Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

GarantiPay kampanyası nedir? Kampanya 16 Ekim-15 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya SMS veya BonusFlaş’la katılarak, n11.com’da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL n11 bonus kampanyası yapılacaktır.
GarantiPay ile ödemenin avantajı nedir? Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 500 - 999,99 TL arası alışverişlerde 75 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL n11 Bonus yüklenecektir.
Kampanya hangi tarihlerde geçerli? Kampanya 16 Ekim - 15 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı veya SMS ile katılmak için N11EKIM yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

Alışverişiniz sepetinizi www.n11.com’dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankası’nda kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Kampanyaya SMS ile katılarak, kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; "TEBRIKLER. N11’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN N11 BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 1-15 ARALIK 2019 ARASINDA n11.com’da KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr" şeklinde sms mesajı gidecektir.
GarantiPay nedir? GarantiPay, BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği n11 mobil uygulamasında ve www.n11.com masaüstü versiyonunda bulunmakta, mobil versiyonda bulunmamaktadır.
Kampanyaya bir kereden fazla katıabilir miyim? Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 100TL n11 Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
Kampanya hangi kartlarda geçerli? Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir. Garanti Paracard, Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve Bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kazandığım bonusu ne zamana kadar kullanabilirim? Kampanya dahilinde kazanılan n11 bonus 1 ARALIK 2019 tarihinde yüklenecek olup, 1 - 15 ARALIK 2019 tarihleri arasında, n11.com’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan Bonus kullanılmadığı takdirde 16 ARALIK 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Yatırımlık Altın & Gümüş, Kontör, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
Alışverişimi iptal edersem ne olur? İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.