Kampanya Hakkında

1-15 Ekim tarihleri arasında Maksimum Mobil'den katılımlarda geçerli, 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinizde farklı tutarlardaki maxipuan n11.com’dan hediye!

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

 
Sıkça Sorulan Kampanya Soruları Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda
Maximum Mobil kampanyası nedir? Üyeler, 1-15 Ekim 2017 tarihleri arasında, n11.com’dan tek seferde gerçekleştirecekleri peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 25 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 50 TL MaxiPuan kazanıyor. Kampanya yalnızca Maximum Mobil’de geçerlidir.
Kampanyaya nasıl katılırım? Maximum Mobil uygulamasında, “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Maximum Mobil’e özel olan kampanyaya, katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza maximum.com.tr/indir adresinden indirebilirsiniz
Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir miyim? Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilirsiniz.
Kampanyadan en fazla ne kadar MaxiPuan kazanabilirim? Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), ve Bankamatik kartları kampanyaya dahildir.
Kampanyaya hangi işlemler dahil değil? Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Ziraat Maximum Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya hangi kategorilerden yapılan alışverişlerde geçerlidir? Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
Alışverişimi iptal veya iade edebilir miyim? İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Kazandığım MaxiPuan’ları nasıl kullanırım? MaxiPuan’larınız 31 Ekim 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Kasım 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır

* n11.com ve İşbankası, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.