Telefon, Bilgisayar, TV & Beyaz Eşya - Kupon Kampanyası
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli?

İndirim Telefon & Aksesuarları , Bilgisayar, Beyaz Eşya ve Televizyon & Ses Sistemleri kategorisinde geçerlidir. Kampanya Sim Kart, Hat, Paketler, DJ Ekipmanları ve Pikap kategorisinde geçerli değildir.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Kampanya ne zamana kadar geçerli?

Kampanya 10 Ağustos 2018 saat 23.59'a kadar geçerlidir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim?

Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir. Kuponlar 10000 adetle sınırlıdır.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

Elektronik haftasonu kupon kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 9-10 Ağustos günü, Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, Televizyon ve Ses Sistemleri ve Beyaz Eşya kategorlerinden tek seferde yaptıkları 750 TL ve üzeri alışverişlerde 33 TL, 2500 TL ve üzeri alışverişlerde ise100 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.