Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Maximum Mobil kampanyası nedir? Üyeler, 16-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında, n11.com’dan Maximum Kart ile tek seferde gerçekleştirecekleri peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 25 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 50 TL MaxiPuan kazanıyor. Kampanya yalnızca Maximum Mobil’de geçerlidir.
Kampanyaya nasıl katılırım? Maximum Mobil uygulamasında, “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza maximum.com.tr/indir adresinden indirebilirsiniz
Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir miyim? Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilirsiniz.
Kampanyadan en fazla ne kadar MaxiPuan kazanabilirim? Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), ve Bankamatik kartları kampanyaya dahildir.
Kampanyaya hangi işlemler dahil değil? Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Ziraat Maximum Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya hangi kategorilerden yapılan alışverişlerde geçerlidir? Altın&Gümüş, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
Alışverişimi iptal veya iade edebilir miyim? İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Kazandığım MaxiPuan’ları nasıl kullanırım? MaxiPuan’larınız 15 Ağustos 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 25 Ağustos 2018’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.