Kuponları Nasıl Kullanırım?

Çocukları sevindirecek karne hediyeleri için hemen alışveriş yapmaya başla, kazandığın kupon/kuponlarla dilediğin ürünü indirimlerle al

 • Kuponlar Hesaba

  karne11 ve karne 33
  kupon kodlarını her gün hesabına yükle
 • Son Gün 14 Haziran

  10 -14 Haziran arası 150 TL ve 1.000 TL üzeri alışverişlerinde kullan
 • 3 Gün Geçerli

  Kuponları hesabına yükledikten sonra 3 gün içinde kullanmayı unutma

Karne Hediyeni Seç

Çocuklara özel hediyeleri dilediğiniz kategoriden hemen indirimli fiyatlarla alın

Uçuş Ara Uçus Ara Uçus Ara

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Karne Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 10 - 14 Haziran 2019 tarihlerinde her gün 00.00- 23.59 saatleri arasında %11 ve 33 TL değerindeki kuponları hesaplarına yükleyerek 3 gün içinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanabilirler.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim? Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, yüklendiği tarihten itibaren 3 gün içinde kullanılmalıdır. 3 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Kazanılacak en yüksek indirim tutarı nedir? 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %11 değerindeki kupondan kazanılacak en yüksek indirim tutarı 33 TL’dir. 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirim tutarı 33 TL’dir.
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar her gün 10.000 adet ile sınırlıdır. Her kupondan günlük 5.000’er adet mevcuttur.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, her gün 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarihler arasında her gün hesabına kupon yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? Kupon (Kupon kodu: karne11), 3 gün içinde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kupon (Kupon kodu: karne33), 3 gün içinde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? %11 değerindeki indirim kuponu; Çocuk Giyim & Aksesuar; Çocuk Ayakkabı; Spor Giyim & Ayakkabı; Bireysel & Takım Sporları; Bisiklet & Scooter; Outdoor & Kamp; Güneş Gözlüğü; Saat; Altın Takılar; Pırlanta Takılar; Gümüş Takılar; Çelik Takılar; Bujiteri Takılar; Aksesuar; Kitap, Müzik, Film, Oyun; Çocuk & Genç Odası; Ev Tekstili; Uçak Bileti; Tatil & Eğlence Kategorilerinde geçerlidir.

33 TL değerindeki indirim kuponu; Çocuk Giyim & Aksesuar; Çocuk Ayakkabı; Spor Giyim & Ayakkabı; Bireysel & Takım Sporları; Bisiklet & Scooter; Outdoor & Kamp; Güneş Gözlüğü; Saat; Altın Takılar; Pırlanta Takılar; Gümüş Takılar; Çelik Takılar; Bujiteri Takılar; Aksesuar; Kitap, Müzik, Film, Oyun; Çocuk & Genç Odası; Ev Tekstili; Uçak Bileti; Tatil & Eğlence; Cep Telefonu; Cep Telefonu Aksesuarları; Giyilebilir Teknoloji; Bilgisayar Kategorilerinde geçerlidir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Karne Hediyeleri

Yoğun bir okul döneminden sonra çocuğunuzun iple çektiği tatil geldi çattı. Peki siz çocuğunuz için karne hediyesi olarak ne almaya karar verdiniz? Aklınızda, "Karne hediyesi olarak ne alınır?" ya da "Karne hediyesi olarak ne alabilirim?” gibi sorular varsa önerilerimize göz atabilir, çocuğunuz için en uygun olanına karar verebilirsiniz. Karne hediyesi, çocukların okulu sevmesine ve derslerine daha çok motive olmasına yardımcı olmakta. Bu nedenle çocuğunuz için bütçenize uygun bir karne hediyesi alarak onun bir sonraki dönem için motivasyonunu yüksek tutabilirsiniz. Karne hediyesini kazanmak için büyük bir çaba sarf eden çocuğunuzu ödüllendirmenin işte şimdi tam zamanı!

Karne Hediyesi Ne Alınır?

Belki tatil döneminde siz de birkaç gün izin alabilir ve kendinizi yenilemek için yazlık bir tatil bölgesine kampa gidebilirsiniz. Ailenizle birlikte kampa gitmek için ihtiyacınız olanlar arasında outdoor ayakkabıları, outdoor montu, kamp çadırı ve termos gibi ürünler yer almakta. Tüm bu ürünleri indirimli fiyatlarla Spor & Outdoor kategorimizden satın alabilirsiniz. Karne hediyesi okul öncesi dönemindeki çocuğunuza alınacaksa, bir sonraki okul döneminde gereksinim duyabileceği kıyafet, ayakkabı gibi ürünleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuza yeni bir spor ayakkabı ya da eşofman takımı satın alarak da onu sevindirebilirsiniz. Ona spor yapmayı sevdirmek ve onu spora yöneltmek için çeşitli markalar tarafından üretilen spor kıyafetlerini inceleyebilirsiniz. Erkek çocuklarının en sevdiği sporlar arasında futbol yer almakta. Çocuğunuzun rahatça futbol oynayabilmesi için ona yeni bir krampon hediye edebilirsiniz. Krampon modelleri arasından çocuğunuzun severek kullanacağı renkleri tercih edebilirsiniz.

Karne Hediyesi: Ortaokul & Lise Çağındakilere

Tatil boyunca çocuğunuzun vaktini değerlendirmesi ve geri kaldığı derslerini tamamlamasını istiyorsanız ona yeni ders kitapları alabilirsiniz. Böylece çocuğunuz ders kitaplarından geri kaldığı konuları takip edebilecek ve geri kaldığı arkadaşlarına yetişebilecek. Dilerseniz karne hediyeleri olarak yeni roman kitapları alabilir, okuma alışkanlığı kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Tatil, çocuğunuza yeni bir hobi kazandırmak için de en ideal zaman. Uzun bir okul döneminden sonra çocuğunuz sonunda tatile girdi ve kendine ayıracak vakti bulabildi. Yaz tatili döneminde çocuğunuzun vaktini değerlendirebilmesi için ona yeni bir müzik aleti alabilir ya da zihnini geliştirecek hobi oyunlarına yöneltebilirsiniz. Eğer ilgisi ve yeteneği olan bir hobi varsa; bu hobisini geliştirmesi için çeşitli malzemeler ve ekipmanlar satın alabilirsiniz. Sanatsal Malzemeler kategorimizden çeşitli hobilere yönelik malzemeleri inceleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra; karne hediyesi telefon ve karne hediyesi tablet de çocuklara alınabilecek karne hediyeleri arasında yer alıyor.

Minikler İçin Karne Hediyeleri

Anaokulunu ya da kreş dönemini bitiren minikler için de karne hediyeleri satın alabilirsiniz. Miniklerin el becerilerini geliştirmek, zeka gelişimlerine katkı sağlamak ve evdeyken eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olmak için çeşitli oyun ve oyuncaklar satın alabilirsiniz. Puzzle, Lego ve Action Figure ürünleri, çocuğunuzun çok hoşuna gidecek. Ayrıca kız çocukları için dilerseniz Barbie bebekleri ya da kişisel gelişimine yardımcı olacak oyuncaklar satın alabilirsiniz. Ebeveynlerin en çok tercih ettiği karne hediyeleri arasında bir de çocuk giysileri yer almakta. Çocuğunuz için en güzel çocuk kıyafetlerini satın almak için Çocuk Giyim & Aksesuar kategorimizi değerlendirebilirsiniz. Çocuğunuza çok sevineceği bir sürpriz yapmak ve ona yeni bir yaşam alanı oluşturmak için yeni çocuk odası mobilyaları satın alabilirsiniz. Özellikle arabalı yataklar, erkek çocuklarının en sevdiği yatak modelleri arasında yer almakta. Çocuklarınızı mutlu edecek ve onları yeni bir yıla yüksek motivasyonla hazırlayacak karne hediyeleri çeşitlerinin tümünü sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Tüm öğrencilere iyi tatiller!