Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Yapı Kredi Worldpuan kampanyası nedir? Üyeler, 16 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında n11.com’dan World kartlarıyla tek seferde yapacakları 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlerinde 25 TL Worldpuan, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL Worldpuan kazanıyor. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan ile katılan üyeler ise tek seferde yapacakları 500 TL – 999 TL arasındaki alışverişlerinde toplam 50 TL Worldpuan, 1000 TL ve üzeri alışverişlerine ise toplam 75 TL Worldpuan kazanıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım? Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.” Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir. Kampanyaya katılım, kart puanı, kargo ücreti, vade farkı, kullanılan indirim ve kupon tutarları düşüldükten sonra nakit tutar üzerinden sağlanacaktır.
Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan ile nasıl katılırım? Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kart bazında değil, üye bazında olacaktır. Her üye bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
Kazandığım Worldpuan’lar hesabıma ne zaman yüklenir? Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 14 Kasım 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 24 Kasım 2018’dir. Kullanılmayan puanlar 25 Kasım 2018 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Altın&Gümüş, TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler Worldpuan kazanımına dahil değildir.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Ödemenin tamamlanmasından sonra sipariş iptali, iadesi ya da satıcı tarafından siparişin reddedilmesi sebebiyle Worldpuan kazanılacak sepet tutarının altında kalınması durumunda puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyadan en fazla ne kadar Worldpuan kazanabilirim? Kampanya kapsamında kazanılacak en fazla Worldpuan tutarı 75 TL’dir.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 25 TL puan fırsatından yararlanamazlar.

*n11.com ve Yapı Kredi Bankası kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi ve n11.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.