6 farklı Volkswagen modeli 11 Kasım'da sürpriz indirimlerle satışa çıkıyor.

Tiguan
Tiguan

Tiguan

Tiguan 1.4 TSI ACT 150 PS Comfortline DSG

TÜKENDİ
arteon
arteon

Arteon

2 Farklı Opsiyon ve Paket Seçeneği

Seçenekleri Gör
passat koyu mavi passat mavi passat siyah passat beyaz
passat koyu mavi passat mavi passat siyah passat beyaz

Passat

Passat 1.4 TSI 125 PS Comfortline DSG

TÜKENDİ
polo beyaz polo mavi polo kirmizi polo siyah
polo beyaz polo mavi polo kirmizi polo siyah

Polo

Comfortline 1.0 TSI 95 PS Manuel

TÜKENDİ
golf gri golf yeşil golf beyaz

Golf

Comfortline 1.6 TDI 115 PS 7 ileri DSG

TÜKENDİ
battle kirmizi battle beyaz battle gri

Beetle

11 Farklı Opsiyon ve Paket Seçeneği

TÜKENDİ

Pakete Dahil Ek Hizmetler

Otomobili Nasıl Alacağım?

11.11’de satışa sunulan otomobillerden biri büyük indirimle senin olsun.

Ödeme

Ödemeyi yaparken “Akbank Direkt ile Öde” seçeneğine tıkla. “Hesaptan Havale” ile ödemeni tamamla.

Onay ve Randevu

Aldığın Volkswagen aracın onayı ve teslimat randevusu için Volkswagen tarafından arama yapılır.

Teslimat

PDI kontrolleri yapılan aracını, sana verilen randevu gününde Volkswagen’den teslim al.

Otomobili ne zaman satın alabilirim? Otomobiller sadece 11 Kasım 2018 tarihinde n11.com web sitesinde ve mobil uygulamasında satışta olacaktır.
Otomobili sadece internet üzerinden mi alabilirim? Otomobiller sadece n11.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden indirimle alınabilir. Satın alma aşamasının bütün adımları internet üzerinden gerçekleştirilecektir.
Hangi Volkswagen’ler satışta olacak? Volkswagen’in Polo, Golf, Passat, Tiguan, Beetle ve Arteon modelleri satışa sunulacaktır. Kampanya sayfasında kullanılan model görselleri, satışa sunulan modellerden farklı donanıma sahip olabilir.
Birden fazla otomobil satın alabilir miyim? Bir kullanıcı yalnızca 1 otomobil satın alma hakkına sahiptir.
Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme adımında, ödeme seçeneklerinden “Akbank Direkt Öde” sekmesi seçildikten sonra açılan ekrana Akbank Müşteri No veya TC Kimlik No ile Akbank Direkt şifresi girilir. “Hesaptan Havale” seçeneği ile ödeme tamamlanır. “Akbank Direkt Öde” seçeneğiyle ödemeyi tamamlayıp siparişi oluşturmak için müşterinin Akbank Direkt müşterisi olması ve dijital uygulamayı kullanmak için şifresini temin etmiş olması gerekir. 11 Kasım gününe özel olarak, n11 üzerinden yapılacak işlemlerde, limitler Akbank Direkt tarafından otomatik olarak kaldırılacaktır. Havale limitinizi güncellemek için Akbank Şubesi'ne başvurmanıza gerek yoktur.
Otomobili satın aldıktan sonra nereden teslim alabilirim? Otomobiller, satış işlemleri tamamlandıktan sonra, verilecek randevu ile İstanbul'da bulunan Volkswagen Yetkili Satıcısından teslim alınacaktır.
Otomobili ne zaman teslim alabilirim? Otomobiller, PDI kontrolleri yapıldıktan sonra 2 hafta içerisinde randevu verilerek teslim edilecektir.
Anahtar teslim fiyatına neler dahil? Anahtar teslim fiyatına dahil olan bedeller aşağıdaki gibi:
  • Araç Satış Fatura Bedeli (Araç net bedeli + ÖTV + KDV )
  • Motorlu Taşıtlar Vergisi
  • Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedelleri*
  • Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedelleri**
  • 1 Yıllık Zorunlu Trafik Sigortası
  • Volkswagen Yetkili Servisinde Yapılacak İlk Periyodik Bakım Bedeli

* Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedelleri; plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup bu bedeller ödemeye dahildir.
** Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedelleri; müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslardan hizmet alması halinde trafik tescil ve ruhsat işlemlerine ilişkin hizmet bedeli ödemeye dahildir.
Anahtar teslim fiyatı üzerine ek ödeme yapacak mıyım? Anahtar teslim fiyatının üzerine ek bir ödeme yapılmayacaktır. Ancak, Sigortaladım.com’un hediye ettiği %20 indirimli 1 Yıllık Kasko Sigortası satın alındığı takdirde, indirim tutarının düşüldüğü bedelin ödenmesi gerekmektedir. Anahtar teslim fiyatına ek olarak, 1 yıllık trafik sigortası ve ücretsiz ilk periyodik bakım size hediye edilecektir.
Otomobilin özelliklerinde değişiklik talep edebilir miyim? Otomobilin rengi ve diğer özellikleriyle ilgili herhangi bir değişiklik talep edilemez.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında sadece n11.com üyeleri otomobil satın alabilir. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda otomobili satın alma hakkı elde edilir.
Otomobil satışında rezervasyon sistemi nedir? Otomobil satışında, “Satın Al” butonuna basarak Akbank Direkt ile ödeme aşamasına geçen kullanıcılar rezervasyon sistemine dahil olurlar.

Ödeme tamamlanana kadar, otomobillerin stok adedi azalmaz. Bu sebeple, stok adedinden fazla kullanıcı satın alma aşamasına geçmesine rağmen otomobiller “Tükendi” durumuna geçmez.

“Satın Al” butonuna basan kullanıcıları, sistem rezervasyon mantığıyla sıraya alır ve ödeme aşamasına yönlendirir. Bu esnada ödeme aşamasında başka kullanıcılar olduğu için, “Satın Al” butonu aktif görünmeye devam eder. Belirlenen adetler dahilinde ilk ödeme yapan kullanıcılar otomobil almaya hak kazanır.

Siz ödeme işleminizi tamamlarken sırada sizden önde ve ödemesini sizden önce tamamlayan kullanıcılar olabilir. Bu esnada sınırlı sayıdaki otomobiller tükenirse, satın alma gerçekleştirilemez.

Sözkonusu 5 dakikalık rezervasyon sistemi, ödeme sırasına giren kullanıcıların banka onay süreçlerinin başarısız olması durumunda, kampanyadan sıradaki kullanıcıların faydalanabilmesini sağlamaktadır.

Akbank direkt hesabı olmayan kullanıcılar da “Satın Al” butonuna basarak rezervasyon sisteminde sıraya girebilir. Fakat ödeme işlemi sadece Akbank Direkt hesabı ile yapılabileceği için, satın alma hakkı sıradaki bir sonraki kullanıcıya geçer.

*n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**Kampanya sayfasında kullanılan araç görselleri, satışa sunulan araçlardan farklı donanıma sahip olabilir.

*** Araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bununla birlikte resmi tarife değişikliği olmaksızın vergi mevzuatından kaynaklı hesaplama yöntemleri nedeniyle vergi tutarlarında farklar oluşabilecektir.”

**** Kampanyadan n11.com çalışanları faydalanamaz.