n11

Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası’ndan Taksitli Ek Hesap kampanyası nedir? n11.com’dan 500 - 5.000 TL aralığında alışveriş yapmak isteyen Türkiye İş Bankası müşterileri, 28.05.2021-07.07.2021 tarihleri arasında, “İş Bankası ile Öde” platformu üzerinden Ek Hesap kullanılabilecek ve limitleri dahilinde 3 ay varan vade fırsatı ve %0 faiz ile Taksitli Ek Hesap seçeneğinden yararlanabilecektir.

İş Bankası müşterilerinin vade başlangıç tarihine (Ek hesap gelecek faiz ödeme günü) göre taksit sayısı vadeden daha küçük olabilecektir. Oluşan taksit tutarları ve adedi İş Bankası tarafından sunulacak olan ödeme planında görülebilmektedir.
Farklı alışveriş tutarları ve vadelerde faiz oranı aynı mı olacak? Diğer vade ve tutarlarda güncel taksitli ek hesap faiz oranı uygulanacaktır.
Ek Hesap limitim yeterli değilse ne yapmalıyım? Ek hesap kullanılabilir limitinin alışveriş tutarı için yeterli olmadığı hallerde İş Bankası müşterileri, İş Bankası dijital kanallarından ve şubelerinden anında ek hesap limit artışı yapabilecektir.
Ek hesabım yoksa ne yapmalıyım? Ek hesabı olmayan İş Bankası müşterileri dijital kanallardan ve şubelerden ek hesap başvurusunda bulunabileceklerdir.
Alışverişimi iptal/iade edersem ne olur? Satın alınan ürünün/ürünlerin n11.com’a iade edilmesi halinde, n11.com tarafından İş Bankası nezdindeki ilgili hesaba iade edilen ürün bedeli ile taksitli ek hesap kapatılacak/ara ödeme yapılacaktır.

*İş Bankası ve n11.com; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.