Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

n11 Shop & Fly Mil kampanyası nedir? Üyeler, 29 Ocak - 15 Şubat 2019 tarihleri arasında, Shop&Fly kredi kartlarıyla n11.com’dan Garanti Bankası pos cihazı ile tek seferde yapacakları tek çekim veya taksitli ilk 500 TL tutarında alışverişlerinden ekstra 5.000 mil kazanıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 15 Şubat 2019 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir miyim? Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 5.000 ekstra mil kazanabilir.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? Kampanyaya Shop&Fly kredi kartı ve Shop&Fly Business kredi kartı dahildir.
Kampanyadan ek kartla faydalanabilir miyim? Kampanyaya ek kartlar dahildir.
Kazandığım miller hesabıma ne zaman yüklenir? Kazanılan ekstra miller 20 Şubat 2019 tarihinde ekstreye yansıyacaktır. Kazanım durumu hakkında BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden takip yapılabilir.
Kampanyaya hangi kategorilerden yapacağım alışverişler dahil? Kampanya, “Yatırımlık Altın & Gümüş”, Süpermarket’’, ‘’Dijital Kodlar & Ürünler’’, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat kategorileri” kapsamında yapılan alışverişler hariç diğer tüm n11 kategorilerinde geçerlidir.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.