Kampanya Hakkında

Yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerinizi mutlu edin, 2018 yeni yıl hediyesi ile evinize uğur gelsin! Yılbaşı hediyeleri ve alışverişini n11.com'dan yapabilirsiniz.

Kuponu Nasıl Kullanırım?

  • %11 İndirim Kuponu

    18 – 22 Aralık 10.00 – 23.59 saatleri arasında yeniyıl11 kupon kodunu hesabına yükle

  • Her Gün 1 Kupon

    Günde 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarih aralığında her gün kupon yükleyebileceğini unutma

  • 7 Gün Geçerli

    Kuponu / Kuponları yüklediğin tarihten itibaren 7 günde içinde 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullan

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Yeni yıl kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 18 - 22 Aralık 2017 tarihlerinde her gün saat 10.00- 23.59 arasında % 11 değerindeki kuponu hesaplarına yükleyerek, 7 gün içinde tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanılabilirler.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim? Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, yüklendiği tarihten itibaren 7 gün içinde kullanılmalıdır. 7 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Maksimum kazanılacak indirim tutarı nedir? %11 değerindeki kupondan maksimum kazanılacak indirim tutarı 33 TL’dir.
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar her gün 10.000 adet ile sınırlıdır.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, her gün 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarihler arasında her gün hesabına kupon yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? Kupon (Kupon kodu: yeniyıl11), 7 gün içinde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? Kuponlar; Altın ve Gümüş; Bebek Bezi & Islak Mendil; Süpermarket; Evcil Hayvan Ürünleri; Sim Kart ve Hat; TL Yükleme; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez..
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.