ÜCRETSİZ KARGO

Freecamp Erkek Kayak Pantolon
(44)
449,10 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Exuma 291305 Softshell Erkek Kayak Pantolonu Siyah
(1)
799,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Exuma 291305 Softshell Erkek Kayak Pantolonu Beyaz
(0)
725,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Wantdo Mountain Waterproof Erkek Kayak Montu
(0)
3.173,30 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Billabong Outsıder Lacivert Erkek Kayak Montu
(0)
3.999,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Shafer Canyon Erkek Kayak Pantolonu
(0)
3.868,27 TL
3.709,30 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Killtec Elanora Kayak Kadın Kayak Montu
(0)
4.000,00 TL
3.199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Belowzero Kadın Kayak Snowboard Montu
(0)
2.590,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Shafer Canyon Insulated Kadın Kayak Pantolonu
(0)
4.999,00 TL
3.649,27 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Billabong Outsıder Siyah Erkek Kayak Pantolonu
(0)
3.039,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Billabong Outsıder Gri Erkek Kayak Montu
(0)
3.999,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Freecamp Kadın Kayak Pantolon
(16)
569,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

North Ice Ski Trs Unisex Kayak Pantolonu-Siyah (552173380)
(0)
898,80 TL
749,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

103624 Dare 2b Impede Kadın Kayak Pantolonu-SİYAH
(0)
1.798,80 TL
1.499,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dare 2b Achieve Iı Erkek Kayak Pantolonu-SİYAH
(0)
3.598,80 TL
2.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Dare 2b Proficient Pro Erkek Kayak Montu-MAVİ
(0)
6.958,80 TL
5.799,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dare 2B Get Loose Ski Erkek Kayak Pantolonu-Siyah
(0)
2.878,80 TL
2.399,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dare 2b Achieve Iı Erkek Pantolon-Turuncu
(0)
3.598,80 TL
2.999,00 TL

Kayak Montu ve Pantolonu

Kış aylarının vazgeçilmez aktivitelerinden bir tanesi de kayak yapmaktır. Hem dinlendiren hem de eğlendiren kayak tatilleri esnasında sizi soğuktan koruyabilecek olan özel kıyafetler vardır. Kayak yaparken kullanabileceğiniz bu kıyafetler farklı özellikleri ve üretildiği malzemeler bakımından kışlık mont ve pantolonlardan çok daha farklı özelliklere sahiptir. Kayak montu ve kayak pantolonu modelleri, kadınlar ve erkekler için farklı renk ve desenlerde üretilebildiği gibi birbirinden farklı özelliklere de sahiptir. Siz de eğlenceli bir kayak tatili öncesinde mutlaka kayak kıyafetleri alarak tatile her anlamda hazır olabilirsiniz.

 Göz Alıcı Kayak Montu Modelleri ile Dikkatleri Üzerinize Çekin

Göz Alıcı Kayak Montu Modelleri ile Dikkatleri Üzerinize Çekin

Kayak montları, normal hayatta kullandığımız kışlık montlardan farklı olarak üretilen ve daha özel montlardır. Normal montlardan farklı olarak çok daha başka özellikleri bulunan kayak montları, kendi içlerinde de farklı çeşitlere ayrılır. Kayak montları kadınlar, erkekler ve çocuklar için farklı renklerde ve desenlerde üretilen ürünlerdir. Kayak montu, modelleri genellikle özellikleri baz alınarak çeşitlendirilir. Kayak montu çeşitleri arasından en çok tercih edilen ve edilmesi gereken modellerin başında elbette su geçirmez özelliğe sahip olanlar geliyor. Hem kadınlar hem de erkekler için üretilen modellerin vazgeçilmez özelliği su geçirmezliktir. Su geçirmez kayak montu çeşitleri kendi içinde farklı milimetre aralıklarına sahiptir. Bu aralıklardan ihtiyaçlarınıza uygun olanları belirleyerek ürünün su geçirmezliğini garanti altına alabilirsiniz. Kayak montu çeşitleri arasında en dikkat çeken özellikler şüphesiz ki renklerdir. Kayak montu renkli olduğu zaman hem çok şık bir görüntüye hem de bembeyaz bir alanda yakınlarınızın sizi daha rahat fark etmesine olanak sağlar. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen onlarca farklı kayak montu rengi vardır. Kayak montu kırmızı ve kayak montu beyaz renkleri ile en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Eğer standartların dışına çıkmak istiyor ve farkınızı ortaya koymak istiyorsanız daha canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Örneğin, mont alırken tercih edeceğiniz sarı ya da turuncu gibi canlı renkler sizi diğer insanlardan ayıracak ve fark edilmenizi sağlayacaktır. Kayak montlarının çeşitlendirilmesinde baz alınan bir diğer faktör ise montun kendi şapkası olup olmadığıdır. Bilindiği gibi kışlık montlar genel olarak yapışlardan ve soğuklardan baş bölgesini korumak ve ıslanmayı engellemek için şapkalı olarak üretilir. Kayak montu modelleri arasında şapkalı modeller bulabileceğiniz gibi şapkasız modelleri bulmanız da mümkündür. Şapkalı bir mont tercih ettiğiniz takdirde başınızı rüzgâr ve karın etkisinden koruyabilirsiniz. Icepeak mont ve pantolon sayfamıza göz attığınız zaman onlarca farklı renk ve özelliğe sahip olan erkek ve kadın kayak montu modellerinin bulmanız mümkündür. Bu montlar arasından hem ihtiyaçlarınıza hem de bedeninize uygun kayak montu modellerini alarak keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

 Kayak Montu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kayak Montu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kayak montu markaları arasında seçim yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Kayak montlarının her birinin kendine özel özellikleri vardır. En verimli şekilde kullanılabilmesi için önemli detaylar vardır. Kayak montu alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında en önemli nokta elbette su geçirmezlik olarak karşınıza çıkar. Kayak montlarının su geçirmez yapıda olması, onları kışlık montlardan ayıran en önemli özelliğidir. Kayak montlarının üretildiği kumaşlar su geçirmezliği belirleyen en önemli üründür. Montların milimetre değeri ne kadar yüksek olursa su geçirme oranı da o kadar düşecektir. Eğer kayak yapmaya yeni başlıyorsanız 8000 milimetre civarında olan montlar sizin için yeterli olacaktır. Kayak tatillerinde karşılaşılan ve kişiyi en çok etkileyen doğa olaylarından bir diğeri rüzgâr faktörüdür. Rüzgâr hem kayak yaparken hem de normal zaman geçirirken sizi olumsuz olarak etkileyebilir. Bu nedenle kayak montu alırken mutlaka rüzgâr geçirmeyen modelleri tercih etmelisiniz. Kayak yapmak hem yoğun aktivite gerektiren hem de zamanla sizin terlemenize neden olabilecek bir spor türüdür. Bu noktada giydiğiniz kıyafetler çok önemlidir. Kayak montlarının iç kısımlarının nefes alabilen kumaşlardan üretilmesi çok önemlidir. Nefes alma özelliği sayesinde nem kıyafetlerinizden uzaklaştırılacak ve vücut ısınızın düşmesi önlenecektir. Kayak montlarının dayanıklı kumaşlar kullanılarak üretilmesi çok önemlidir. Çünkü kayak yaparken kış aylarının etkileri ile fazlasıyla karşılaşırsınız. Kar, rüzgâr ve diğer faktörler montun yıpranmasına ya da sizi tam olarak bu etkilere karşı korumamasına neden olabilir. Bu nedenle kış aylarında günlük hayatta giydiğiniz montları kayak tatillerinde giymeniz size büyük problemler yaşatacaktır. Kayak montu alırken üretildiği kumaşın türüne ve kalitesine dikkat etmelisiniz. Kayak montu alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında dikiş yerleri geliyor. Su geçirmez özelliğe sahip olan kar montlarının su almasına neden olacak tek yer bu dikiş yerleridir. Bu nedenle dikiş yerlerinin su geçirmez bantlar ile kapatılmış olması son derece önemlidir. Eğer alacağınız montun dikişleri bu şekilde kapatılmadıysa tercih etmemelisiniz. Sayfamızda onlarca farklı renk ve özelliğe sahip olan kayak montu çeşitlerini bulmanız mümkündür. Kayak montu tavsiye ve önerilerinden yola çıkarak bedeninize ve zevklerinize en uygun kayak montunu alabilirsiniz.

 Farklı Özellikleri ile Birbirinden Rahat Kayak Pantolonu Modelleri

Farklı Özellikleri ile Birbirinden Rahat Kayak Pantolonu Modelleri

Kayak pantolonu, günlük kullanıma uygun olmayan, yalnızca kayak ve kar tatillerinde kullanılabilecek şekilde üretilmiş olan özel pantolon modelleridir. Kayak pantolonlarını diğer pantolonlardan ayıran en önemli özellikleri, su geçirmez ve ısıyı muhafaza eden yapılarıdır. Kayak pantolonları özellikleri baz alındığı zaman farklı modellerde üretilmektedir. İlk olarak kayak pantolonlarını normal pantolon formunda alabileceğiniz gibi salopet şeklinde yani askılı modeller olarak da alabilirsiniz. Salopet kayak pantolonu olarak bulabileceğiniz bu modeller, tıpkı bir tulum gibidir. Omzunda bulunan askılar sayesinde pantolonun herhangi bir şekilde düşmesi gibi kazaların önüne geçer. Kayak pantolonu modelleri farklı kumaştan üretilebilir. Su tutması için genellikle polyester ve naylon kumaşlar kullanılır. Dış kısmında bu kumaşlar kullanılan kayak pantolonlarının içleri ise kişiyi sıcak tutması için polar ile kaplanır. Kayak pantolonları hiçbir şekilde su ve soğuğu geçirmez. Ayrıca rahat olmaları ile de dikkatleri çeker. Kayak pantolonu paçası da modeller arasında dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Kayak pantolonları genellikle düz paçalara sahiptir. Fakat farklı formlarda da karşınıza çıkabilir. Kayak pantolonu modelleri farklı yaş grupları için ve farklı beden ölçülerine sahip olarak üretilir. 4 yaş kayak pantolonu modelleri ile çocuklarınız için en doğru seçimi yaparken, yetişkinlerin beden ölçülerine uygun olan modeller ile de kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Sayfamızda onlarca farklı renk ve özelliğe sahip olan kayak pantolonu çeşidi bulunur. Crivit mont ve pantolon çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun modelleri bulabilirsiniz.

 Kayak Montu ve Kayak Pantolonu Özellikleri

Kayak Montu ve Kayak Pantolonu Özellikleri

Kayak mont pantolon takım modelleri birbirinden önemli özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin her biri keyifli ve konforlu bir tatil geçirmeniz için gereklidir. Kayak montu ve pantolonlarının ilk ve en önemli özelliği su geçirmez kumaştan üretiliyor olmasıdır. Kayak mont ve pantolon modelleri genellikle polyester ya da naylon kumaşlar kullanılarak üretilir. Kayak montlarının su geçirmemesi için belirlenmiş olan milimetrik ölçüler vardır. Bu ölçülere göre; 0mm montlar su geçirmezlik özelliği olmayan montlardır. 0 – 1000 mm aralığında olan montlar yağmur ve kara karşı koruma sağlar fakat su geçirmezlik için garantisi yoktur. 1000 – 5000 mm aralığında montlar yağmur ve kar geçirmez. Fakat basınçlı suya karşı dirençli olmayabilir. 5000 – 15000 mm aralığında olan montlar herhangi bir şekilde su geçirmez. Özellikle 8000 mm olan modeller kayak yapmak isteyenler tarafından en çok tercih edilen özelliklerin başında geliyor. Son olarak ise 15000 – 30000 mm aralığında olan montlar yüksek basınç altında bile su geçirmeyen profesyonel montlardır. Bu montların içleri ise genellikle polardan oluşur. Bu kumaşlar su ve rüzgâra karşı dirençli yapıları ile dikkat çeker. Polar ise sıcaklığı sağlaması ve sıcaklık dengesini koruması ile önemli bir detay oluşturur. Kayak pantolonu özellikleri denildiği zaman akla gelen bir diğer özellik ise rahat olmalarıdır. Kayak pantolonları ise ister dar olsun ister daha geniş olsun alacağınız pantolonun hareket kabiliyetinizi engellemiyor olması çok önemlidir. Bu da bir başka özellik olan beden ölçüleri ile mümkündür. Kayak pantolon beden ölçüleri farklı şekillerde karşımıza çıkar. Kadınlar ve erkekler için farklı beden aralıklarında pantolon modellerini alabilirsiniz. Kayak pantolonlarının bir diğer özelliği ise farklı paça yapılarına sahip olmalarıdır. Kişinin tercihine göre geniş paçalı kayak pantolonu ya da dar kayak pantolonu modellerini tercih edebilirsiniz. Kayak montu özellikleri denildiği zaman bakılması gereken önemli özelliklerin başında cep sayısı geliyor. Hem pantolonlarda hem de montlarda cep olması oldukça önemlidir. Hem kişisel eşyalarını yanınızda güvenle taşımanız hem de gerektiği zaman ellerinizi ısıtabilmeniz için bu cepler oldukça önemlidir. Kayak montu özellikleri arasında da çeşitli beden ölçüleri bulunur. Hem çocuklar için hem de yetişkinler için farklı bedenlere sahip olan onlarca farklı kayak montu bulmanız mümkündür.

 Kayak Montu ve Kayak Pantolonu Fiyatları

Kayak Montu ve Kayak Pantolonu Fiyatları

Kayak mont ve pantolon modelleri günlük hayatta kullandığımız mont ve modellerden çok daha farklı ürünlerdir. Kayak ile ister hobi ister profesyonel olarak ilgileniyor olun çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyarsanız. Bu ekipmanların başında da şüphesiz ki sizi kış aylarının ve kar yağışının soğuk etkilerinden koruyacak mont ve pantolon modelleri geliyor. Hem kayak montu hem de kayak pantolonu modelleri farklı özelliklere sahip olabileceği için onlarca farklı çeşitte karşınıza çıkar. Kayak montu ve pantolonu ayrı ayrı satılan ürünler olduğu gibi takım halinde de satışa sunulabilir. Eğer farklı renkleri bir araya getireceğiniz ürünler almak istiyorsanız onlarca farklı renk ve desene sahip olan kayak montu ve kayak pantolonu modelleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kayak montu fiyatları, normal mont fiyatlarından çok daha farklı fiyat aralıklarına sahip olan mont çeşitleridir. Çünkü özel kumaşlar kullanılarak üretilen ve farklı kalınlıklara sahip olan ürünlerdir. Yüksek oranda su geçirmiyor olmaları, profesyonel alanda kullanıma uygun olup olmaması kayak montu fiyatlarını belirleyen en önemli etkenlerin başında gelir. 5000 mm olan bir kayak montu ile 15000 mm olan bir kayak montu arasında fiyat farkı görülmesi normaldir. Kayak pantolonları da tıpkı mont modelleri gibi normal hayatta kullanılan ürünlerden çok çok daha farklıdır. Kayak pantolonları sizi soğuktan koruyacak ve bacaklarınız kar, yağmur ve rüzgârdan etkilenmesine engel olarak konforlu bir kullanım sunacaktır. Kayak pantolonu fiyatları da çeşitli faktörler göz önünde bulundurularak belirlenir. Pantolonun kumaş özellikleri, askılı olup olmaması, ekstra özelliklere sahip olup olmaması fiyatların belirlenmesinde etkili olan önemli faktörler olarak karşınıza çıkar. Kayak montu ve kayak pantolonu alacağınız zaman ürün sayfasında bulunan onlarca farklı ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Bu ürünler arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak ihtiyacınıza en uygun ürünü bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra detay sayfalarında bulunan kullanıcı yorumlarını okuyarak ürün hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayak Pantolonu Nasıl Giyilir?

Kayak pantolonu, özellikle kar tatili ve kayak yapacakların en temel ihtiyaçlarının başında geliyor. Kayak pantolonu kişiyi kardan, rüzgârdan ve soğuk havanın etkilerinden korumak için oldukça kullanışlı ve ideal ürünlerdir. Bu nedenle özellikle kişilerin kendi bedenlerine uygun olan kayak pantolonlarını tercih etmeleri oldukça önemlidir. Kayak pantolonlarının giyilme mantığı normal pantolonlar ile aynıdır. Eğer salopet kayak pantolonu modeli tercih ettiyseniz askıları omzunuzdan geçirecek şekilde giymelisiniz. Bel ve boy ölçülerinize uygun seçimler yapmanız hem giyme esnasında hem de kullanım esnasında size fayda sağlar ve pantolonun sizi herhangi bir şekilde rahatsız etmesini engeller.

Kayak Pantolonu Nasıl Yıkanır?

Kayak pantolonu modellerinin uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi ve ilk gün ki kalitesinin koruması için temizlenmesi oldukça önemlidir. Kayak pantolonlarının temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. İlk olarak pantolonun cebinde bulunan kişisel eşyalarınızı çıkarmalısınız. Ardından çamaşır makinelerini 30 derece sıcaklık ve narin yıkama programına ayarlayarak kayak pantolonunu yıkayabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yumuşatıcı kullanılmaması gerektiğidir. Kayak pantolonları nefes alma özelliğine sahip olan özel kumaşlardan üretilir. Yumuşatıcı kullanımı zamanla kumaşların bu özelliklerinin kaybolmasına neden olabilir. Bu nedenle dikkat edilmelidir. Kayak pantolonu aldığınız zaman yıkama talimatlarına göz atarak önemli detayları öğrenebilirsiniz. Pantolonun için de bir etiket varsa muhtemelen kaç derece de yıkamanız gerektiği ve diğer bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Kayak Montu Nasıl Yıkanır?

Kayak montlarının yıkanması tıpkı diğer kıyafetlerinizde olduğu gibi makine de gerçekleştirilebilir. Normal çamaşır deterjanı kullanarak kayak montunuzun temizliğini sağlayabilirsiniz. Fakat tıpkı kayak pantolonlarında olduğu gibi kayak montlarının üretimde de nefes alan özel kumaşlar kullanılır. Kayak montunu yıkarken yumuşatıcı kullanmamalısınız. Montu yıkadıktan sonra doğal yollar ile kurumasını sağlamalısınız. Kayak montlarının temizliğinde dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da ütülenip ütülenmeyeceğidir. Kayak montları yüksek sıcaklıklardan olumsuz etkilenerek özelliklerini kaybedebilir. Bu nedenle kayak montunu ütülemeniz önerilmez. Kayak montlarını yıkamadan önce mutlaka montun etiketinde ya da paketinde bulacağınız yıkama talimatlarını okumalısınız. Böylece en doğru şekilde temizliği sağlayabilirsiniz.