Kampanya Detayı

n11.com üyeleri, 09-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında "Bot & Tekne" ve "Deniz Motorları" kategorilerinde tek seferde yapacakları 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %10 anında indirim kazanıyor.

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

"Bot & Tekne" ve "Deniz Motorları" Kategorilerinde 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde %10 Anında İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 09-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında "Bot & Tekne" ve "Deniz Motorları" kategorilerinde tek seferde yapacakları 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %10 anında indirim kazanıyor.
Kampanyadan en fazla ne kadar indirim kazanabilirim? Kampanyadan kazanılacak maksimum indirim tutarı 1000 TL’dir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? "Bot & Tekne" ve "Deniz Motorları" kategorisinde geçerlidir.
%10 anında indirim için ne kadarlık alışveriş yapmam gerekir? 1000 TL ve üzeri alışverişlerde sepet toplamından anında %10 indirim düşülecektir.
Kampanya ne zamana kadar devam ediyor? Kampanya 12 Ağustos 2018 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda indirim kazanma hakkı elde edilir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir.
İndirim kullandığım alışverişte iptal veya iade süreci nasıl oluyor? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.