n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Telefon Aksesuarlarında %10 İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 13 Ocak 2021, saat 23.59’a kadar Kılıf, Ekran Koruyucu, Şarj Cihazı, Kablo, Araç Kiti & Telefon Tutucu kategorilerinden yapacakları 30 TL ve üzeri alışverişlerde %10 İndirim kazanıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 13 Ocak 2021, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kampanya; Kılıf, Ekran Koruyucu, Şarj Cihazı, Kablo, Araç Kiti & Telefon Tutucu kategorilerinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir.
Kampanyadan kazanılabilecek en yüksek indirim tutarı nedir? Kampanyadan kazanılabilecek en yüksek indirim tutarı 15 TL’dir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.