Kampanya Hakkında

1-2 Haziran tarihleri arasında Telefon & Aksesuarları kategorisinden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 55 TL indirim kuponu n11.com'da!

Kuponu Nasıl Kullanırım?

 • Adım 1

  Kuponlar Hesaba

  telefon55 kodlu kuponu hesabına yükle

 • Adım 2

  İftardan Sahura

  Kuponu akşam 6'dan sabah 6'ya,
  Telefon kategorisinden yapacağın
  1500 TL ve üzeri alışverişlerde kullan

 • Adım 3

  Son Gün 2 Haziran

  Kuponun 2 Haziran 2017 saat 05.59'a kadar geçerli olduğunu unutma

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim? Hesabınızdaki kuponlarım kısmından, "telefon55," kodlu yeni kupon girerek indirim kuponunu hesabınıza tanımlayabilirsiniz.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 2 Haziran 2017 saat 05.59'a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? İndirim Telefon & Aksesuarları kategorisinde Sim Kart, Hat, Paketler hariç diğer kategorilerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

KUPONU YÜKLE