Galaxy S9 S9+

İşte Galaxy
S9 S9+

Kamera. Hayal edildi, yeniden tasarlandı.

Galaxy S9

Gear Sport Akıllı Saat hediyesiyle birlikte.

SİPARİŞ VER
Galaxy S8

Kamera. Hayal edildi, yeniden tasarlandı.

AR emoji
Low Light
Ultra Ağır Çekim
Çift Diyafram

Canlı Çeviri

Okuyamadıklarınızı bile anında okuyan kamera.

İhtiyacınız olduğunda gerçek zamanlı çeviri yapın. Hazır olun, Canlı Çeviri dünyaya başka bir gözle bakmanızı sağlayacak!

*Kullanılabilir işlev ve özellikler ülkeye göre değişebilir.
*Samsung Hesabınızda oturum açmanız ve veri ağı (Wi-Fi veya internet bağlantısı) gereklidir. Çeviri hızı, internet bağlantısı ve kelime sayısına göre değişebilir. Bu özellik belirli dillerle sınırlıdır.
Tüm dil seçenekleri için https://www.samsung.com/global/galaxy/apps/bixby/vision/ adresini ziyaret edin.

Surround sound stereo hoparlörler

AKG stereo hoparlörler ile Dolby Atmos sesi size getiren telefon.

AKG stereo hoparlörlerin net sesi sayesinde her hareketi en doğal haliyle duyarsınız. Dolby Atmos ise size sinemadaymış gibi bir ses deneyimi sunarak sesleri zengin ve canlı şekilde duymanızı sağlar.

Speakers

Toza ve suya karşı dayanıklılık

Suya dayanıklı telefonlarla ıslanmaktan korkmayın.

Dışarı çıkıp ıslanmaktan korkmayın. Galaxy S9 ve S9+ IP68 derecelendirmesine sahiptir. Onunla yağmur yağarken mesajlaşmak veya fotoğraf çekmek için durmanıza gerek yok.

*IP68 derecelendirmesi: 30 dakikaya kadar maksimum 1,5 metrede ve temiz suda test edilmiştir. Islanırsa kurulayın, kalıntı varsa durulayın.

Gear Sport Akıllı Saat
hediyesiyle birlikte.

  SİPARİŞ VER
Bundle

Kutuda neler var

Kutu

Aksesuar

  1. Cihaz
  2. Kulaklık
  1. Sim Kart Pimi
  2. USB Kablo
  1. USB Bağlantı Adaptörü (USB type-C)
  2. USB Güç Adaptörü
*Kutudaki aksuarlar ülkeye göre değişebilir.

Karşılaştırma

Galaxy S8+

Arka Kamera
Dual Pixel | 12MP AF | OIS
Düşük ışık: ƒ1.7


Ön kamera
Selfie: 8MP AF (ƒ1.7)
Yavaş çekim video
FPS: 240
Dijital Karakter
Kişiselleştirilmemiş Emoji


Ekran
Çözünürlük: 529 ppi
Ekran boyutu: 6.2"
Hafıza
RAM: 4GB
Dahili Hafıza: 64/128 GB
Eklenebilir Hafıza: 400GB kadar MicroSD
Pil Kapasitesi
3500 mAh

Galaxy S9

Arka Kamera
Super Speed Dual Pixel | 12 MP AF | OIS
Düşük ışık: Wide ƒ1.5 -2.4 | Dual Aperture
Ön kamera
Selfie: 8MP AF (ƒ1.7)
Yavaş çekim video
FPS: 960
Dijital Karakter
Kişiselliştirilmiş ifadesel AR Avatar
Emoji Kişiselliştirilmiş | Sosyal Medya uyumlu
Ekran
Çözünürlük: 529 ppi
Ekran boyutu: 5.8"
Hafıza
Ram: 4GB
Dahili Hafıza: 64/128/256 GB
Eklenebilir Hafıza: 400GB kadar MicroSD
Pil Kapasitesi
3000 mAh

Galaxy S9+

Arka Kamera
Super Speed Dual Pixel | 12 MP AF | OIS
Düşük ışık: Wide ƒ1.5 -2.4 | Dual Aperture | Tele-photo ƒ2.4
Ön kamera
Selfie: 8MP AF (ƒ1.7)
Yavaş çekim video
FPS: 960
Dijital Karakter
Kişiselliştirilmiş ifadesel AR Avatar
Emoji Kişiselliştirilmiş | Sosyal Medya uyumlu
Ekran
Çözünürlük: 529 ppi
Ekran boyutu: 6.2"
Hafıza
RAM Size: 6 GB
Dahili Hafıza: 64/128/256 GB
Eklenebilir Hafıza: 400GB kadar MicroSD
Pil Kapasitesi
3500 mAh

Samsung Galaxy S9/S9+ Ön Alım Kampanya Koşulları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Kampanya, kampanyaya katılan tüm Samsung Galaxy S9/S9+ offline satış noktalarında(Samsung bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktaları) yapılan satışlar ve kampanyaya katılan online satış kanallarında (shop.samsung.com/tr ve kampanyaya katılan 3.taraf online kanallarında ) yapılan satışlar olarak ikiye ayrılmaktadır ve koşulları farklıdır. Tüketici kampanyaya katılarak, ürün teslimatının ürün bedeli ödeme anında yapılmamasını kabul etmekte; ürün teslimatının 16 Mart 2018 ve sonrası için planlandığını bilmektedir. Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.

Kampanya, 26 Şubat - 22 Mart 2018 (23:59) tarihleri arasında, Samsung tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden ön satışa sunulmuş, Samsung Galaxy S9(SM-G960) veya Samsung Galaxy S9+ (SM-G965) model cep telefonu (Ürünler) satın alarak belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir.

Samsung çalışanlarının satın almış olduğu ürünler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürüne kadar yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.

Tüketiciler 26 Şubat - 22 Mart 2018 (23:59) tarihleri arasında Kampanyaya katılan Samsung Galaxy S9 veya S9+ satış noktalarının herhangi birinden almış oldukları Ürün için, kampanya koşullarını yerine getirmeleri kaydıyla 400 TL (KDV Dahil) değerinde hediye çekine hak kazanacaklardır.

Hediye çeki sadece https://shop.samsung.com/tr web sitesinde ve sadece aksesuar alımlarında kullanılabilir. Ancak Ürün'ün Samsung franchise bayilerinden (https://shop.samsung.com/tr web sitesinde yer almaktadır) alınması halinde, sadece satışın yapıldığı ilgili Samsung bayisinde kullanılacak olup, Ürün'ün diğer satış noktalarından alınması halinde, hediye çeki sadece https://shop.samsung.com/tr web sitesinde kullanılabilecektir.

Tüketiciler, 26 Şubat - 22 Mart 2018 (23:59) tarihleri arasında kampanyaya katılan online satış kanallarından Ürün almaları ve kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda, yukarıda belirtilen 400-TL hediye çeki veya hediye çeki yerine tercihlerine bağlı olarak Samsung marka Gear Sport saat hediyesinden faydalanabilirler. Şüpheye mahal vermemek üzere tüketiciler 2 hediyeden aynı anda yararalanamazlar, seçimlerine bağlı olarak sadece bir hediye kendilerine tanımlanır.

Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung marka Gear saat ürüne ilişkin tüketici tarafından renk seçimi yapılamayacak olup, stoklarla sınırlıdır.

Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Mağazalardan fiziken gerçekleşmiş Ürün alımları için, tüketicilerin, ilgili ödemeyi yaptıkları satış noktasına başvurarak Ürün'ü teslim almaları gerekmektedir. Sadece 400-TL hediye çekini kullanacak olan tüketiciler için geçerli olmak üzere Tüketiciler Ürün'ü fiziken teslim almalarını takiben (planlanan teslimat tarihi 16 Mart 2018 sonrasıdır) www.shop.samsung.com/tr'ye üye olup, akabinde www.shop.samsung.com/tr/s9-hediye-ceki sayfasından kampanya başvurusu yapacaktır. Tüketiciler bahsekonu sayfada çıkan formu eksiksiz ve hatasız doldurmalı, ürün faturasının 1.nüshasının (orijinal nüsha) fotoğrafını çekerek sisteme yüklemelilerdir. Başvuru fatura üzerindeki isim/ünvan üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Formun eksiksiz doldurulduğu, okunaklı faturanın yüklendiği ve kampanya şartlarının eksiksiz yerine getirildiği durumlarda, başvurunun hediye çeki için uygun olduğuna karar verilir ve hediye çeki kod numarası başvuru tarihinden itibaren en geç 7 işgünü içerisinde e-posta veya SMS yolu ile tüketiciye bildirilecektir.

Her bir hediye çek kodu tek seferlik alışverişte geçerli olup, hediye çeki kodu www.shop.samsung.com/tr web-sitesinde sepetim ekranındaki "Promosyon Kodu" alanına girilerek kullanılacaktır. Hediye çeki kodu için son başvuru tarihi 31 Mart 2018, son kullanım tarihi 30 Nisan 2018'dir (23.59).

Her bir hediye çeki kodu kullanımında miktar bölünemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez, başka kampanyalarla birleştirilemez. Seçilen ürün bedeli hediye çeki tutarından düşükse, kalan tutarın iadesi talep edilemez, kalan tutar için tüketici hakkından vazgeçmiş sayılır.

www.shop.samsung.com/tr sitesinden, hediye çeki kullanılarak alınan aksesuar ürünlerinin teslimatı tüketici tarafından belirtilen posta adresine kargo ile yapılacaktır; Samsung adres bilgilerinin eksik/hatalı olması durumunda sorumlu değildir.

Tüketicilerin kampanyaya katılan online satış noktalarından ön alım yapmaları durumunda geçerli olacak, Samsung marka Gear Sport hediyesi ise, ön alımla aldıkları Samsung Galaxy S9 veya Samsung Galaxy S9+ cihazı ile birlikte web sitesinde belirttikleri adrese teslim edilecektir.

Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kodları ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye kodlarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'dan doğan istisnalar hariçtir.) Hediye Gear Sport saatin tavsiye edilen son tüketici fiyatı www.shop.samsung.com/tr web sitesinde yayınlanmaktadır.

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Hediye çekinin kullanıldığı ürünler için düzenlenecek fatura hediye çeki tutarı kadar eksik düzenlenecektir. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası'na (https://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile Samsung mağaza listesi www.samsung.com/tr web sitesindedir.