Kampanya Hakkında

16-31 Mart tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinizde 30, 1000 TL ve üzeri alışverişinizde ise 60 TL MaxiPuan n11.com'dan hediye!

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Maxipuan kampanyası nedir? Üyeler, 16 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında, n11.com’dan yapacakları peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinden 30 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinden ise 60 TL Maxipuan kazanıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım?

Katılmak için, Maximum Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” bölümünden, ilgili kampanyanın “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza maximum.com.tr/indir adresinden indirebilirsiniz.

Kampanya Maximum Mobil’e özeldir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya hangi kartlar dahil?

Kampanyaya, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve bankamatik kartları dahildir.

Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Ziraat Maximum Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Altın&Gümüş, TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler MaxiPuan kazanımına dahil değildir.
MaxiPuanlar hesabıma ne zaman yüklenir? MaxiPuan’larınız 12 Nisan 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 22 Nisan 2018’dir.
MaxiPuan’larımı MaxiMil’e çevirebilir miyim? Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.
Alışverişimi taksitli yapabilir miyim? Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
Alışverişimi iptal veya iade edebilir miyim? İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

* n11.com ve İşbankası, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.