n11
n11 Zincir Kupon

Nasıl Kupon Kazanırım?

Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

 • Son Gün 31 Aralık

  1 Kasım – 31 Aralık tarihleri
  arasında alışveriş yap
 • 7 Farklı Kupon

  Alışveriş yaptıkça farklı tutarlarda
  kupon kazan
 • 15 Gün Geçerli

  Kuponların aktif olduktan sonra
  15 gün içinde kullan

Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Mobile Özel Kupon Kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 1 Ocak – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında tek seferde mobil uygulamadan yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor.
Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim? 28 Şubat 2021 saat 23.59’a kadar mobil uygulamadan 50 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon/kuponlar kazanılabilir.
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomatik olarak yüklenir.
Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim? Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım > Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamanız gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.

Kazandığınız kuponları aktif hale geldikten sonraki 7 gün içinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bunun için alışverişinizi tamamlamadan önce, Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç butonuna tıklayarak kullanmak istediğiniz kuponu seçin ve Kullan/İndirimi Uygula butonuna tıklayın. İndirim tutarı sepetinize yansıtılacaktır.
Alışveriş ve kupon tutarları nelerdir? Alışveriş aralığına göre kazanılacak kupon adedi ve tutarları aşağıdaki gibidir:
 • 50 TL - 99 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL değerinde 1 kupon,
 • 100 TL - 249 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL ve 22 TL değerinde 2 kupon,
 • 250 TL - 499 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL ve 55 TL değerinde 3 kupon,
 • 500 TL - 749 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL, 55 TL ve 111 TL değerinde 4 kupon yüklenecektir.
Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?
 • 11 TL değerindeki kupon 150 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 22 TL değerindeki kupon 300 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 55 TL değerindeki kupon 550 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 111 TL değerindeki kupon 1.100 TL ve üzeri alışverişlerde,
*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre zincir kupona hak kazanılacaktır.
Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullanabilir miyim? Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir.
*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari amaç ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Farklı tutarlarda kuponları nasıl kazanabilirim? Aynı alışveriş aralığından tekrar aynı tutarda kupon kazanılamaz. Aynı aralıkta yapılan alışverişlerden bir alt zincirde yer alan kupon/kuponların yüklemesi yapılır. Farklı tutarda kuponlar kazanabilmek için farklı tutar aralığında alışveriş yapılması gerekir. Örneğini ilk alışverişinizden 11 TL ve 22 TL değerinde kupon kazandınız. İkinci alışverişinizi de tekrar aynı aralıkta yaparsanız 11 TL ve 22 TL değerindeki kuponları değil, bir alt kupon zincirine ait 11 TL’lik kuponu kazanabilirsiniz.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 7 gün içinde kullanılmalıdır. 7 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 7 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için n11’e üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-postası üzerinden üye olarak kupon kazanma hakkı elde edilir.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerli değildir? Kazanılan kuponlar, Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, Televizyon & Ses Sistemleri, Elektrikli Ev Aletleri, Beyaz Eşya, Fotoğraf & Kamera,Video & Oyun & Konsol,Yatırımlık Altın & Gümüş, Oto Lastik, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya, Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya/ kupon ve sepette ek indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11 ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Tüm alışverişlerimden kupon kazanabilir miyim? Uçak Bileti kategorisi hariç 11 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa -kupon kullanım süresi devam ediyorsa- üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarda ise kupon üyenin hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza, n11 üyelerinin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyelerin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, üyelerin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı? Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11 üyeleri söz konusu paketlerden yararlanamaz.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.