Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Maxipuan kampanyası nedir? Üyeler, 16-31 Mart 2019 (23:59) tarihleri arasında n11.com’dan yapacakları peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinden 25 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinden ise 50 TL Maxipuan kazanıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım? Katılmak için, Maximum Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” bölümünden, ilgili kampanyanın “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza maximum.com.tr/indir adresinden indirebilirsiniz.

Kampanya Maximum Mobil’e özeldir. Katılımınızı 16-31 Mart 2019 tarihleri arasında dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? Kampanyaya, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve bankamatik kartları dahildir.

Ticari Kredi Kartları ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Altın&Gümüş, TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler MaxiPuan kazanımına dahil değildir.
MaxiPuanlar hesabıma ne zaman yüklenir? MaxiPuan’larınız 15 Nisan 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 25 Nisan 2019’dur.
MaxiPuan’larımı MaxiMil’e çevirebilir miyim? Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
Alışverişimi taksitli yapabilir miyim? Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
Kampanya hangi kategoriden yapacağım alışverişlerde geçerli? Yatırımlık Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler MaxiPuan kampanyasına dahil değildir.
Alışverişimi iptal veya iade edebilir miyim? İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

n11.com ve İş Bankası'nın kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.