Kurban Bayramı'na Özel Kupon Kampanyası – İndirim Kuponları
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Kampanyayı n11 uygulamasında neden göremiyorum?

Kampanyadan faydalanmak için n11.com uygulamasının en güncel sürümünün indirilmiş olması gerekir. Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com'daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Kuponları hesabıma nasıl yüklerim?

Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir.

Kuponlarda adet sınırlaması var mı?

Kuponlar, her gün 18.000 adet ile sınırlıdır. Her kupondan 3.000 adet mevcuttur.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza, üyelerin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyelerin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, üyelerin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile aktif aynı kampanya içerisindeki kuponlardan sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.

Kuponlar ne zamana kadar geçerli?

Kuponlar, yüklendiği tarihten itibaren 3 gün içinde kullanılmalıdır. 3 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.

Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli?

Yüklenilen kuponlar, Yatırımlık Altın ve Gümüş, Sim Kart ve Hat, TL Yükleme, Toptan Satış Toplu Satış, Özel Satış, Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

Kurban Bayramı Tık Hızında Kupon kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 29 Temmuz – 3 Ağustos 2020 tarihleri arasında 00.00 – 23.59 saatleri arasında kampanya sayfasındaki butona basarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu, 3 gün içinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanabiliyor.

Kuponlar hangi alışverişlerde geçerli?

5 TL değerindeki kupon 75 TL ve üzeri, 11 TL değerindeki kupon 175 TL ve üzeri, 30 TL değerindeki kupon 550 TL ve üzeri, 80 TL değerindeki kupon 1.800 TL ve üzeri, 150 TL değerindeki kupon 3.000 TL ve üzeri, 333 TL değerindeki kupon 8.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.