n11

n11'e Gel, Sana Özel Kuponu Kazan

  • n11'e Üye Ol, Mobil Uygulamayı İndir

    Hemen uygulamaya git, Hoş Geldin kuponun Hesabım > Kuponlarım sayfasında seni bekliyor.
  • İndirimli Alışveriş Seni Bekliyor

    Mobilde 150 TL ve üzeri alışverişe özel kuponu ödeme sayfasında seç, 31 Mayıs'a kadar alışverişini 22 TL indirimle yap.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulamaya Özel Hoş Geldin Kuponu kampanyası nedir?

1 - 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında n11.com’a yeni üye olan her kullanıcının hesabına sadece mobil uygulamada yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 22 TL değerinde kupon yüklenecektir.

*Sepet tutarları, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak toplam indirim ve puan ile platform üzerinden ödenen kargo bedeli ve kredi kartı vade farkı hariç tutulacak şekilde hesaplanacaktır.

Kupon hangi kategorilerde geçerli?

Kupon; Bilgisayar, Telefon & Aksesuarları, Televizyon & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Video Oyun & Konsol, Fotoğraf & Kamera, Elektrikli Ev Aletleri, Bebek Bezi & Islak Mendil, Bebek Maması, Araba, Lastik, Yatırımlık Altın & Gümüş, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Özel Satış, Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponu, 31 Mayıs 2021 saat 23.59'a kadar kullanabilirsiniz.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kupon, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, kuponu yalnızca bir kez kullanabilir. Kuponlar tek kullanımlıktır ve bölünemez.

İptal/iade süreci nasıl oluyor?

n11 üyeleri, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon üyelerin hesabına tekrar yüklenir. Üyelerin, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Mağaza, üyelerin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyelerin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, üyelerin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.