilme durumlarını önlüyor. Estetik ve hafif dış taban tasarımı ile kalıplanmış ayakkabı dili ayağı daha iyi sarıyor ve bu sayede her ayak tipine uygunluk gösteriyor. Modeller türüne bağlı olarak dikey ve yatay destek sağlıyor. Teknik yöntemler ile hazırlanmış snowboard modelleri, ayakkabı tasarılarında özel bağlama sistemi sayesinde ayak üzerinde üst düzey konfor sağlıyor. Üreticiler tarafından piyasaya sunulan ve özel tekiklerile desteklenen ürünler, çeşitli kullanım alanları oluşturuyor. Kış mevsimi ve sporlarında özel kullanıcıların beklentileri ve tercihleri doğrultusunda hazırlanıyor. Özel tasarım ile hazırlanmış snowboard giyim tarzı, özel ve eğlenceli zamanlar için alternatif modeller ile tasarlanmış olup gözler önüne seriliyor. Uzman kadroların tüm özelliklerini göz önünde bulundurarak büyük bir hassasiyetle hazırladığı ürün modelleri üst düzey performans yansıtıyor. Kullanıcılarının beklenti ve ihtiyaçlarının yanı sıra özel tarz tasarımları da üretiliyor. Her kademesinde farklı bir testten geçerek müşteri sağlığı düşünülürken alerjen hiç bir materyal kullanılmıyor. Günden güne değişen moda ile birlikte giyim tarzı da değişiyor. Giyim tarzının farklı alanlarda çeşitli modeller tüm dikkati üzerine topluyor. Kış sporları için gerekli olan bazı kıyafetlerin kullanıcılar üzerinde farklı bir tarz oluşturmayı hedefliyor. Bu tarz parçalar arasında bulunan ürünler yapıları gereği ağır ancak pratik olması yönüyle büyük artılar oluşturuyor. Farklı kumaş özellikleri bakımından da kendi içinde ayrılıyor. Pamuklu, viskon, polyester gibi materyaller kullanılarak hazırlanan bu ürünler, istenilen her alanda kullanım fırsatı sunarak konforlu hissettiriyor.