KAMPANYA HAKKINDA

6-8 Eylül tarihlerinde Bilgisayar kategorisinden tek seferde yapacağınız 275 TL ve üzeri alışverişlerde farklı tutarlarda indirim kuponu n11.com’dan hediye!

NASIL KUPON KULLANIRIM?

  • Kuponlar Hesaba

    bilgisayar25, bilgisayar75 ve bilgisayar125 kupon kodlarını hesabına tanımla

  • Son Gün 8 Eylül

    Kuponların 8 Eylül 2017 saat 23.59'a kadar geçerli olduğunu unutma

  • İndirimli Alışveriş

    Kuponları yapacağın farklı tutarlarda alışverişlerinde kullan

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Bilgisayar Kategorisi 25 TL,75 TL, 125 TL, Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 6-8 Eylül tarihlerinde , Bilgisayar kategorisinden tek seferde yaptıkları 275 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL,1250 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL, 2500 TL ve üzeri alışverişlerde 125 TL, indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.
İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim? Hesabınızdaki kuponlarım kısmından, "bilgisayar25" ,"bilgisayar75" ya da "bilgisayar125" kodlu yeni kupon girerek indirim kuponunu hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Her kupon 5000 adet ile sınırlıdır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 8 Eylül 2017 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? İndirim yalnızca Bilgisayar kategorisinde geçerlidir. Yedekleme ürünlerinde geçerli değildir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.