garanti-pay-kampanyasi

Kampanya Hakkında

16 Ekim-15 Kasım tarihlerinde yapacağınız 500-999.99 TL'lik alışverişlerinizde 25 TL, 1000 TL & üzeri alışverişlerinizde 50 TL bonus kampanyası n11.com'da! Ayrıca Garanti Pay ile ödemeye ek 25 TL Bonus hediye.

Kampanya Koşulları
Alışverişimi iptal edersem ne olur?

İptal, iade ve satıcı tarafından reddedilen işlemlerde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya n11.com’daki başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL N11 bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için kampanyaya katıldıktan sonra yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

Kampanyadan nasıl yararlanırım?

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir. Alışverişiniz sepetinizi www.n11.com’dan veya mobil uygulamasından oluşturun, mobil uygulama üzerinden ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Garanti Bonus kampanyası nedir?

Üyeler, 16 Ekim-15 Kasım 2017 tarihleri arasında n11.com'dan tek seferde yapacakları 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kazanıyor. Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile yapan üyeler ise 500-999,99 TL arası alışverişlerinde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL bonus kazanıyor.

Kazandığım bonusu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 21 Kasım-29 Kasım 2017 tarihleri arasında, n11.com’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 30 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya hangi kartlar dahil?

Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir. Kampanyaya Garanti Paracard Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli?

Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.

GarantiPay nedir?

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.