garanti-n11-bonus-kampanyasi

KAMPANYA DETAYI

1-15 Şubat tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50, ödemeyi GarantiPay ile yaptığınızda ise 75 TL'ye varan bonus n11.com'da!

KAMPANYA KOŞULLARI
*

n11.com ve Garanti'nin kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli?

Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorileri hariç n11.com'daki diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.

Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya n11.com'daki başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Kazandığım bonusu nasıl kullanırım?

n11.com ödeme sayfasında, kart numarası, CVV ve son kullanma tarihi girişi yaparak veya GarantiPay üzerinden n11 bonuslarınızı görüntüleyerek kullanabilirsiniz. n11.com'da kayıtlı kartınız ile bonus sorgulaması yapılmamaktadır.

GarantiPay nedir?

GarantiPay, BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay yalnızca n11.com mobil uygulamasında kullanılabilir.

Garanti Bonus kampanyası nedir?

Üyeler, 1 - 15 Şubat 2018 tarihleri arasında n11.com'dan BonusFlaş ile tek seferde yapacakları 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kazanıyor. Kampanyaya katılarak ödemesini n11.com mobil uygulamasından GarantiPay ile tamamlayan üyeler ise 500-999,99 TL arası alışverişlerinde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinde 75 TL n11 bonus kazanıyor.

Kampanyaya hangi kartlar dahil?

Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir. Garanti Paracard Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Alışverişimi iptal edersem ne olur?

İptal, iade ve satıcı tarafından reddedilen işlemlerde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

Kazandığım bonusu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 1 - 15 Mart 2018 tarihleri arasında, n11.com'da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 16 Mart 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL n11 bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için kampanyaya katıldıktan sonra yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

Kampanyadan nasıl yararlanırım?

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir. Alışverişiniz sepetinizi n11 mobil uygulamasından oluşturun, mobil uygulama üzerinden ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay'i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş'tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz. BonusFlaş ile katılım bireysel kartlar için veya sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Kampanyaya SMS ile katılmak için N11SUBAT yazarak 3340'a SMS gönderilebilir.