n11

n11’de 125 TL’ye varan n11 bonus!

 • Kampanya 20 Ağustos 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya SMS veya BonusFlaş’la katılarak, www.n11.com, m.n11.com veya n11 mobil uygulamasından tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 750 TL - 1.249,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL n11’de geçerli n11 bonus kampanyası yapılacaktır.
 • Kampanyaya katılarak www.n11.com ve n11 mobil uygulamasından ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara ise 750 TL - 1.249,99 TL arası alışverişlerde 75 TL, 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde 125 TL n11 bonus yüklenecektir.
 • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için “N11AGUSTOS” yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği n11 mobil uygulamasında ve www.n11.com desktop versiyonunda bulunmakta olup, mobil web sitesinde (m.n11.com) bulunmamaktadır.
 • Alışveriş sepetinizi www.n11.com’dan veya n11 mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 125 TL n11 bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartları dahildir.
 • Garanti Paracard, Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan n11 bonus, 15 Ekim – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında, n11.com’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 16 Kasım 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Sipariş iptali ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Kampanya, başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • “Yatırımlık Altın & Gümüş”, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat kategorileri hariç, diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
 • n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
 • Garanti BBVA ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

n11.com'da peşin fiyatına 9 taksit!

n11.com'dan 20 Ağustos 2022 - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinize peşin fiyatına 9 taksit fırsatı.

 • Kampanya kapsamında, 20 Ağustos 2022 - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında www.n11.com, m.n11.com veya n11 mobil uygulamasından yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 3, 6 veya 9 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Peşin fiyatına 3 taksit uygulaması sepet toplamı 300 TL ve üzeri, 6 ve 9 taksit uygulaması sepet toplamı 5.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus kartları dahildir.
 • Bonus Business, Shop&Fly Business, American Express Business Card , Deniz Bonus Business, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Business ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Business Card, Alternatifbank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business ve Fibabanka Bonus Business kartları kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Bonus kullanılar yapılan alışverişlerde kampanyadan yararlanılamaz.
 • Vade farksız taksit imkanı, yalnızca ilgili mevzuat kapsamında taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.
 • Garanti BBVA ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
 • Mücevher, Takı, Saat, Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay; elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk Lirası’nın üzerinde olan televizyon vb) 4 ay; tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5.000 Türk Lirası’nın üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay; sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirası’na kadar olan televizyon alımlarında 9 ay; vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5.000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay; yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Alışverişe Başla