n11
  • Kupon Kodunu Yükle, İndirimi Yakala

    00.00-23.59 saatleri arasında "kupon200" ve "kupon300" kodunu Hesabım > Kuponlarım > Yeni Kupon Gir alanından yükle.
  • İndirimli Alışveriş Fırsatını Kaçırma

    2.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 200 TL ve 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 300 TL değerindeki kuponu ödeme sayfasında seç; kupon kodunu yüklediğin gün, saat 23.59'a kadar alışverişini 200 TL ve 300 TL indirimli yap.

Kupon Kodunu Hemen Kullan

İndirimli alışverişi kaçırma

Kuponu Yükle

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İndirim Kuponu Kodu kampanyası nedir?

n11 üyeleri, 00:00-23:59 saatleri arasında 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 200 TL değerindeki “kupon200” kodlu kuponu ve 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 300 TL değerindeki “kupon300” kodlu kuponu hesabına yükleyerek, tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanabilirler.

*Sepet tutarları, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak toplam indirim ve puan ile platform üzerinden ödenen kargo bedeli ve kredi kartı vade farkı hariç tutulacak şekilde hesaplanacaktır.

Kuponu hesabıma nasıl yükleyebilirim?

Kuponlar, www.n11.com web sitesinde, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Hesabım > Kuponlarım > Yeni Kupon Gir alanından kuponlar hesaba tanımlanabilir.

Kupon hangi kategorilerde geçerli?

Yüklenilen kuponlar, www.n11.com web sitesinde, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından; Sim Kart & Hatlar, Fotokopi Kağıdı, Uzatılmış Garanti, Yatırımlık Altın & Gümüş, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış ve Kampanya kategorileri hariç tüm kategorilerde yapılacak alışverişlerde ve özel fiyat avantajı bulunmayan ürünlerde geçerlidir.

  • 200 TL değerindeki “kupon200” kodu 2.000 TL ve üzerinde geçerli olup ilk 3600 adet kullanım ile sınırlıdır.
  • 300 TL değerindeki “kupon300” kodu 5.000 TL ve üzerinde geçerli olup ilk 2400 adet kullanım ile sınırlıdır.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponu, kazanılan gün saat 23.59'a kadar kullanabilirsin. Kullanılmayan kuponlar, hesaplardan silinecek ve telafisi yapılmayacaktır.

Kuponu nasıl kullanırım?

Hesabına yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmen yeterli. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsin.
Kuponlar, n11'de yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
Kuponlar, parça parça kullanılamaz veya tekrarlı kullanım yapılamaz. Kupon, tek seferde kullanılabilir.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile aktif aynı saatteki kampanya içerisindeki kupondan sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir.

Kuponlar tüm ürünlerde geçerli mi?

Kuponlar yukarıda belirtilen kategorilerde yer alan ürünler ile özel fiyat avantajı bulunan ürünlerde geçerli değildir.

Kazandığım kuponları nakde çevirebilir miyim?

Kuponlar nakde çevrilemez.

Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur?

Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, orijinal kuponun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kuponun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon tekrar yüklenmez.

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünler satın alınırken kullanılan kupon, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, aynı tutar ile alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, orijinal kuponun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kuponun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon tekrar yüklenmez.

*n11, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11'de kazanılacak olan kuponu haber vermeden iptal edilebilecektir. Ayrıca, n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

*18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.