n11
Microsoft
  • Bilgisayarınızı Sepete Ekleyin

    Sonra Sepetim sayfasına gidin, Microsoft 365 Bireysel ürününü sepetinize ekleyin
  • Alışverişinizi Tamamlayın

    Bilgisayarınız adresinize ulaşınca Sepetim > Alışverişi Tamamla butonuna tıklayın
  • Hediyeniz E-Postanıza Gelsin

    Microsoft 365 Bireysel hediyeniz 15 iş günü sonunda e-postanıza iletilsin

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Microsoft 365 Bireysel Hediye Kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 25 Ağustos (saat 12.00) - 30 Eylül 2020 (saat 23.59) tarihleri arasında yapacakları Intel Core İşlemcili, Windows 10'lu dizüstü bilgisayar alışverişlerinde 450 TL değerinde Microsoft 365 Bireysel hediye fırsatı kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanırım? Microsoft 365 Bireysel hediye kampanyası, Sepetim sayfasında kasa önü fırsatı olarak sunulacaktır. Seçtiğiniz bilgisayarı sepetinize ekledikten sonra Sepetim sayfasına gidin. Microsoft 365 Bireysel hediye ürününü sepetinize ekleyin.

Hediye fırsatından yararlanabilmeniz için, bilgisayar siparişiniz adresinize ulaştıktan sonra Hesabım > Siparişlerim sayfasından Alışverişi Tamamla butonuna tıklayıp alışverişinizi tamamlamanız gerekmektedir.

Hediye kampanya ürünü adresinize alışverişinizi tamamladığınız takdirde iletilecektir; aksi takdirde hediye ürünün gönderimi yapılmayacaktır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 30 Eylül 2020, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi ürünlerde geçerli? Kampanya, 2. el teşhir ürünleri hariç tüm Intel Core İşlemcili, Windows 10'lu dizüstü bilgisayar alışverişlerinde geçerlidir.
Kazandığım hediye Microsoft 365 Bireysel bana nasıl gönderilir? Hediye ürününüz, dijital kod olarak hesabınızda kayıtlı e-posta adresine dijital ortamda iletilecektir.
Kazandığım hediye Microsoft 365 Bireysel bana ne zaman gönderilir? Hediye ürününüz, siparişiniz size ulaştıktan ve Sepetim sayfasından Alışverişi Tamamla butonuna tıklamanızın ardından 15 iş günü sonra e-posta adresinize gönderilir.
Kampanyada stok kısıtlaması var mıdır? Hediye kampanyası 1.000 adet stokla sınırlıdır. Stoklar tükendiği anda kampanya son bulacaktır.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Hayır, her bir üye kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.