n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Sağlık, Hijyen & Ağız Bakım Ürünlerinde sepette ek indirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri; 12 – 15 Ekim 2021 tarihleri arasında, Sağlık, Hijyen & Ağız Bakım ürünlerinden yapacakları 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %11 sepette ek indirim kazanıyor. Sepet tutarı arttıkça, indirimler katlanarak artmaya devam ediyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Sağlık & Hijyen Ürünlerinden tek seferde gerçekleştireceğiniz 200 TL ve üzeri ilk alışverişte indirim tutarı sepetinize yansıtılacaktır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 15 Ekim 2021, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
En yüksek indirim tutarı nedir? En yüksek indirim tutarı 100 TL’dir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kampanya; Masaj Aletleri & Şilteleri, Hava Temizleme ve Nemlendirme Ürünleri, Basküller, Medikal Maske hariç tüm Sağlık, Hijyen & Ağız Bakım ürünlerinde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

* n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

** n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.