Nasıl Kupon Kazanırım?

Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

  • Kuponlar Hesaba

    3-23 Eylül tarihleri arasında okul11 kupon kodunu hesabına yükle
  • Her Gün 1 Kupon

    1 adet olmak şartıyla her gün 00.00 - 23.59 saatleri arasında kupon yükleyebileceğini unutma
  • İndirimli Alışveriş

    3 gün boyunca geçerli %11 indirim kuponunu 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullan

Alışverişe Başla

Alışveriş yapabileceğin ve kuponlarını kullanabileceğin tüm kategoriler

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Okul ihtiyaçlarına özel kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 3-23 Eylül 2018 tarihlerinde her gün 00.00- 23.59 saatleri arasında %11 değerindeki kuponu hesaplarına yükleyerek, 3 gün içinde tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanılabilirler.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim? Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, yüklendiği tarihten itibaren 3 gün içinde kullanılmalıdır. 3 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Maksimum kazanılacak indirim tutarı nedir? %11 değerindeki kupondan maksimum kazanılacak indirim tutarı 33 TL’dir
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar her gün 3.000 adet ile sınırlıdır.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, her gün 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarihler arasında her gün hesabına kupon yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? Kupon (Kupon kodu: okul11), 3 gün içinde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? Kuponlar; Kırtasiye & Ofis; Kitap; Bilgisayar; Ayakkabı & Çanta; Kadın Giyim & Aksesuar; Erkek Giyim & Aksesuar; Çocuk Giyim & Aksesuar; Mücevher & Saat (Yatırımlık Altın&Gümüş kategorisi hariç); Çocuk Kol Saati; Çocuk Güneş Gözlüğü; Altın Takılar; Yaka İğnesi; Çocuk & Genç Odası; Çalışma Masası; Ofis Masası; Bilgisayar Masası; Sandalyeler; Yatak Odası; Karyola, Yatak, Baza; Gardırop; Komodin & Şifonyer; Kitaplık & Raf; Kozmetik & Kişisel Bakım; Ev Tekstili; Spor Giyim & Ayakkabı; Bireysel & Takım Sporları; Fitness & Kondisyon kategorilerinde geçerlidir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.