n11
Okul Kampanyası
  • n11’e Üye Ol, Kuponu Yakala

    31 Aralık 2023 tarihine kadar edu uzantılı e-posta adresinle n11’e üye ol, 40 TL'lik kuponun hesabına hemen yüklensin. Yüklendikten sonraki 7 gün içinde, alt limitsiz tek seferde yapacağın alışverişte keyifle kullan. Üstelik alt limitsiz 40 TL değerinde yeni üyelik kuponu kazanma fırsatını yakala.
  • n11'e Üyeysen E-posta Adresini Doğrula, İndirimi Kaçırma

    Hesabım > Hesap Ayarlarım > Üyelik Bilgilerim > İletişim Bilgilerim sayfasında yer alan edu uzantılı e-posta adresini doğrula, indirimli alışverişe başla.

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Üyelere Özel Kupon Kampanyası nedir?

31 Aralık 2023 tarihine kadar edu uzantılı e-posta adresleri ile n11’e üye olanlar, hesaplarına yüklenen 40 TL’lik indirim kuponunu yüklendikten sonraki 7 gün içinde, alt limitsiz tek seferde yapacakları alışverişte keyifle kullanabilirler.

n11 üyelerinin bu kuponu kazanabilmesi için edu uzantılı e-posta adreslerini doğrulamış olmaları veya Hesabım > Hesap Ayarlarım > Üyelik Bilgilerim > İletişim Bilgilerim sayfasında yer alan e-posta adreslerini doğrulaması gerekir.

Hala n11’e üye olmadıysan sen de edu uzantılı e-posta adresinle üye olup e-posta adresini doğrula, hesabına otomatik olarak kupon yüklensin. Üstelik alt limitsiz 40 TL yeni üyelik kuponu kazanma şansını yakala.

*Sepet tutarları, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak toplam indirim ve puan ile platform üzerinden ödenen kargo bedeli ve kredi kartı vade farkı hariç tutulacak şekilde hesaplanacaktır.

Kupon hangi kategorilerde geçerli?

Yüklenen kupon, www.n11.com web sitesinde, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından; Sim Kart & Hatlar, Fotokopi Kağıdı, Uzatılmış Garanti, Yatırımlık Altın & Gümüş, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış ve Kampanya kategorileri hariç tüm kategorilerde yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Hesabına yüklenen 40 TL’lik indirim kuponunu, yüklendikten sonraki 7 gün içinde kullanılabilirsin.

Kuponu nasıl kullanırım?

Hesabına yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmen yeterli. Sepetim sayfasında Kuponlarım & UçUç Puanım sayfasından kuponu uygulayarak indirimli alışveriş yapabilirsin.

Kuponlar, n11'de yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

Kuponlar, parça parça kullanılamaz veya tekrarlı kullanım yapılamaz. Kupon, tek seferde kullanılabilir.

Kazandığım kuponları nakde çevirebilir miyim?

Kuponlar nakde çevrilemez.

Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur?

Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, kupon alıcının hesabına tekrar yüklenmeyecektir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, orijinal kuponun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kuponun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon tekrar yüklenmez.

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünler satın alınırken kullanılan kupon, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, aynı tutar ile alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, orijinal kuponun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kuponun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon alıcıya kupon n11’in takdirine bağlı olarak tekrar yüklenebilir.

*n11, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11'de kazanılacak olan kuponu haber vermeden iptal edilebilecektir. Ayrıca, n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

*18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.