Kampanya Hakkında

14 - 15 Ekim 2017 tarihleri arasında mobil uygulamamızdan yapacağınız alışverişlerinize özel 3 farklı kupon, 3 farklı indirim n11.com'dan hediye!

Kuponu Nasıl Kullanırım?

 • 3 Kupon Birden

  haftasonu11
  haftasonu33 haftasonu111
  kodlu kuponların her birini hesabına yükle

 • Mobil Uygulamaya Özel

  Kuponları sadece mobilden yapacağın alışverişlerde kullanabileceğini unutma

 • 2 Gün Geçerli

  Kuponları 14 - 15 Ekim tarihlerinde kullan

Kupon Tutarı Sepet Tutarı KUPON KODU
11 TL 150 TL haftasonu11
33 TL 500 TL haftasonu33
111 TL 2000 TL haftasonu111

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Mobilde Uğurlu Hafta Sonu kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 14 - 15 Ekim 2017 tarihleri arasında 11, 22 ve 111 TL değerinde 4 kupondan birer adet hesaplarına yükleyerek mobil uygulamadan yapacakları alışverişlerinde indirim kazanıyor.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim? Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım > Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım > Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir. 11 TL kupon için haftasonu11 kodu, 33 TL kupon için haftasonu33 kodu, 111 TL kupon için haftasonu111 girilmelidir.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, 15 Ekim 2017 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar toplamda 15.000 adet ile sınırlıdır. Her kupondan 5.000 adet mevcuttur.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Bir kullanıcı, hesabına 11, 33 ve 111 TL değerindeki 3 kuponu da yükleyebilir. Kullanıcı, hesabına her kupon tutarından 1 adet yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?
 • 11 TL kupon 150 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 33 TL kupon 500 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 111 TL kupon 2000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Bir kullanıcı, hesabı ile kampanyadan bir kez yararlanabilir.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerli? Kuponlar; Altın & Gümüş; Süpermarket; Bebek Bezi & Islak Mendil; Bilgisayar Yedekleme Ürünleri; Sim Kart, Hat, Paketler; Toptan Satış kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KUPONU YÜKLE