n11

Nasıl Kupon Kazanırım?

Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

 • 3 Farklı Kupon

  Aynı kategorilerde geçerli
  3 farklı kupon kazan
 • Son Gün 31 Mart

  Seçili kategorilerde tek seferde veya toplamda
  250 TL ve üzeri alışveriş yap
 • 11 Gün Geçerli

  Kuponların aktif olduktan sonra
  11 gün içinde kullan

Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Süpermarket, Evcil Hayvan Ürünleri, Bebek Maması ve Bebek Bezi & Islak Mendil Kategorilerine Özel Zincir Kupon Kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 2 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında Süpermarket, Evcil Hayvan Ürünleri, Bebek Maması ve Bebek Bezi & Islak Mendil kategorilerinden tek seferde veya toplamda yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerinden 5 TL, 11 TL ve 25 TL değerinde 3 farklı indirim kuponu kazanıyor.
Kuponları nasıl kazanabilirim? 31 Mart 2020 saat 23.59’a kadar Süpermarket, Evcil Hayvan Ürünleri, Bebek Maması ve Bebek Bezi & Islak Mendil kategorilerinden toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon kazanılabilir.
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Belirtilen tarihler arasında tek seferde veya toplamda yapılacak 250 TL ve üzeri alışveriş sonrasında kazanılan 3 farklı kupon n11.com hesabına otomatik olarak yüklenir.
Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim? Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım > Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamak gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.
Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?

Süpermarket, Evcil Hayvan Ürünleri, Bebek Maması ve Bebek Bezi & Islak Mendil Kategorilerinden yapacağınız alışverişlerde:

 • 5 TL değerindeki kupon 75 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 11 TL değerindeki kupon 150 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 25 TL değerindeki kupon 275 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre kupon zincirine hak kazanılacaktır.

Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullanabilir miyim? Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, seçili kategorilerde tek seferde veya toplamda 250 TL’lik alışveriş yaparak 2 kez bu kampanyadan yararlanabilir. *Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığının ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullanılmalıdır. 11 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 11 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-postası üzerinden üye olunduğunda kupon kazanma hakkı elde edilir.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerli değildir? Kazanılan kuponlar; Süpermarket, Evcil Hayvan Ürünleri, Bebek Maması ve Bebek Bezi & Islak Mendil kategorilerinde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya, kupon ve sepette ek indirimlerle birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Tüm alışverişlerimden kupon kazanabilir miyim? Süpermarket, Evcil Hayvan Ürünleri, Bebek Maması ve Bebek Bezi & Islak Mendil kategorilerinden yapılacak toplamda 250 TL ve üzeri alışverişlerden kupon kazanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; n11 üyesinin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyenin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, n11 üyesinin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı? Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.