n11
  • Kupon Kodunu Yükle, İndirimi Yakala

    20 Eylül 2023 23:59'a kadar "mutfak100" kodunu Hesabım > Kuponlarım > Yeni Kupon Gir alanından yükle.
  • İndirimli Alışveriş Fırsatını Kaçırma

    500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100 TL değerindeki kuponu ödeme sayfasında seç, hesaba tanımlanma tarihinden itibaren 3 gün içinde alışverişini 100 TL indirimli yap.

Kupon Kodunu Hemen Kullan

İndirimli alışverişi kaçırma

Kuponu Yükle

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İndirim Kuponu Kodu kampanyası nedir?

n11 üyeleri, 20 Eylül 2023, 23.59'a kadar 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100 TL değerindeki mutfak100 kodlu kuponu hesabına yükleyerek, kuponu hesaba tanımlandıktan sonraki 3 gün içerisinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanabilirler

*Sepet tutarları, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak toplam indirim ve puan ile platform üzerinden ödenen kargo bedeli ve kredi kartı vade farkı hariç tutulacak şekilde hesaplanacaktır.

Kuponu hesabıma nasıl yükleyebilirim?

Kuponlar, www.n11.com web sitesinde, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Hesabım > Kuponlarım > Yeni Kupon Gir alanından kuponlar hesaba tanımlanabilir.

Kupon hangi kategorilerde geçerli?

Yüklenilen kuponlar, www.n11.com web sitesinde, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından; seçili Mutfak Gereçleri ve Elektrikli Mutfak Aletleri kategorilerinde yapılacak alışverişlerde ve özel fiyat avantajı bulunmayan ürünlerde geçerlidir.

  • 100 TL değerindeki “mutfak100” kodu 500 TL ve üzerinde geçerli olup ilk 3500 adet ile sınırlıdır.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponu, hesabına tanımlandıktan sonraki 3 gün içerisinde kullanabilirsin.

Kuponu nasıl kullanırım?

Hesabınıza yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
Kuponlar, n11'de yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
Kuponlar, parça parça kullanılamaz veya tekrarlı kullanım yapılamaz. Kupon, tek seferde kullanılabilir.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile aktif aynı saatteki kampanya içerisindeki kupondan sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir.

Kuponlar tüm ürünlerde geçerli mi?

Kuponlar Mutfak Gereçleri ve Elektrikli Mutfak Aletleri kategorilerindeki özel fiyat avantajı bulunan ürünlerde geçerli değildir.

Kazandığım kuponları nakde çevirebilir miyim?

Kuponlar nakde çevrilemez.

Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur?

Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa bile alıcıya kupon tekrar yüklenmez. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, orijinal kuponun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kuponun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon tekrar yüklenmez.

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünler satın alınırken kullanılan kupon, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, aynı tutar ile alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, orijinal kuponun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kuponun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon tekrar yüklenmez.

*n11, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11'de kazanılacak olan kuponu haber vermeden iptal edilebilecektir. Ayrıca, n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

*18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.