n11

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Yaptığın Günlere Özel 2 GB İnternet Hediye kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 15 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacakları alışverişlerde günlük 2 GB internet hediyesi kazanabiliyor.
Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar, kampanya detay sayfasında bulunan Kampanyaya Katıl butonuna tıklayarak formu doldurmalılar.

Formu doldurarak kampanyaya katılan kullanıcılar; 15 Kasım 2021 ila 30 Kasım 2021 tarihleri arasında herhangi bir günde, n11.com üzerinden yaptıkları en az bir alışveriş için 1 gün geçerli 2 GB internet kazanırlar.

Kampanyaya katılım formunda kullanıcıların veri gizliliği metnine onay vermesi ve belirtilen alanlara alışveriş yapacakları n11.com hesabında kullanılan e-posta adresi ile hediye internet yüklenecek telefon numarası bilgilerini girmeleri gerekmektedir.

Kampanya ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor? Kampanya 15 Kasım 2021 saat 00:01’de başlayacak, 30 Kasım 2021 saat 23:59 itibari ile sona erecektir.
Her kampanya günü için ayrı form doldurmak mı gerekiyor?

Kullanıcıların, kampanyadan faydalanmak için 1 kez katılım sağlaması yeterlidir. Ancak, günlük olarak kazanılacak GB hediyesi kampanyaya katılım sağlanan gün içerisinde kazanılabilecektir.

Örneğin; kullanıcı kampanya katılımını 17 Kasım’da yaptıysa, 16 Kasım’da yaptığı alışveriş için internet hediyesi kazanamaz.

Hangi operatörlerle kampanyaya katılabilirim? Kampanyadan kazanılan internet hediyesinde bir operatör kısıtlaması yoktur. Tüm operatörlerden kullanıcılara hediye internet tanımlanabilecektir.
İnternet hediyesi ne zaman yükleniyor? Kullanıcıların kazandıkları internet hediyesi belirtilen günler içerisinde kampanya katılımı ve alışveriş şartlarını sağlamaları halinde alışveriş saatinden en fazla 36 saat içerisinde telefonlarına yüklenecektir.
Kampanyaya katılmak için hangi kategorilerden ve en az kaç TL alışveriş yapmam gerekiyor? Kullanıcıların kampanyaya katılmak için yaptıkları alışverişlerde herhangi bir sepet tutarı kısıtlaması veya belirli kategoriler ile sınırlandırma bulunmamaktadır.
Alışverişimi iptal ya da iade edersem hediye kazanabilir miyim? Kullanıcılar iptal ve iade edilen alışverişlerinden internet hediyesi kazanamaz.

*Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
*n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
*n11.com gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutar.