Eldiven ve Bere

Kış mevsimleri için kullanışlı olan aksesuarlardan biri eldiven ve bere ikilisidir. Bu aksesuarların çok fazla tercih edilmesinin nedeni soğuktan korumalarıdır. Kayak yaparken kayak aletlerinden ziyade soğuktan koruyacak giyisilerin de büyük önemi vardır. Karlı alanlarda belirli bir hızda yapılan kayaklar için başı soğuktan koruyacak aksesuarlar olan bereler önemli bir yer tutar. Kayak beresi çeşitleri ile kendinize uygun bir bere seçimi yapabilirsiniz. Kayak bereleri piyasada kayak şapkası olarak da bulunuyor. Kayak şapkaları ve bereleri aynı işleve sahip aksesuarlardan. Kayak şapkaları kayak yaparken baş kısmın şiddetli rüzgardan korunmasını sağlıyor. Böylece kayak yapmanın keyfi yüksek standartlara çıkıyor. Şiddetli rüzgar baş bölgesine temas ettiğinde ağrı yapabiliyor. Kayak bereleri ve şapkaları kayak esnasında şiddetli rüzgardan koruyor. Kayak yaparken bir diğer gerekli olan aksesuar ise kayak eldivenleridir. Kayak eldiveni kayak ekipmanlarını tutmak için insanlara kolaylık sağlıyor. Kayak eldivenleri farklı çeşitlerde piyasada bulunuyor. Genellikle deri kumaştan oluşan bu kayak eldivenleri oldukça yumuşak bir yapıya sahipler. Böylece kayak ekipmanlarının tutulması ve kavranması kolay oluyor. Kayak eldivenleri ve bereleri birçok farklı çeşitte piyasa bulunuyor. Bu çeşitler farklı fiyatlar içeriyor. Bütçenize uygun kayak eldiveni ve fiyatlarını markalar arasında karşılaştırma yaparak keşfedebilirsiniz. Kayak eldivenleri ve bereleri farklı renklerde de bulunuyor. Bu renkler arasından kayak kıyafetinize uygun kayak eldiveni ve bereleri arasında seçim yapabilirsiniz. Kayak keyfini yüksek standartlara çıkarmak isteyenler için eldiven ve bereler oldukça uygun aksesuarlar olarak karşımıza çıkıyor. Bu kayak eldiven ve bereleri genellikle su geçirmez kumaşlardan oluşuyor. Böylece kayak yaparken insanlara kolaylık sağlıyor. Kayak ekipmanlarının yanında kayak ayakkabıları, kayak gözlük çeşitleri de çok fazla tercih ediliyor. Bunların yanı sıra kayak eldiveni ve bereleri de kayak yapmak için gerekli olan aksesuarlardandır. Sizler de kayak aksesuarları sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kayak aksesuarları kategorisinden kayak eldiven ve bereler arasından kendinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

 Kayak Eldiven Modelleri

Kayak Eldiven Modelleri

Kayak eldivenleri birçok marka tarafından üretiliyor. Soğuk havalarda çok fazla kullanılan eldivenler kayak yaparken de sıklıkla kullanıyor. Kayak eldivenlerinin diğer kış eldivenlerden farkı su geçirmez ve ekipmanları kavrayabilmek için yumuşak kumaşlardan oluşmalıdır. Bu kayak eldivenleri çeşitlerinden biri olan deri kayak eldiveni eldivenin içinin ıslanmasını engelliyor. Böylece hem soğuktan korunup hem de kayak ekipmanları için yardımcı oluyor. Kayak eldivenleri sadece kayak yaparken değil kışın kar yağdığında da kullanılabiliyor. Uzun süre kullanılabilen bu eldivenler kayak yaparken herhangi bir düşme durumunda elinizi darbelerden korur. Genellikle içi yün astarlı olarak üretilen bu kar spor kayak eldiveni birçok renkte ve bedende bulunuyor. Büyük beden bir kayak eldiveni kayak esnasında düşebilir. Bunun için uygun beden seçilmelidir. Kayak eldiven çeşitliliği insanlara geniş bir yelpaze sunuyor. Termal kayak eldivenleri, deri, kayak eldivenleri, su geçirmez kayak eldivenleri bu çeşitlerden birkaçıdır. Bu kayak eldivenleri içerisinde dokunmatik kayak eldiveni modeli piyasaya farklı markalar tarafından sunuluyor. Bu eldivenin temel özelliği ekipmanları kavramak için avuç kısmında dokunmatik ek bir kumaşın olmasıdır. Kayak yaparken kayak ekipmanlarının tutulması önemli noktalardandır. Dokunmatik kayak eldiveni ise bu durumu oldukça kolaylaştırıyor. Kayak eldiveni modelleri hem kayak eldiveni kadın ile erkek ve çocuk olarak satılıyor. Bu modellerde eldivenin büyüklüğü, rengi ve modeli değişkenlik gösteriyor. Kayak eldivenleri piyasada farklı fiyatlarda bulunuyor.

 Kayak Beresi Modelleri

Kayak Beresi Modelleri

Kayak yaparken şiddetli rüzgar ve soğuktan hasta olmak olağan bir durumdur. Şiddetli rüzgar insanlara kayak yaparken temas ettiğinde yoğun bir baş ağrısı yapar. Kayak bereleri kayak yaparken insanları soğuktan ve şiddetli rüzgardan koruyor. Birçok farklı marka, kayak bereleri modellerini piyasaya sunuyor. İnsanlar kendilerine uygun kayak beresini tercih ederek soğuktan korunuyorlar. Kayak beresi modelleri her yaşa uygun olarak üretiliyor. Böylece kendi bedeninize göre bir kayak beresi bulabilirsiniz. Kayak bereleri hem kadınlar hem de erkekler için üretiliyor. Bu bere çeşitleri polar kumaşlı bereler, termal bereler veya kar maskesi modelindeki bereler olarak çeşitlendirilebilir. Polar kumaşlı bereler, insanları soğuktan korurken aynı zamanda rüzgarın temasını da engeller. Bu bereler içerisinde birçok renk bulunur. Bir diğer bere çeşidi olan termal bereler isminden de anlaşılabileceği gibi baş kısmını sıcak tutan berelerdir. Bu berelerin kumaşları sıcak tutmaları için tasarlanıyor. Bu çeşitler içerisinde kayak beresi erkek ve kayak beresi kadın çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kar maskesi ise baş kısmını tamamen kapatan sadece gözleri açıkta bırakan bir kayak beresi çeşididir. Bu bere ile hem soğuktan korunurken hem de yüzünüzün hiçbir yerine rüzgarın teması gerçekleşmez. Böylece kayak keyfinizi yüksek standartlara çıkarabilirsiniz. Bere ve eldiven gibi soğuktan koruyan aksesuarlar olmadan kayak sporunun yapılması oldukça zordur. Kayak yaparken aynı zamanda hasta olmamak ve soğuktan korunmak gerekiyor. Bu durumda da kayak eldivenleri ve bereleri oldukça işlevsel aksesuarlardır. Kayak bereleri de eldivenler gibi birçok marka tarafından tasarlanıyor. Kaliteli bir kumaştan tasarlanan kayak beresini uzun sür kullanmanız mümkün. Bu nedenle kayak beresi ve eldiven seçimi yaparken güvenilir bir markayı tercih etmeniz oldukça ekonomik olacaktır. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kayak beresi modellerini keşfedebilirsiniz

 Kayak Eldiveni ve Bere Fiyatları

Kayak Eldiveni ve Bere Fiyatları

Piyasada eldiven ve bere üreten birçok marka var. Bu nedenle bere ve eldiven modelleri birçok farklı fiyatlara sahip oluyor. Fiyatlar modele göre farklılık gösteriyor. Kayak eldivenleri genellikle su geçirmeyen kumaşlardan oluşuyor. Kaliteli bir eldiven seçimi insanlara uzun süreli bir kullanım veriyor. Fiyatlar kaliteye göre de farklılık gösteriyor. Eldivenler birçok farklı renkte tasarlanıyor. Bu renklerden biri olan kayak eldiven beyaz modeli çok fazla tercih edilen eldivenlerden biridir. Beyaz renkteki eldivenler birçok kayak kıyafeti ile uyum sağlıyor. Bir diğer koruyucu aksesuarlardan olan berleer de birçok marka tarafından piyasaya sunuluyor. Berelerin fiyatları, kumaş türüne göre farklılık gösteriyor. Polar kumaşlı bereler diğer berelere göre daha kalın kumaşa sahip oluyorlar. Bu da fiyat farkını etkiliyor. Bir diğer bere modeli olan termal bereler de karlı havalarda kullanışlı bir aksesuar olarak karşınıza çıkıyor. Termal bereler, insanları sıcak tutacak kumaşlardan tasarlanıyor. Bu bereler de normal berelere göre farklı fiyatlara sahip oluyor.. Kayak yaparken ekipmanın yanı sıra sıcak tutacak aksesuarlar önemli bir yer tutar. Kayak eldivenleri ve bereleri de karlı havalarda sizleri sıcak tutarak kayak keyfinizi artıracaktır. Ayrıca kayak ekipmanlarını tutmak ve kavramak açısından da kayak eldivenleri kaymaz yapıda tasarladıkları için oldukça uygun aksesuarlardır. Kayak yarış eldiveni modellerini fiyat karşılaştırması yaparak keşfedebilirsiniz. Kayak eldivenleri ve bereleri birçok renk içeriyor. Kendi yaşınıza ve bedeninize göre bu yardımcı aksesuarları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kayak eldiveni ve berelerden bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz.