n11

Turkcell Mobil Ödeme Kampanyası Nedir?

n11’de Turkcell Faturama Yansıt seçeneği ile tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Paycell’liler bir sonraki alışverişte geçerli 25 TL kazanıyor.

  • Kampanyaya Nasıl Katılırım?

    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL N11 yazılıp 2255’e SMS göndermeniz veya Paycell Uygulaması > Fırsatlar alanındaki HEMEN KATIL butonuna tıklamanız gerekmektedir. Katılım ücretsizdir.
  • Turkcell Mobil Ödeme’yi Nasıl Kullanırım?

    n11.com web sitesinde "Ödeme Seçenekleri > Cep Faturan ile Öde"yi seç veya "Cüzdan" dan Paycell’i seç, Veya n11 mobil uygulamasında "Ödeme Yap > Paycell ile Öde"yi seç, Cep telefonu numaran ve Paycell uygulaması ile giriş yap ve “Paycell Hazır Limitim” seçeneğini seç.

Paycell’lilere Özel Fırsatla Alışverişini Yap

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme nedir? Turkcell Mobil Ödeme anlaşmalı Paycell noktalarında sadece cep telefonu numaranızı kullanarak kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Yaptığınız harcamalarınızı Turkcell faturanıza yansıtarak veya TL bakiyenizden düşerek ödemenizi yaparsınız.
n11'e özel Turkcell Mobil Ödeme kampanyası nedir? n11'de Turkcell Faturama Yansıt seçeneği ile tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize özel, bir sonraki alışverişte geçerli 25 TL hediye edilecektir.
n11'e özel Turkcell Mobil Ödeme kampanyası ne zamana kadar geçerlidir? 06 Eylül 2021, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan kimler faydalanabilir? Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir.
Kampanyaya nasıl katılırım? Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL N11 yazılıp 2255’e SMS göndermeniz veya Paycell uygulaması > Fırsatlar alanındaki HEMEN KATIL butonuna tıklamanız gerekmektedir. Katılım ücretsizdir
n11'de Turkcell Mobil Ödeme nasıl kullanılır?
  • n11.com web sitesinden alışveriş yapıyorsanız “Ödeme Seçenekleri” adımında “Cep Faturan ile Öde”yi seçerek veya “Cüzdan” dan Paycell seçerek işlem yapabilirsiniz.
  • n11 mobil uygulamasından ise “Ödeme Yap” adımında "Paycell ile Öde"yi seçerek işlem yapabilirsiniz.
  • Cep telefonu numaranız ve Paycell şifren ile giriş yaptıktan sonra “Paycell Hazır Limitim” seçeneğini seçerek ilerleyebilirsiniz.
Kampanyadan nasıl faydalanırım? Kampanyaya katıldıktan sonra n11’de "Turkcell Faturama Yansıt" seçeneği ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişe, bir sonraki alışverişte geçerli 25 TL hediye edilecektir.

Kampanyadan yararlanmak için hediye tutar hariç 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.
25 TL hediye tutarı nasıl kullanırım? Alışveriş sonrası kazanılan hediye para, harcama yapılan Turkcell hattına anında yüklenecektir.

Yüklenecek 25 TL hediye tutarı, n11'den mobil ödeme yöntemi seçerek yapacağınız bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Hediye tutar, bir sonraki alışverişte satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve kalan tutar varsa Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşülecektir. Satın alınan ürün tutarı, hediye para tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.
Hediye edilen tutarı nerede görüntüleyebilirim? Hediye tutarı, Paycell uygulaması Hediye Dünyam – Kuponlarım bölümünden görüntüleyebilirsiniz.
Hediye tutar ne zamana kadar geçerlidir? Hediye tutarın geçerlilik süresi 1 haftadır. 1 hafta içinde kullanılmayan hediye tutar geri alınacaktır.
Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabili miyim? Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilir.

* Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

**n11 ve Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.