n11

Uzatılmış Garanti ve Online Teslimat Sigortası

n11.com üzerinden yeni satın aldığınız LCD, LED veya Plazma Televizyon, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Çamaşır Kurutma Makinası, Buzdolabı, Derin Dondurucu ve Klima cihazlarınızın garantisini uzatın ve kargo sürecinde oluşabilecek herhangi bir kazaya karşı cihazınızı güvence altına alın!

Uzatılmış Garanti ve Online Teslimat Sigortası Kapsamı

Uzatılmış Garanti: Üretici veya ithalatçı tarafından satın aldığınız elektronik cihaz için verilen garanti süresinin bitiminden itibaren 1 yıl boyunca aynı şartlarla garanti uzatılacaktır. Sigorta kapsamı 2 defa ile sınırlı olmak kaydıyla geçerli olacaktır.

Uzatılmış Garanti Teminat Kapsamı

Sigortalı elektronik cihazda üretici hatasından dolayı meydana gelebilecek işçilik ve mekanik kusurlardan dolayı ürünün onarılması için gerekli işçilik ve parça giderlerini karşılar, LCD ve Plazma Televizyonların orijinal uzaktan kumandalarında Uzatılmış Garanti Süresi içerisinde ortaya çıkan üretici hatasından dolayı meydana gelebilecek işçilik ve mekanik arızalarda, uzaktan kumandanın sözleşme süresince bir kezle sınırlı olmak kaydıyla yenisiyle değiştirilmesinden doğan giderleri kapsamaktadır.

Online Teslimat

Satın aldığınız cihazı kargo teslimat sürecinde korumaktadır. Cihaz için verilen teminat, kargo firmasının ürünü alması ile başlar ve alıcıya teslimine kadar geçerlidir. Cihazın kurulumu gerekmesi halinde, kurulumun cihazın üreticisi veya ithalatçısı tarafından yetkilendirilmiş bir servis tarafından yapılması şartıyla kurulumun başlamasına kadar geçerlidir.

Tamirat veya değişim hizmeti

Herhangi bir kaza ya da zarar durumunda cihaz öncelikle onarılacak, onarımın mümkün olmaması halinde ikamesi ile değiştirilecektir.

Muafiyet

Uzatılmış Garanti Sigortası’nda muafiyet bulunmamaktadır.
Online Teslimat Sigortası’nda onarım veya değişim durumunda %10 muafiyet uygulanacaktır.

Hasar İhbarı

Hasar halinde Sigortalı hasarı www.generali.com.tr üzerinden veya 0850 555 55 55 numaralı çağrı merkezi üzerinden bildirebilir.