n11

Nasıl Kupon Kazanırım?

Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

 • Kuponlar Hesaba

  3 -14 Şubat tarihleri arasında
  sevgili3, sevgili5, sevgili11, sevgili100 kupon kodlarından birini hesabına yükle
 • Her Gün 1 Kupon

  Her gün 00.00 - 23.59 saatleri arasında 1 adet olmak şartıyla kupon yükleyebileceğini unutma
 • 3 Gün Aktif

  Kuponları hesabına yükledikten sonra 3 gün içinde kullan
Tüm Ürünleri Gör

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Sevgililer Günü Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 3 - 14 Şubat 2020 tarihlerinde her gün 00.00 - 23.59 saatleri arasında 5 TL, %11, %3 ve 100 TL değerindeki kuponları hesaplarına yükleyerek 3 gün içinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanılabilirler.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim? Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, yüklendiği tarihten itibaren 3 gün içinde kullanılmalıdır. 3 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Kazanılacak en yüksek indirim tutarı nedir? - 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kupon 5 TL değerindedir.
- 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %11 değerindeki kupondan kazanılacak en yüksek indirim tutarı 44 TL’dir.
- 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %3 değerindeki kupondan kazanılacak en yüksek indirim tutarı 66 TL’dir.
- 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kupon 100 TL değerindedir.
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar, günlük adetlerle sınırlıdır.
- Her gün, 75 TL değerindeki kupondan 3.000 adet,
- 150 TL değerindeki kupondan 6.000,
- 1.000 TL değerindeki kupondan 5.000,
- 3.000 TL değerindeki kupondan 3.000 adet mevcuttur.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, her gün 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarihler arasında her gün hesabına kupon yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? - Kupon (Kupon kodu: sevgili5), 3 gün içinde yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
- Kupon(Kupon kodu: sevgili11), 3 gün içinde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
- Kupon(Kupon kodu: sevgili3), 3 gün içinde yapılacak, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
- Kupon (Kupon kodu: sevgili100), 3 gün içinde yapılacak 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? 5 TL değerindeki indirim kuponu, Yatırımlık Altın & Gümüş; Dijital Kodlar & Ürünler; Oto Lastik; Uzatılmış Garanti; Cep Telefonu; Tuşlu Telefon; Giyilebilir Teknoloji; Sim Kart, Hat, Paketler; İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar; Cep Telefonu Aksesuarları (Bluetooth Kulaklık; Taşınabilir Şarj Cihazı; Çevirici & Dönüştürücü; Hafıza Kartı; Telefon Askısı; Kamera; Kalem kategorilerinde); Projeksiyon Cihazı; Yazıcı; Tarayıcı; Şerit (Yazıcı); Aksesuar & Yedek Parça (Kablolar, Adaptör & Çevirici, Diğer, Bilgisayar Yedek Parça, USB Aksesuarları; CD & DVD Sarf Malzemeleri; Taşınabilir Disk Aksesuarları; Monitör Kolu ve Standları; Kompresör kategorilerinde); Dizüstü Bilgisayar; Masaüstü Bilgisayar; iPad & Tablet; Bilgisayar Bileşenleri; Yenilenmiş ve İkinci El Dizüstü Bilgisayarlar; Çevre Birimleri; Modem & Ağ Ürünleri; Yedekleme Ürünleri; Oyun & Yazılım; Ofis Elektroniği; Sunucu ve Aksesuarları; Kampanya; Toplu Satış; Toptan Satış; Fırsat Kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

%11 değerindeki indirim kuponu, Yatırımlık Altın & Gümüş; Dijital Kodlar & Ürünler; Oto Lastik; Uzatılmış Garanti; Cep Telefonu; Tuşlu Telefon; Giyilebilir Teknoloji; Sim Kart, Hat, Paketler; İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar; Cep Telefonu Aksesuarları (Bluetooth Kulaklık; Taşınabilir Şarj Cihazı; Çevirici & Dönüştürücü; Hafıza Kartı; Telefon Askısı; Kamera; Kalem kategorilerinde); Projeksiyon Cihazı; Yazıcı; Tarayıcı; Şerit (Yazıcı); Aksesuar & Yedek Parça (Kablolar, Adaptör & Çevirici, Diğer, Bilgisayar Yedek Parça, USB Aksesuarları; CD & DVD Sarf Malzemeleri; Taşınabilir Disk Aksesuarları; Monitör Kolu ve Standları; Kompresör kategorilerinde); Dizüstü Bilgisayar; Masaüstü Bilgisayar; iPad & Tablet; Bilgisayar Bileşenleri; Yenilenmiş ve İkinci El Dizüstü Bilgisayarlar; Çevre Birimleri; Modem & Ağ Ürünleri; Yedekleme Ürünleri; Oyun & Yazılım; Ofis Elektroniği; Sunucu ve Aksesuarları; Kampanya; Toplu Satış; Toptan Satış; Fırsat Kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

%3 değerindeki indirim kuponu, Yatırımlık Altın&Gümüş; Dijital Kodlar & Ürünler; Oto Lastik; Uzatılmış Garanti; Sim Kart, Hat, Paketler; İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar; Kampanya; Toplu Satış; Toptan Satış; Fırsat Kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

100 TL değerindeki indirim kuponu, Yatırımlık Altın & Gümüş; Dijital Kodlar & Ürünler; Oto Lastik; Uzatılmış Garanti; Sim Kart, Hat, Paketler; İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar; Kampanya; Toplu Satış; Toptan Satış; Fırsat Kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez. Geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Yol arkadaşınızı, sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek, onu birbirinden farklı hediyelerle şaşırtmak ve ona verdiğiniz değeri bir kez daha göstermek için harika bir fırsat: Sevgililer Günü! Belki de sevgilinizin ya da eşinizin bütün yıl boyunca en sabırsızlandığı ve en çok merak ettiği günlerden biridir. Sabırsızlıkla beklenen ve sevgililerin birbirlerini düşünerek aldığı hediyeleri vermek için tüm yıl geri sayım yapanlar için beklenen gün geldi çattı! Her yıl 14 Şubat gününde, dünyanın dört bir yanında kutlanan Sevgililer Günü, sevgili ve eşlerin birlikte romantik anlar geçirdiği, birbirlerine tatlı sürprizler yaptığı ve aşklarını taçlandırdığı, romantizm ve sevgi dolu bir gündür. Çiçeği burnunda çiftler ve romantizmi asla es geçmeyen karı-kocalar için en anlamlı günlerden biri olan Sevgililer Günü, sevgilinize ya da eşinize olan sevginizi göstermenin en güzel yollarından bir tanesi. Eğer siz de bu özel günde sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek için Sevgililer Günü hediyesi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz! Sevgililer Günü hediye seçenekleri ve sevgiliye hediye bayan için farklı seçeneklerine buradan göz atmanız mümkün. Onu romantik bir akşam yemeğine davet etmek, tüm gün birlikte çocuklar gibi eğlenmek, hoş bir çiçek almak ve anlamlı bir Sevgililer Günü hediyesi vermek bile sevdiğinizi bu özel günde mutlu eder ve ona verdiğiniz değeri hissettirir. Haydi, şimdi Sevgililer Günü hediyesi alma vakti!
Birbirinden Özel Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer Günü'nün en önemli özelliği, alınan hediyeden ya da yapılan aktiviteden çok, bu anlamlı günü partnerinizle bir arada geçirmektir, değil mi? Bu nedenledir ki Sevgililer Günü hediyesi olabilecek en güzel seçeneklerden biri de birlikte yapacağınız bir tatil! Sevgililer Günü tatil turları seçenekleri, birçok kişinin eşini ya da sevgilisini şaşırtmak için tercih ettiği hediyelerden bir tanesi niteliğinde. Onunla birlikte daha önce ziyaret etmediğiniz bir şehri keşfetmek, görmediğiniz tarihi ve estetik güzellikleri birlikte deneyimlemek ya da bir tatil kasabasında sevgi ve aşk dolu bir hafta sonuna imza atmak sizce de oldukça romantik değil mi? Üstelik sevgiliyle gidilecek yerler hayli fazla… Bu Sevgililer Günü’nde hediyeniz bir uçak bileti olsun ne dersiniz? Dilerseniz Sevgililer Günü tatil paketlerine de göz atabilir ve hayatınızdaki o değerli insana hiçbir zaman unutmayacağı bir tatil hediye edebilirsiniz. Bir tatilden ziyade daha kısa bir şehir dışı kaçamak planı peşindeyseniz, birbirinden romantik hafta sonu turlarına da katılarak her açıdan düşünülmüş bu özel turlar sayesinde unutulması zor bir mini-tatil geçirebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgiliye hediye kutusu alma ken güzel fikirlerden biridir. Bir kadına hediye almak ne kadar kolaysa erkeğe hediye almak da o kadar zordur derler; halbuki hiç de öyle değil! Her ne kadar kadınlar için alınabilecek hediyeler arasında tekstilden çantaya, ayakkabıdan takıya, makyaj malzemesinden iç çamaşırına çeşit çeşit hediye seçeneği mevcut olsa da, artık erkek sevgiliye hediye yelpazesi de en az kadınlarınki kadar çeşitli. Bir erkek için alınabilecek hediyelerin kadınlara oranla daha kısıtlı ve az çeşitli olduğunu düşünen hanımlar; doğru adrestesiniz! 14 Şubat hediyeleri erkekler için farklı alternatiflerle burada sizlerin beğenisine sunuluyor. Eğer siz de erkek sevgiliye hediye konusunda çeşit derdinden muzdaripseniz, aradığınız hediyeyi kolayca sayfamızda bulabilirsiniz. Birbirinden kaliteli erkek bakım ürün setleri, hem ellerini hem kalbini ısıtacak bere ve eldiven setleri, şıklığına şıklık katacak gömlekler, teknoloji tutkunu eşinizin yeni gözbebeği olacak elektronik ürünler ve çok daha fazlası, erkek sevgiliye hediye erkek önerilerimiz arasında sizleri bekliyor. Gelin bu önerilerimize daha yakından bakalım...
Sevgililer Günü hediyeleri söz konusu olunca erkek sevgiliye hediye fikirleri arasında çoğunlukla en çok ilgi görenler, tabii ki teknolojik cihazlar oluyor. E kabul edelim; hangi erkek bu zamana kadar son model teknolojik bir cihazı geri çevirmiş ki? Siz de erkek arkadaşınıza ya da eşinize tablet, akıllı cep telefonu ya da konsol oyunları gibi birbirinden trend ve teknolojik cihazlar arasından bir armağan seçebilirsiniz. Erkek sevgili için alınabilecek en romantik sürprizlerden bir diğeri de tabii ki kişiye özel hediyeler. Siz de üzerinde sevgilinizin adının yazdığı bir deri cüzdan, dolma kalem, çakmak ya da diğer şık ürünlerden birini ona özel hazırlatabilirsiniz. Bütçenize göre değerlendirebileceğiniz Zippo çakmak, gümüş ya da altın kol düğmeleri gibi aksesuarlar veya erkek kol saati de ömür boyu kullanılacak, kaliteli ve şık hediyeler arasında. Ayrıca hediye seçmekte zorlanıyorsanız yine oldukça özel ve anlamlı hediye fikirleri arasında olan parfüm çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Sevgilinizin her daim kullandığı parfümü ona hediye ederek kokunun ona ne kadar yakıştığı mesajını verebilir, o da olmadı yepyeni bir koku alarak onu değişikliğe davet edebilirsiniz. Seçim sizin!

Kadın Sevgiliye Hediyeler İçin Doğru Adres

Erkek sevgiliye hediye almak nispeten zorlayıcı olsa da kadınlara hediye almanın bir o kadar kolay ve keyifli bir aktivite olduğu kesin! Kadınlara hediye önerileri arıyorsanız; sadece makyaj malzemeleri ve aksesuar kategorilerinden bile yüzlerce farklı çeşit seçme imkanınız bulunuyor. Bu kadar bol çeşit arasında doğru seçimi yapmak ve sevdiğiniz kadına özel olduğunu hissettirmek de kolay iş değil tabii... Bunu yapabilmek için seçenekleriniz arasından ona en çok yakışacak olan ürünü seçmeniz ve onu çok iyi tanıdığınızı belli etmeniz gerekiyor. Nasıl mı?
Kadın sevgiliye hediye fikirleri oldukça geniş bir yelpazede değerlendirildiği için küçük sürprizler bile kız arkadaşınızı ya da eşinizi özel hissettirmeye yetebilir. Sevgililer Günü'nün simgelerinden olan kırmızı güller ve onun yanında hediye edebileceğiniz kırmızı renkli, leziz bir çikolata kutusu ya da hediye altın kolye sevdiğiniz kişiyi tahmin ettiğinizden de mutlu edebilir. Tabii ki kadınlara sürpriz yapmak için birçok farklı hediye seçeneği var. Ev eşyalarından giyim ürünlerine, parfümden mücevher ve takılara, elektrikli mutfak aletlerinden yeni bir cep telefonuna birçok ürün, kadınların ilgisi hali hazırda çekiyor. Onun için alacağınız özel bir parfüm, parfümü sıktığı her an sizi hatırlamasını sağlayacak, her zaman takabileceği şık bir kolye ise sevginizin simgesi olarak onun kalbine yakın yaşayacaktır. Gümüş takı seti, şık ve alımlı bir saat ya da göz alıcı bir altın kolye seçeneklerini de değerlendirmeniz mümkün. Kadınların asla hayır diyemediği bir diğer ürün grubu da tabii ki ayakkabılar ve çantalar. Ona alacağınız bir topuklu ayakkabı ya da deri çanta ile onu çok mutlu edeceğiniz kesin!

Küçük Sürprizler ile Onu Mutlu Edin

Sevgililer Günü, çiftlerin birbirine olan hislerini doyasıya yaşayıp, birlikte keyifli bir gün geçirmeleri için adanmış, sevgi ve aşk dolu, harika bir gün! Tabii ki sevdiğimiz kişiye olan aşkımızı yılın yalnızca bir gününde değil, her günü dile getirmeli ve ona verdiğimiz değeri hissettirmeliyiz, değil mi? Ona hoş bir sürpriz yapmak için bir fırsat olan bu günü de değerlendirmenin zararı olmaz elbet... Siz de kıyafetten tatil fırsatlarına, mücevherden kişiye özel hediyelere birçok hediye opsiyonu bulabileceğiniz n11.com mağazalarını ziyaret edebilir, sevgilinize özel hediyeyi seçerek mutluluğunuza mutluluk, aşkınıza aşk katabilirsiniz. Sevgiliye hediye ne alınır diye düşünüyorsanız sayfamızı incelemeyi unutmayınız!


En Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri Nelerdir?

Sevgilinize 14 Şubat’ta alabileceğiniz ışıklı kar küreleri, müzik kutuları, kalpli mumlar, özel tasarım lambalar, tasarım kolyeler ve bileklikler ile sürpriz yapabilir, romantik bir Sevgililer Günü geçirebilirsiniz.

Sevgilime Ne Hediye Almalıyım?

Sevgilinize alabileceğiniz anlamlı hediyeler arasında takı ve aksesuar, kol saati, çanta gibi pek çok seçenek mevcuttur. Sevgilinize en özel hediyeyi seçmek istiyorsanız kişiye özel hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

En Uygun Sevgililer Günü Hediyeleri Nelerdir?

Sevgililer Günü atmosferini yaşatacak renkli led ışıklar, soğuk kış günü içinizi ısıtacak termoslar, günün her anı beraberinizde olacak çanta ve cüzdanlar Sevgililer Günü’nde sevgilinize alabileceğiniz uygun hediyeler arasındadır.

Erkeklere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri Nelerdir?

14 Şubat hediyeleri erkek için birbirinden özel ürünler mevcuttur. Şık giyim ürünlerinden, elektronik aletlere kadar geniş bir listeye sahipsiniz! Daha gündelik ve pratik bir hediye düşünüyorsanız erkek bakım setlerini inceleyebilirsiniz.

Kadınlara Özel Sevgililer Günü Hediyeleri Nelerdir?

Bayan yılbaşı hediyesi söz konusu olduğunda, alternatifler çok genişliyor. Kişisel bakım ürünleri, kadınlar için en sık tercih edilen yılbaşı hediyeleri arasında bulunuyor. Şık kıyafetler ve aksesuarlar, evler için dekorasyon ürünleri, küçük ev aletleri ve teknolojik ürünleri de göz önünde bulundurarak, ister büyük ister küçük olsun anlamlı bir hediye seçebilirsiniz.

Blog11

 • Kadınlara Özel 14 Şubat Hediyeleri

  14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken erkeklerin hediye seçimi telaşı da giderek artıyor. Her ne kadar her sene aynı gün, aynı saatte buluşuyor olsak da erkeklerin “14 Şubat hediyeleri ne olabilir?”

  Devamını oku »
 • Sevgiliyle Gidilecek Yerler

  Hazır Sevgililer Günü de yaklaşıyorken sevgiliyle gidilecek yerler listesi yapmanın tam zamanı! Sevgiliyle gidilecek yerler önerilerimizden birini seçerek bu yılki Sevgililer Günü’nüzü geçireceğiniz yeri belirleyebilir...

  Devamını oku »
 • Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

  Erkek sevgiliye hediye almak biraz çetrefelli olsa da hayli zevklidir. Sevdiğinize sevginizi anlatmanın en güzel yöntemlerinden olan hediyeleşmeyi sadece bir güne de sığdırmamak gerekir.

  Devamını oku »